Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Zaporedni orgazmi

28 odgovorov v tej temi

#1 Boy21

Boy21

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 03 december 2004 - 18:56

A se vam je že kdaj zgodilo, da ste doživeli zaporedn orgazme, brez prekinitve sexa oziroma drkanja? :P

Če ste, kolikokrat, pa kako pogosto se vam to dogaja?

#2 toplifantek

toplifantek

Častni član

• Člani
  • 539 prispevkov

Objavljeno 05 december 2004 - 10:44

:roll: Mislim, da zaporednega orgazma (kakor si to jaz predstavljam ...) ni mogoče doseči ... vsaj četrt ure mora biti vmes ... če mine manj časa, mi sicer za silo stoji, orgazma pa ne doživim, četudi se mučim (ali pa partner muči) eno uro ... :?:
Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth. /O. Wilde/

#3 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 185 prispevkov

Objavljeno 05 december 2004 - 10:45

Jaz ga nisem doživel. Se ne ubadam s tem ali ga lahko ali ne. Sicer pa nisem lezbijka 8)

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#4 DaNcEr

DaNcEr

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 05 december 2004 - 13:05

Zaporedne orgazme lahko dosežeš...da ne bo pomote, jaz osebno ga nemorem oz. neznam poznam pa nekoga, ki ga (jih) lahko...sicer pa tudi sam sodeluje na forumu in naj pove svoje. :idea:
P*L*U*R

#5 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 07 december 2004 - 12:12

po definicijah iz knjig naj bi fantje res potrebovali med posameznim orgazmom krepkih 15 min, da se REloadamo, ampak to so zgolj dejstva in nič drugega, kajti če ima človek (v tem primeru fant) dovolj razvito svojo spolno čakro (ki se nahaja pod popkom in nad lulčkom), lahko doživi več kot samo par zaporednih orgazmov! Vsa stvar je zopet (in kot vse druge stvari) v glavi! :wink:
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#6 Nohhec

Nohhec

redni gost

• Člani
  • 367 prispevkov

Objavljeno 07 december 2004 - 13:19

Ni mi še ratal, čeprav bi blo najbrž kr zanimivo. Sam mam občutek, da nimam časa zadnje cajte, da bi svoje čakre treniral. Mogoče nekoč!
No, I'll join this converation on the proviso that we stop bitching about people talking about wigs, dresses, bust sizes, penises, drugs, night clubs, and bloody Abba!

#7 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 07 december 2004 - 14:14

Vsa stvar je zopet (in kot vse druge stvari) v glavi! :wink:

In pod popkom. :wink:
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#8 discret

discret

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 07 december 2004 - 23:28

Kadar sexam, mi lahko večkrat pride, pa ne da bi nehal sexat, ampak vseeno je od orgazma do orgazma bilo vsaj 5min, če še ne kakšna minutka več.
have a fun

discret

#9 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 185 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2005 - 18:57

Doživel 3x orgazem (zaporedoma), izliv pa 1x /ob drkanju/.

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#10 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 697 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2005 - 20:18

Hello,

Glorči, good for you!! :) :)

LP vsem!
Ljubezen je večna, dokler traja.

#11 dumpling

dumpling

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 26 januar 2005 - 18:56

Sam se nisem probal, ker rabim po orgazmu kar mal miru ... Ponavad do orgazma kar traja.Redkokdaj uzgem kvikija. Zato se pol po orgazmu spocijem.
Poznam pa tipa, ki lahko, ne da bi ga dal ven, kar nadaljuje in nadaljuje. :P

#12 Menino

Menino

nov na sceni

• Člani
  • 213 prispevkov

Objavljeno 27 januar 2008 - 16:01

Brez pavze ne morem ne. Lahko počakam par minutk ali pa moram tudi več, odvisno od potrebnosti.(:

Prispevek uredil/a: Menino, 27 januar 2008 - 16:02.

“In three words I can sum up everything I've learned about life. It goes on.” R. Frost

#13 orbter

orbter

biskvitek

• Člani
  • 46 prispevkov

Objavljeno 27 januar 2008 - 19:48

Dva zaporedna z izlivom nista problem, tretji je pa uspel samo nekajkrat...

#14 traveler

traveler

biskvitek

• Člani
  • 37 prispevkov

Objavljeno 27 januar 2008 - 23:48

uh hvala bogu, da se je se nekdo nasel k ima lahko zaporedoma veckraten orgazem. Na zacetku je kazalo da sem sam :D
Ja, meni pride veckraten orgazem (z izlivom da ne bo pomote). Vidim namrec, da eni stejejo orgazem, tudi ce ni izliva.
Ko sem se dal dol z enim vrocim kolumbijcem, mi je v treh urah neprestanega sexa 4-krat prislo, brez da bi zgubil trdnost niti za minuto :akcija: (tako da raje kupite druge knjige :berem: ). Če nebi pol ure prej imel se eno bezno avanturo, ko sem hodu malo po trgovinah :nakupovanje: bi morda bilo se kaj vec orgazmov v seriji :paprika: . Ampak je**ga, takrat nisem vedel, da bo tako pestro popopldne :evil: . Vseeno iz mojih izkusenj lahko recem, da se da. Je pa vse odvisno od tega v kaksni formi si in koliko te partner sexualno vzburja in v kako sinergijo pades z njim. :cart:

#15 speaker

speaker

piščan'c

• Člani
  • 63 prispevkov

Objavljeno 28 januar 2008 - 02:09

Se ne bom zlagal. Zaporedni orgazem sem doživel večkrat, največkrat je bilo 4 krat. Čas, ki preteče vmes je do 5 minut. BTW zakaj vas to zanima.

Prispevek uredil/a: speaker, 28 januar 2008 - 02:11.

#16 mazy

mazy

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 07 april 2008 - 20:44

jaz sem samo enkrat doživel dva zaporedna orgazma samo me je po tistem bolelo. Verjetno ni krivo to da sem doživel dva zaporedna orgazma. Se mi pa večkrat zgodi da doživim orgazem po 15 min. je pa verjetno tudi odvisno glede zaporednih orgazmov s kom si oziroma, če se sam samozadovoljuješ.

#17 Tenoch

Tenoch

piščan'c

• Člani
  • 190 prispevkov

Objavljeno 07 april 2008 - 22:00

Zanimivo.... Pri meni je pa tako, da ko mi pride oz., ko pride obema, mi vse dol pade in izgubim željo oz. tisto potrebo po praznjenju. Ful mi je lepo, če si po sexu izkazuješ nežnosti, se kaj pogovarjaš itd.- skratka, da se crkljaš, potem greš pa jest alpa spat. :D Jst kar precej časa rabim, da ratam spet potreben in če bi takoj spet začel, bi me bolelo. Enkrat mi je prišlo 2x zapovrstjo v roku parih minut, ampak po mojem mnenju drugič ni več isti filing kot prvič. Meni je bolj pomembno, da je samo napeljevanje na sex, predigra in sam sex kvaliteten in da si za to vzameš dovolj časa, da potem, ko ti pride, ti uiber pride! :P Potem jst ne rabim več orgazmov za nekaj časa. :?:
Hello, hello, hello, how low?

#18 Bandidos

Bandidos

izkušen

• Člani
  • 1 142 prispevkov

Objavljeno 07 april 2008 - 22:34

Nekajkrat sem ga doživel trikrat, večkrat dvakrat. Ampak to je takrat, ko je res strast na višku - drugače pa mam rajš več akcij pa lepo raztegnjene čez različne odseke dneva :P

Connecting to the WiFi, went from nerd to superb.
Have you seen the new guy? I forgot the password!

#19 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 185 prispevkov

Objavljeno 08 april 2008 - 09:41

Tudi jaz rabim dolgo časa presledka med prvim in drugim orgazmom, če je sam oralno. Če pa je analno, potem mi je cool že po eni uri vsaj še 1x zdrkat. In ta drugi orgazem je full dober (čeprav ni izliv tako močan). Se pa to največkrat zgodi, ko mi pride medtem, ko me tip nabija in se tiča ne dotikam. To je pa najlepši orgazem, da ti pride zarad porivanja. :)

Lep pozdrav, Glorč :paprika:

#20 gro30

gro30

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 17 november 2008 - 21:35

Ma zanimivo... pri orali imam močnejše orgazme kot pri anali,zato tudi dlje rabim do naslednjega orgazma. je pa zato toliko močnejši, ampak seveda z manj sperme. Se pa zaradi tega splača potrudit.Ej, brez muje se še čevelj ne obuje

#21 valda1

valda1

nov na sceni

• Člani
  • 272 prispevkov

Objavljeno 23 november 2008 - 21:59

Enkrat sem dosegel nekaj podobnega, ko sem bil pred kakim letom sam doma in bolan, tako da si nisem imel kaj za početi, razen se malo "igrati". Takrat sem sicer dosegel rekord 8 zaporednih z občasnimi prekinitvami, vendar svetujem, da nihče ne poskuša ponoviti mojega podviga, ker zna biti že boleče na koncu :D. Kaj moremo, dolgčas te prisili v nore stvari. Pravo psihološko orožje.

Prispevek uredil/a: valda1, 23 november 2008 - 21:59.

Kjer je v srcu ogenj, je ponavadi dim v glavi.

#22 Puer

Puer

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 23 november 2008 - 22:32

Brez problema. Tudi brez pavze... če so le dobre misli na zalogi (ne, niti video literatura ni obvezna!)... 1x, 2x, 3x. Več ne, ker pol se šteje že kot naslednji dan :D

Sicer pa max 11, 12, morda 13x v enem dnevu... šola je nora, jaz pa sem nor med počitnicami... :P

#23 sasas2

sasas2

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 19 januar 2009 - 11:04

Mislim, da je osnova orgazma v glavi in je izliv le fizični del le tega. In ne vedno potreben.
Meni lahko pride 2x ali 3x brez izliva in potem se moram pomatrat da špricnem. Velikokrat tudi ne, ker me že prej zmuči.
Z orgazmom brez ilzliva mi pade koncentracija za kako minutko in pol naprej. In vse je odvisno kolko sem spočit in na volji...

#24 krašowc88

krašowc88

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 24 september 2010 - 18:57

Zaporednih orgazmov še nisem doživel (na žalost) Ma zdej se bliža vikend in bom lahko kaj malega eksperimentiral (v dvoje če bo možnost)
Ot tizga ku ga ne poznamo, zmjri vjmo usi narveč. (Iztok Mlakar)

#25 Tejko

Tejko

piščan'c

• Člani
  • 78 prispevkov

Objavljeno 26 september 2010 - 13:36

Zdaj mi ni jasno kaj smatraste pod zaporedne orgazme: če ne sme bit pavze vmes, mi pol še ni ratalo in tudi nisem poskušal, če pa šteje to, da sem si ga zdrkal, pa po 5 min spet, pa po 10 min spet, mi je to ratalo enkrat narest sedemkrat v dnevu.

drugače pa bi blo fajn da usaj nekaj ur mine med enim in drugim, ker če ne pol malo boli, je pa tudi ful odvisno kolko si vzburjen :mrgreen:

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov