Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Slovenska gej romantična komedija

9 odgovorov v tej temi

#1 slovenian

slovenian

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 06 februar 2014 - 19:18

Velikokrat sem že razmišljal in si v glavi predstavljal scenarije.

To bi bilo nekaj novega in predvidevam, da bi Slovenijo glede te tematike premaknilo veliko naprej. 

Moja predstava o filmu je nekak tak, da bi bil sneman v Mariboru, Ljubljani in na obali. Maribor in Ljubljana sta najbolj pomembna za film, ker se mi zdi, da bi bilo potrebno vključiti tudi kak gej klub/bar... Torej Mariborski Skrito npr, ter Ljubljanski Green moon, ali Tiffany al pa kaj, to bolj malo poznam.

Kaj menite? :)

No matter gay, straight or bi, lesbian, transgendered life. I'm on the right truck baby, I was born to survive.

:glasba:  Lady Gaga - BORN THIS WAY                                                                        

#2 sanjac22

sanjac22

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 06 februar 2014 - 22:24

Tudi jaz sem imel že podobne misli, se mi zdi, da glede na vse gejevske prigode, obrate, ljubezenske daljice, tri-, štiri- in večkotnike bi bila zelo zanimiva zadeva ... Večji problem bi bil najti igralce, ker se skoraj vsi med sabo poznamo, pa bi jim (nam) bilo mejbi zaradi tega nerodno nastopati v filmu :D

#3 90_boy

90_boy

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2014 - 16:27

zelo dobra ideja :) mislim pa da med gay-ji nebi smel biti problem najti igralcev.

I actually once try to be nice with stupid people....it was awful

#4 LittleSunshine

LittleSunshine

piščan'c

• Člani
  • 71 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2014 - 23:31

Kaj pa oprema in ostale zadeve? ;)

#5 Littlehiro

Littlehiro

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2014 - 03:13

Jaz sem tudi razmišlal veliko o temu. Igrali bi lahko kar mi. Kar se tiče kamer ne vem ,morali bi se bolj poglobiti v to, jaz namreč scenarij že pišem. No pišem knjigo, tako da če je kdo za akcijo za manjše epizode in če se zbere skupinca, smo že na konju??

Love and hugs <3 

XOXO Evie  :vrtnica:

#6 slovenian

slovenian

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 11 februar 2014 - 19:05

Ja seveda bi mi igrali. Neznani obrazi. :)

Je pa res zelo visoka investicija... Bolj kot ne, bi morala vsa dela potekati dobrodelno.

No matter gay, straight or bi, lesbian, transgendered life. I'm on the right truck baby, I was born to survive.

#7 slovenian

slovenian

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 16 april 2014 - 21:23

Dajmo no. Tema ima več kot 800 ogledov. Nebo nihče nič prispeval? Vse ideje in vsa mnenja so dobrodošla.  

:)

#8 Davy

Davy

Tehnični asistent

• Tehnična ekipa
  • 235 prispevkov

Objavljeno 17 april 2014 - 18:47

Po mojih izkušnjah so taki projekti, kjer je vse delo prostovoljno, izredno nevarni in večinoma res ne uspejo. Vedno se pokaže pravi karakter vseh sodelujočih. Prej ali slej nekdo, ki ima ključno nalogo v tem projektu, "ne zmore več", ker ima njegovo plačano delo prioriteto, ali pa se mu preprosto ne da več ubadati z opremo, ki nikoli ni tako dobra, kot bi lahko bila, ali pa se mu preprosto več ne da, ker ni motivacije (prepogosto je danes le-ta v pričakovanjih samo monetarna).

Ne govorim, da sem jaz tak, sem pa s takimi osebami že delal in ne vidim več vrednosti v takih projektih. To so seveda le moje izkušnje, vseeno pa se mi zdi vredno, da jih delim.

Tehnik MF
tehniki(at)mavricni-forum.net

#9 Neil

Neil

biskvitek

• Člani
  • 41 prispevkov

Objavljeno 28 oktober 2014 - 07:10

Če so že slovenski filmi u totalni bedi, kako bi bilo šele to :)

The two most important days in your life are the day you are born....and the day you find out why.

#10 Littlehiro

Littlehiro

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 08 november 2017 - 19:43

No konec koncev, ali nebi bilo super, če bi spisali projekt in ga nato dejansko porabili uresničiti?

Denar se koncev koncev lahko zbira na različne načine denimo kak kikstarter ali kaj podobnega danes imam tudi podobne Slovenske spletne strani. 

In če je volja nam lahko uspe. Ne glede na vse prepreke, ki nas čakajo na poti. :)

Love and hugs <3 

XOXO Evie  :vrtnica:

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov