Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Zaporedni orgazmi

28 odgovorov v tej temi

#26 KasKaY

KasKaY

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 14 november 2010 - 12:24

trojni orgazem s trojnim izlivom,.... ja noro super je to, ko imaš partnerja, ki te pripelje do ekstaze užitkov in to večkrat zaporedoma ;)
Življenje je treba zajemati, ceniti in graditi po koščkih. Saj vsak košček predstavlja mozaik v tem pisanem življenju, ki je tako nepredvidljivo. -KasKaY-

#27 OX

OX

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 04 april 2011 - 00:12

A tako se temu torej reče :opala:

Sem mislil da se temu reče "Biti potreben kot Konj". Sem pa opazil da je to kar redek pojav, ker sem skoraj vedno edini tisti ki hoče repete... (Tip ob meni pa čist crknen :D )
WOOF

#28 borekmali

borekmali

gay friendly

• Člani
  • 21 prispevkov

Objavljeno 18 september 2011 - 15:44

ja jas tudi lahko doživim 4 orgazme v treh urah in tud takoj po izlivu sem dalje horny in trd brez pauze, počitek mam takrat ko se namučim in ne zarad tega, ker mi nebi blo po izlivu, kot večini tipov ni nekaj časa, ko doživijo orgazem. Mene prej odvrne od sexsa izčrpanost ali pa, da tipu ni več, vse ostalo mi pa ni problem, razen da me začne že vse bolet, ko preveč in predolgo. Ob dobrem tipu se znam fajn narajcat, vendar čustva mi morajo bit prisotna, da se sprostim ob njem. :)

#29 bzbzbz

bzbzbz

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 22 september 2011 - 07:31

fora multiplih orgazmov je samo v tem da ti dol ne pade vmes, to pa s keglovimi vajami dosežeš, potem je samo še stvar vztrajnosti

Prispevek uredil/a: glorious, 22 september 2011 - 09:34.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov