Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Mobilne igre

19 odgovorov v tej temi

#1 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 02 januar 2014 - 12:29

Z razvojem pametnih telefonov, so mobilne igrice postale pravi bum. :letim:

Jih igrate? Katera je vam najljubša? Prisegate zgolj na brezplačne ali zanje odštejejte tudi nekaj eurov?

Sam sem navdušenec Angry Birds, ki so zaenkrat edina igra na mojem Samsungu. :poreden:

Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#2 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 02 januar 2014 - 23:14

Ce sem iskrena, ne stekam te jeznopticje manije. Parkrat igrala in saj ne recem, da ni kul, ko skusas takticno razmisljat, samo bogami, da ti dajo samo tri zivljenna za kamikaze?! :sok:

Najbolj vdana sem scrable varianti, takozvani Words with friends, ki je pravzaprav fb aplikacija, ki jo igras lahko na mobilniku (moras si jo seveda snet iz trgovine), trnutno imam odprtih cca 18 miz, pol fb frendov in pol neznancev. Kar mi je najbolj zabavno, je odkrivanje neznanih besed in jasno taktiziranje s tockami 8)

Drugih ne igram, ce bi obstajala mobilna vatianta taroka, bi verjetno nasla drugi obsesijo, zato je morda se bolje da ne obstaja :D

Aja, imam se neke vrste Bejeweled ko samo nabijas do neskoncnosti (zbijanje treh ali vec enakih oblik in barv v isti vrsti ali stolpcu), verjetno bom to kar dol vrgla, ker se hitro zacnem dolgocasiti.

Aja, imela sem se Mahjong in ko sem dosegla zadnji level, sem imela samo moznost izboljsat prejsnje rezultate, kar ponovno pomeni booorring :)

Sama bi placala marsikatero zadevo v trgovini (ne ravno igrice, kako drugo aplikacijo), pa ne vem, kak ustvarit profil al kako to sploh poteka. On the other hand, glede na to, da sem pravi mali zapravljivec, je morda tako se bolje :D

Se opravicavam za dva zaporedna prispevka.

#3 Becca

Becca

piščan'c

• Člani
  • 135 prispevkov

Objavljeno 02 januar 2014 - 23:39

Sama sem na podobnem kot Amos, ko obrnem igro se zdolgočasim (primer: Mahjong). Trenutno imam tudi jaz ene jewels, poleg tega pa me je pritegnil še Besedovnjak in Megapolis. Na vrhuncu iger sem jih imela na telefonu okoli šest, sedaj je število padlo precej, predvsem zaradi drugih aplikacij in nizkega notranjega spomina.

"Don't judge each day by the harvest you reap but by the seeds that you plant."

#4 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 03 januar 2014 - 12:09

Sam sem prvo mobilno igro začel ravno z Angry Birds. Takrat so šele prišli ven in šele začeli postajati popularni. Prve serije sem igral vsak dan, vsak del posebej, da dobil 3*, hahaha. :D Še vedno so mi zanimivi, ker se moraš prov namatrat, s časoma pa tudi ugotoviš logiko igranja oz., kako moraš biti precizen. Ko jo igraš dlje časa, te zna zasvojiti. So pa zadnje izdaje težke, jih res težko končaš z uspehom. :vojak:

So mi pa brezvezne igre kakor so diamantki pa neko streljanje lubenic, tam pa res ne vidim nobenega smisla. Bom pa imel kako igro več, ko bo kdo tukaj argumentirano predlagal kako novo. :angel:

Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#5 ooi

ooi

piščan'c

• Člani
  • 170 prispevkov

Objavljeno 03 januar 2014 - 14:58

^^ Prosim če ne žališ fruit ninje :)

To je edina igra, ki jo igram na tabletu.. 

Na telefonu ne igram nič ker mi baterijo komaj zdrži do večera...

#6 Keiris

Keiris

nov na sceni

• Člani
  • 207 prispevkov

Objavljeno 03 januar 2014 - 15:11

Jaz resno in redno ne igram pravzaprav nobene, imam jih pa nekaj naloženih, saj utegnejo priti prav kadar moram kje dolgo čakati.

1.) Dumb ways to die --> ko jo kdo igra mi zgleda podobno zabavno kot opazovanje nekoga pri igranju wii-ja :) Je zabavna za kratek čas, žal pa se je hitro naveličam. 

2.) 2 players challenge --> soigralca izzivaš na dvoboj, pomembni so hitri prsti oz. hiter reakcijski čas in koncentracija. 

3.) Lepo je biti milijonar --> dokler se ne začnejo ponavljati vprašanja je ok. 

4.) Šah --> ga veliko raje igram z nekom v živo, ampak ga imam za vsak slučaj tudi med igrami na telefonu. 

Skratka neki jih je, ampak nič posebnega. V kakem trenutku se navdušeno spomnem, da bi si bilo fajn kakšno inštalirat in to storim, a teh iger nikoli ne igram in se mi zdi škoda, da mi jemljejo že tako majhen notranji spomin. 

Fall seven times, stand up eight. 

#7 balerina

balerina

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 1 821 prispevkov

Objavljeno 04 januar 2014 - 10:34

seveda je bila ena izmed prvih stvari na novem telefonu igrica Angry Birds. Uf, koliko me je jezila ta igrica. Sem bila bolj jezna kot ptičice, če ni šlo. In kakšne sem pustila na 1*, ker sem že za to pokurila vse živce. Nato je prišel na obisk nečak (8let), ki je lepo gladko vse spravil na 3* in mi zmagoslavno pomolil pod nos, "glej, to sem ti spravil na 3, pa to, pa to... tcja, glej, ko sem boljši kot ti". Hahaha. No, potem sem te ptiče zbrisala in naslednjič, ko je prišel si jih je kar sam naložil. Ne le to, teh verzij je bilo še več! Pa sem mu naredila mapico z njegovimi igrami, ki sedaj tam v miru čakajo nanj, jaz jih pa ne rabim gledat :D

Mene malo bolj pritegne kak sudoku, mahjong, reversi... Pa še to mi mora biti že hudo dolgčas, da jih igram.

Sem bila pa še na BB čisto zasvojena s prednaloženo igro pasjanse. Nisem mogla zaspat, dokler nisem ene rešila. Je že mejilo na manijo, zato se teh stvari sedaj zavestno izogibam :)

She reminds me, that a woman's got one thing on her mind...
Love shared is love multiplied.
"Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil." (Mali princ)

#8 Eos23

Eos23

Častna članica

• Člani
  • 956 prispevkov

Objavljeno 05 januar 2014 - 13:19

Igram, seveda, ampak le dve in obe sta brezplačni verziji, pač toliko, da mi mine čas pred spanjem. Standard mi je Klondike pasjansa in pa zdaj po novem še Diamonds of Atlantis, pred tem sem pa igrala občasno tudi Miljonarja ter Brain challenge, intenzivno pa razmišljam tudi o kakšni Scrabble varianti. Čeprav, ko se gre za mobilne igre, imam raje takšne, kjer je treba malce napet možganske celice, ampak ne pa preveč ... Ker potem sem še bolj naspidirana in celo noč 'furam insomnia parti' ... insomnia.gif

There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.
You are NOT invited to the other side of (in)sanity.
Ex cineribus resurgam, ferox et potens.

#9 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 05 januar 2014 - 14:48

^^ No, no, le nalozi si "skrebl varjanto", bos kravzljala sive celice in postala pametnejsa :) Ce te ta argument ne preprica... ;)

#10 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 035 prispevkov

Objavljeno 05 januar 2014 - 15:43

Trenutno igram le Besedovnjak, ko nimam kaj pametnega za počet. Je pa res, da nisem ne vem kakšna entuziastka za mobilne igre. Pri prejšnjem modelu telefona, ja (prednost so imele brezplačne igre), pri zdajšnjem modelu me pa mikajo zgolj druge aplikacije.

"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#11 modest-rose

modest-rose

nov na sceni

• Člani
  • 295 prispevkov

Objavljeno 06 januar 2014 - 16:03

Klondike pasjansa, ujej, to sem na prejšnjem telefonu igrala, ponavadi med vožnjo na troli :) Trenutno imam naloženi samo Sudoku in Freecell, ravno toliko, da mi mine čas, ko moram kje kaj čakati, ali pred spanjem, kot eos23 :)

Sem si pa pred kratkim naložila Griddlers (gobelini), ampak jih je na mojem telefonu prekleto težko igrati, tako da si jih rajši sprintam in jih na roke barvam.

Skratka, preferiram bolj monotone in mirne igrice. Med drugim čakam, da naredijo mobilne Nurikabe, te so mi sploh všečne ;)

Start by doing what's necessary; then do what's possible; and suddenly you are doing the impossible.

#12 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 035 prispevkov

Objavljeno 22 junij 2014 - 12:00

Na novo igram Pet Rescue Saga; simpatična igra, pri kateri s podiranjem blokov/kock rešuješ male živali.

Prvotno me igra ni pritegnila, dokler se vanjo ni vpletla moja sestra (s katero, btw, že od nekdaj tekmujem pri igranju raznoraznih igric).
Pet Rescue Saga je možno igrati tudi preko Facebooka.

"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#13 jmuminov80

jmuminov80

zasvojen'c

• Člani
  • 644 prispevkov

Objavljeno 24 junij 2014 - 19:33

Meni so, iskreno, nečaka in nečakinja,  naložil igrice oz. jeaz sem jim dovolila samo, da je mir v bajti. Igrica Lino, itd. Daš jim igrice za igrat, kot da si jim dal cel svet. Kak dan pred polno luno se jim začetne dogajat, pa imam tako srečo, da so prav takrat pri meni.  Takrat se mi, priznam  :zmesan:, ker to se en čez druga derejo, ravsajo ... 

Sama igram, ko sem v zdravstvenem domu, da se malo zamotim, ko čakam ...

Naša " osećanja " u vezi sebe direktan su  pokazatelj gde se nalazimo u odnosu ..na 

Svoje Želje !

Zoran Pavlović 

#14 neimenovana

neimenovana

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2014 - 19:28

Noben ne igra Candy Crush? :D Mene je nekaj casa nazaj not potegnila, pa se kar ne morem odvadit. :zmesan:

Aut viam inveniam aut faciam

#15 handball19

handball19

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2014 - 23:12

Seveda igramo/igram :) te res hitro povlece not, podobna opcija je tudi farm heroes :D

#16 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 01 avgust 2014 - 12:49

Noben ne igra Candy Crush? :D Mene je nekaj casa nazaj not potegnila, pa se kar ne morem odvadit. :zmesan:

:tralala: Itak. Kje pa živiš? Ko sem jaz začela igrat, so že vsi moji frendi igrali in prilezli do 200 in nekaj. Sama stagniram zdaj pri 109, kjer mi živce parajo tiste bombe, ki jih ne uspem pravi čas razgnat (z nočno sovico ni nič boljše, tista naraščajoča čokolada mi para živce :D ). V bistvu sem zdaj v obdobju neigranja. Problem teh igric in drugih aplikacij, da večina za svoje normalno delovanje potrebujejo pomnilnik na telefonu, ki se hitro zapolni in potem ti vse (od smsov in klicev dalje) začne štekat, kar je izjemno neprivlačno.

#17 K_444

K_444

piščan'c

• Člani
  • 160 prispevkov

Objavljeno 15 julij 2017 - 12:17

Tukaj še ena, ki igra Candy crush oziroma še vztraja pri igranju.  :mrgreen:  *pogleda, kateri level je* Trenutno ''stojim'' na 763. stopnji že kar nekaj časa. xD

Sem si pa pred kratkim downloadala igro Not not. Iskreno povedano me malo spravlja ob živce, ker moraš biti ob igranju zbran, saj so časovni intervali med ukazi (pre)majhni. No, vsaj meni se tako zdi.  :?

Prispevek uredil/a: K_444, 15 julij 2017 - 12:19.

If you don’t like how things are, change it! You’re not a tree. (Jim Rohn)

#18 IGiveYouViolets

IGiveYouViolets

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 31 oktober 2018 - 13:27

Igra kdo PUBG mobile? Lahko naredimo en squad in igramo skupaj:D

#19 Gost_Flowers_*

Gost_Flowers_*
  • Gostje

Objavljeno 04 november 2018 - 12:08

Še ena, ki igra! :) Trenutno na 1145. 

#20 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 035 prispevkov

Objavljeno 05 november 2018 - 20:41

Pretežni del prostega časa zaružim ob igranju Gardenscapesa (že od začetka mi gre ata aka batler na živce). Nič kaj posebnega od igre... le, da uživam vsakič, ko me sestra vpraša, na katerem nivoju sem, ker gre (med vrsticami) še vedno za tekmovanje :lepa: . Jaz ji pa posledično (popolnoma po nepotrebnem) posredujem dodane informacije o pridobljenih cekinih, dinamitu, številu bomb, mavričnih eksplozijah in...  :osa: To je edini razlog, zaradi katerega igram to igro.
Aja, celo pes v mobilni igri mi gre na živce, k je konstantno neki nasmejan, maček mi pa deluje skulirano, bolj na izi.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov