Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Playstation igre

10 odgovorov v tej temi

#1 panda

panda

piščan'c

• Člani
  • 84 prispevkov

Objavljeno 21 december 2014 - 00:51

Pozdravljeni,

mene pa zanima, katere so kaj vaše najljubše igre za playstation? Kakšne težko pričakovane? Ste že kupili 4-ko, jo nameravate ali ne? Prav tako je veliko govora o primerjavi Playstation-a z Xbox-om. Sama preferiram playstation :D . Pa vi?

Mogoče kakšen pristaš PS2? Kaj pa PS1? Ga je kdo imel?:)

Lp

“We're so busy watching out for what's just ahead of us that we don't take time to enjoy where we are.”

#2 WeeWee

WeeWee

biskvitek

• Člani
  • 46 prispevkov

Objavljeno 21 december 2014 - 11:17

Devil may cry  :juhej:

#3 Eos23

Eos23

Častna članica

• Člani
  • 956 prispevkov

Objavljeno 21 december 2014 - 18:55

Oooo, PS je pa tudi mene ene parkrat pripravil do želje po 'špilu'. :D Enkrat sem igrala na enkici in parkrat na dvojkici, oboje je bilo fino. Igrala pa sem Wu-Tang: Taste The Pain in Tenchu: Stealth Assassins, drugače sem pa le možgančkala in navijala pri igri Need for speed, pa pri Tomb raider (ne vem kateri del), drugih se ne spomnim, ker so bile neke vojne streljačine, pa športne verzije pa to.

Ja, definitivno bo treba PS nabavit, me že tudi žena kar nekaj časa heca, da bi skupaj kaj mal zaigrali ... Ona bi sicer raje Xbox, ker je bojda boljši, pa glede na to, da je v tem bolj izkušena kot jaz (po mojem ste v tem oziru to itak vsi), ji bom mende verjela na besedo ali pa prej sprobala oboje - če me bo kdo kdaj kje spustil zraven. :poreden:

Od samih igric me najbolj mika Beyond: Two Souls (že sam OST mi požene mravljince po koži), Assassin's Creed  ali pa kakšne z questi in magijo (npr. kaj podobnega kot Warriors of Might and Magic, sam z boljšo grafiko) ...

Owyeah, upam, da res in komaj čakam!

:juhej:

Prispevek uredil/a: Eos23, 21 december 2014 - 18:56.

There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.
You are NOT invited to the other side of (in)sanity.
Ex cineribus resurgam, ferox et potens.

#4 bloud

bloud

nov na sceni

• Člani
  • 258 prispevkov

Objavljeno 21 december 2014 - 20:23

Ena meni ljubših za ps2 pa baje je tudi za ps3 potem z shadow of collosus izšla: Ico

#5 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 035 prispevkov

Objavljeno 26 december 2014 - 12:55

Jaz sicer nisem ne vem kakšen entuziast glede PS ali Xbox konzole, je pa zato moj nečak, ki poseduje obe (+ igralno konzolo Wii, ki pa je namenjena starejšim v družini; občasno odigramo igro golfa, tenisa, kegljanja, zanimive so tudi razne miselne igre...).
Pred leti sem dobila za rojstni dan PSP Slim & Lite, ki je še dandanes v brezhibnem stanju, popolnoma funkcionalen z vsemi dodatki in kup iger (Ratchet & Clank: Size Matters, Ridge Racer 2, Coded Arms, Tekken: Dark Resurrection, Lara Croft Tomb Raider: Legend, Killzone: Liberation…), ki ga hranim v posebni torbi. Na njem se mi najbolj dopade možnost povezljivosti z ostalimi PSP konzolami, ko več igralcev, vsak na svoji konzoli, hkrati igra isto igro (na ta način sva z nečakom prešpilala mnogo iger). Poleg igranja pa omogoča tudi pregledovanje slik, gledanje videoposnetkov, filmov in internetnih vsebin ter uporabo programa Skype. Prava špica, ko si na dopustu.

"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#6 panda

panda

piščan'c

• Člani
  • 84 prispevkov

Objavljeno 28 december 2014 - 16:13

Eos23, Beyond: Two Souls res izgleda nora, sem si download-ala, ko je izšla, demo verzijo in moram reči, da sem od takrat prav obsedena. Čakala sem, da pade cena, zdaj je znižana na igabibi, tako, da bo ob plači še ena igra več v moji zbirki :D. Drugače tudi Assassin's Creed je odlična, igrala sem jo na PC ampak samo enko, ker boljših iger ne premore ( :jok: ). Zdaj jo imam tudi za PS3, je pa še nisem preigrala, ker nekako že vem kako se zgodba konča in ni tako zanimivo. Sem si pa zadala, da jih bom po delih kupovala, tako, da ko bom končala prvi del, kupim drugega, itn.

Sem pa zaprisežen fan Playstation-a že od svojega 4. leta, tako, da o Xbox-u in podobnih zadevah niti ne razmišljam, razen, ko se gre za Nintendov Gameboy - moja večna otroška želja :). Ampak to je drugo podorčje :D

Za miklavža mi je moja kupla igro Thief, nad katero sem izjemno navdušena, kljub temu, da nisem pričakovala magičnih elementov. Tako, da priporočam tistim, ki imajo radi "stealth" igre z nekaj akcije in predvsem dobro zgodbo - alla Hitman, vendar prvoosebna in seveda igra zase.

Za miklavža si je pa ona izbrala zbirko Far Cry The Wild Expedition s katero je čisto obsedena in sicer podrobneje z Far Cry 3. Super zgodba, super grafika, toplo priporočam :). No, to je to od mene zaenkrat :D

“We're so busy watching out for what's just ahead of us that we don't take time to enjoy where we are.”

#7 Jurec

Jurec

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 30 december 2014 - 14:06

Trenutno sem čist padu v Dragon Age Inquisition in jo lahko priporočam vsem, ki ste nori na FRP-jke. Drugače pa Far Cry 4 in GTA 5 pred kratkim, vse na svojem PS4  :lalala:  :lalala:  :lalala:

#8 wonderland

wonderland

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2015 - 01:38

Ena najboljših iger na PS (poleg Final Fantasy iger seveda) mi je Journey. Fenomenalna igra....

Live and let live

#9 Mikk

Mikk

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2015 - 22:26

Imel PS4 od izida ampak sem ga prodal zaradi takrat nezanimivih iger... zdaj mi je pa hudičevo žal tega!

#10 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 303 prispevkov

Objavljeno 24 september 2015 - 10:31

Lep pozdrav! Mene pa zanima, če so PS3 emulatorji že kaj napredovali v stabilnosti in kakšne so PC sistemske zahteve, s katerimi bi tak emulator poganjal povprečen PS3 špil?

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#11 panda

panda

piščan'c

• Člani
  • 84 prispevkov

Objavljeno 13 november 2015 - 21:20

Pozdravljena,

prilagam link, na katerem je možno dol potegnit PS3 emulator. Sicer ga nisem sprobala, tako, da kaj več žal ne znam povedat. Vidim pa, da so na strani navodila kako z zadevco "ravnat" + zabeleženo je, da deluje tudi GTA 5. Prav tako, so zabeležene tudi sistemske zahteve (verjetno minimalne ali povprečne) in sicer:

"OS: Windows (In the near feature we will support Mac)
CPU: Core 2 Duo E6850 3.0GHz or better.

RAM: 2GB or more"

Evo še link: http://playstation3emulator.net/

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov