Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Aseksualnost

54 odgovorov v tej temi

#51 ZmajFafnir

ZmajFafnir

piščan'c

• Člani
  • 77 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2014 - 02:05

Predvsem ti polagam na srce, da jemlji vse tiste "ankete" z veliko rezerve, ker so v 99,9% navadno populisticno prodajanje megle. Saj ves, sex sells.

There is more in you of good than you know, child of the kindly West. Some courage and some wisdom, blended in measure. If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world. But sad or merry, I must leave it now. Farewell!
--The Hobbit, ch. XVIII

#52 Jacques

Jacques

piščan'c

• Člani
  • 54 prispevkov

Objavljeno 04 december 2017 - 19:54

Ima kdo iskušnje z demiseksualnostjo? 

Hominem quaero

#53 Nokian

Nokian

piščan'c

• Člani
  • 83 prispevkov

Objavljeno 14 december 2017 - 23:33

To verjetno misliš omenjeno ?

Očitno se narod zaveda, da je za spolni oziroma seksualni odnos potrebno veliko zadev oziroma je to le dodatna pika na >i< , katera začini vse skupaj

Ne nisem se še srečal z omenjenim, mi je pa omenjeno besedo omenilo kar nekaj znancev, tako str8 kot tudi LGBT

#54 Nokian

Nokian

piščan'c

• Člani
  • 83 prispevkov

Objavljeno 20 marec 2019 - 20:26

V arhivu sem našel  zanimivo oddajo na programu ARS

https://4d.rtvslo.si...vetov/174285929

#55 spyrna

spyrna

piščan'c

• Člani
  • 67 prispevkov

Objavljeno 29 oktober 2019 - 22:19

Večina ljudi težko razume kako je bit aseksualen.

Pri meni je pač tako, da ne čutim nobenega veselja, ko se me kdo dotika tam spodaj, niti mi ni prijetno.

Mogoče zato, ker mi je bil ob spočetju dodeljen moški spol, pa sta si starša tako srčno želela imeti delico, da sta mi dala ime, ki v vilinskem jeziki pomeni punca . Pa mi je Bog, ravno tako kot padlim angelim, odstranil oneta. Včasih ga še vedno sanjam.

To ne pomeni da nimam želje po odnosih. Še vedno me neizmerno privlačijo ženske in hočem biti ljubljena. Za voljo tega na nisem nesrečna sem se pač odločila presečti vsa razburjenja, ki jih nudijo telesne skušnjave in sem se zavestno odločila biti seksualni vegeterjanec. Me pa se vedno sem-ter-tja kakšna skušnjava premami in občutek ljubiti se z žensko mi je božanski.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov