Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

15 odgovorov v tej temi

#1 veljko

veljko

nov na sceni

• Člani
  • 252 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2013 - 11:09

Zanima me, če uporabljate Skype.
Pred kratkim je postalo mogoče Skype in Messenger združiti.
Kaj vam je ljubše?

Sam sem vselej uporabljal oboje, zato mi ta 'združena' opcija odlično odgovarja. :spostovanje:

#2 Otaku

Otaku

nov na sceni

• Člani
  • 233 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2013 - 12:29

ga uporabljam ja. messenger pa sem pred leti tudi uporabljal.

#3 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 068 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2013 - 19:31

Trenutno ne uporabljam Skype.
Sem ga imela na PSP konzoli in je bilo en čas zabavno, ampak sedaj(?).. se niti več ne vpišem v račun (če že, uporabljam klepet na Facebook-u).
"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#4 bugs01

bugs01

nov na sceni

• Člani
  • 257 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2013 - 22:05

Sama sem učasih dokler se FB ni razvil večinoma skos uporabljala MSN sedaj pa ga zadnja leta skoraj čisto nič nisem uporabljalaglede na to, da sta FB in Twitter postala tako prepoznavna v svetu in ju vedno več ljudi uporablja.
Drugače pa Skype tudi ze kakšni dve leti uporabljam in se mi zdi kar vredu edino včasih me motijo razne motnje zvoka ali slike ko pridejo drugače pa moram reči, da sem kar zadovolna z njim. :)
Vedno obstaja rešitev. Tudi če si še tako na dnu, vedi, da to ne bo večno. Ko boš najmanj pričakoval, se ti bo zgodilo nekaj, kar te bo osrečilo.

#5 ooi

ooi

piščan'c

• Člani
  • 170 prispevkov

Objavljeno 25 marec 2013 - 00:17

Skype je odličen. Dela na skoraj vseh napravah telefonih, tablicah, PCjih, TVjih....
Je tudi zelo dober za prenos velikih datotek, če se povezava prekine zna nadeljevati...

Razn klici v tujino so dražji kot pri konkurenci..

#6 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 185 prispevkov

Objavljeno 25 marec 2013 - 11:15

Ga uporabljam. Če na začetku nisem bil navdušen nad njim, je zdaj drugače. Sicer sem prej nešteto let uporabljal MSN, zdaj pa sem MSN ukinil in uporabljam že ene 3 leta samo Skype. Funkcije združitve msn+skype pa nisem uporabil (imam čisto druge kontakte).
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#7 mravlja

mravlja

zasvojen'c

• Člani
  • 435 prispevkov

Objavljeno 25 marec 2013 - 13:49

Jaz ga zadnje čase spet nekoliko bolj uporabljam. Predvsem mi je fino, ker sem lahko na vezi s prijateljico, ki je trenutno ni v Sloveniji. V bistvu ga uporabljam zgolj za chat s prijatelji, ki za čas pogovora niso v Sloveniji.

Right now, nothing can kill my vibe

#8 queerKa

queerKa

piščan'c

• Člani
  • 77 prispevkov

Objavljeno 26 marec 2013 - 01:56

Msn in skajp sta združila kontakte, ker msna več ne bo. Zdaj bo skajp, firma ga je kupla. Meni se tu zdi zanimivo vprašanje, ali bi kdo pogrešal messenger. Verjetno ne, ker danes večina, če kaj, uporablja fb ali skajp. Toda, včasih smo imeli več ali manj samo msn. End of an era. RIP hotmail.
Bo kot mora bit in ko mora bit bo

#9 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 26 marec 2013 - 09:34

Sam tudi uporabljam Skype in se mi zdi zelo vredu. Sem pa pred letom tud še uporabljal msn in se mi zdi da je Skype veliko boljši. Uporabljam pa tudi FB (zelo poredko) in Twitter, ki pa se mi zdi kr neki brezveze.

"Let me guess, someone stole your sweetroll?"

#10 Becca

Becca

piščan'c

• Člani
  • 135 prispevkov

Objavljeno 26 marec 2013 - 10:37

Msn že leta ne uporabljam, se pa držim Skypa. Je super zadevščina, sploh, ko imaš stike z ljudmi izven svoje države. :)
"Don't judge each day by the harvest you reap but by the seeds that you plant."

#11 claire13

claire13

piščan'c

• Člani
  • 73 prispevkov

Objavljeno 12 maj 2013 - 17:04

MSN ne uporabljam več že dolgo časa nazaj. skype pa zelo malo uporabljam.

#12 green

green

biskvitek

• Člani
  • 35 prispevkov

Objavljeno 31 maj 2013 - 21:31

Ta združitev msn-ja in skypa mi sploh ni všeč. Msn mi je bil ful fajn, na ta skype se pa ne morem navadit. :buu:

I solemnly swear that I am up to no good.

#13 wonderland

wonderland

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2015 - 01:44

Skype je  redu. Še ko je bil MSN, sem za klice uporabljal skype, ker je bil na tem področju boljši.

Live and let live

#14 K_444

K_444

piščan'c

• Člani
  • 161 prispevkov

Objavljeno 06 januar 2016 - 14:05

No, meni je bil MSN boljsi kot Skype. Ga imam, vendar ga ne uporabljam pogosto oz. so le redke izjeme, ko ga.
Mogoce me moti to, ker na MSN-ju si imel poleg pogovora še možnost igranja iger z "nasprotnikom".
Zgleda me je MSN prevec razvadil. Hahahah :D
...

#15 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 388 prispevkov

Objavljeno 06 januar 2016 - 14:21

Skype uporabljam v sluzbi, doma pa bolj redko. V sluzbi ponavadi za video konference, klice z narocniki, komunikacija z sodelavci,..

Doma pa za kak cvek z prijatelji. Vecinoma pa za privat komunikacijo uporabljam kar FB. Se z nikomer ne pogovarjam nc taksnega, da bi FB imel kaksno korist od mene :D

Za deljenje datotek pa ponavadi uporabljam Dropbox ali GoogleDrive, pa tudi na kaj drugega se prilagodim ce je treba....

MSN sem pa nazadnje uporabljal kaksne 7- 8 let nazaj. Mi je bil kar vsec, samo na zivce mi je slo, ko so nekateri imeli za vsako crko "smajl" v obliki crke ali kaksen emotion smajl. Dolocene ljudi je bilo zaradi tega zelo tezko brati.

Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#16 Rahmaninov

Rahmaninov

nov na sceni

• Člani
  • 215 prispevkov

Objavljeno 06 januar 2016 - 17:52

Skype mi je cool, ker lahko opravim številne pogovore v tujini zastojn. Ga pa sicer bolj uporabljam za službene namene. MSN sem uporabljal pomoje 10 in več let nazaj..... 

Glasba je zatočišče duš, ki so ranjene, ker jih je sreča ranila. (E. M. Cioran)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov