Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kam v Mariboru?

69 odgovorov v tej temi

#51 mičkena

mičkena

nov na sceni

• Člani
  • 208 prispevkov

Objavljeno 03 marec 2015 - 23:03

V Mariboru je vse na kupo. Vse omenjeno je na razen 1-3 minute :) odvisno od tempa hoje :D

All people smile in the same language.

#52 Agora

Agora

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 13 december 2015 - 00:45

Pozdravljeni! Tema je sicer že precej stara, a upam, da mi ne zamerite, da jo oživljam. Sama sem se namreč po skoraj 10 letih življenja v tujini vrnila v Maribor in sem čisto zgubljena v svojem domačem mestu  :misli:  Kakšna je trenutna situacija, je MB kak fajn lokalček, kjer se zbirate? Ker sem neke vrste tujec v svojem mestu, si zelo želim spoznati kakšne prijetne domačine, ki me bojo malo 'apdejtali' o dogajanju v totem našem mestu. :kuku:

#53 LittleSunshine

LittleSunshine

piščan'c

• Člani
  • 69 prispevkov

Objavljeno 13 december 2015 - 13:02

Pred kakim letom se mi zdi, da je bil še Skrito popularen, potem pa so ga zaprli in zdaj je težko najdit kakšen kotiček kjer bi se zbirali. Menim, da je še vedno aktualen Čajek, ki naj bi bil bolj LGBT friendly, sem pa velikokrat v Piafu na Poštni "zaznal" par lezbijk. :)

#54 sima79

sima79

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 02 januar 2016 - 17:31

Hej! Pridružila sem se, ker sem mislila, da bom našla tukaj rešitev kam v totem Mariboru :) Sem sicer domačinka od rojstva but sem postala pred osmimi meseci ponovno samska po 7 letih in sem zdaj izgubljena PONOVNO :) kam?  POMAGAJTE...prosim!

#55 nemazaburek

nemazaburek

gay friendly

• Člani
  • 17 prispevkov

Objavljeno 03 januar 2016 - 14:07

Tut Ilich je fajni... samo ne ob nedeljah po maši :mezik: , drugače pa je tisti vrt zadaj večkrat malce mavričen, če me gaydar ne zavaja :juhej:  :ponos:

#56 jaka2000

jaka2000

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 03 januar 2016 - 22:49

hej hej.. obstaja gayclub Skrito na Mlinskim vcasih je pa bil tudi gayclub v kleti stavbe zraven stopnic na lent..

- //queer child//

#57 LittleSunshine

LittleSunshine

piščan'c

• Člani
  • 69 prispevkov

Objavljeno 03 januar 2016 - 23:35

Koliko vem se je klub na Mlinski zaprl, kafič na Lentu pa tudi. 
Drugače pa jaz ostajam pri Čajeku in Piaffu. ;)

#58 Vendelay

Vendelay

biskvitek

• Člani
  • 44 prispevkov

Objavljeno 07 januar 2016 - 14:44

Škoda za oba Skrita :/ A se niso v Mariboru preden so odprli Skrito klub, organizirale neke Rainbow Dance zabave? Mogoče bi bilo to treba obudit, sem bila na prvi in je bilo super. :)

#59 jaka2000

jaka2000

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 09 januar 2016 - 15:39

Tut Ilich je fajni... samo ne ob nedeljah po maši :mezik: , drugače pa je tisti vrt zadaj večkrat malce mavričen, če me gaydar ne zavaja :juhej: :ponos:

hahhaa ja ja gaydar te ne zavaja.. se dogaja vcasih tam ja.. s prijatli gremo dostikrat po soli tja in smo ponavadi samii v tistem "vrtu" zadaj.. je prav fajn ker nas nihce ne poslusa in potem tecejo glasni pogovori o fantih, sexu in ostalih LGBT temah haha.. najbolj smesni trenutki so ko se kdo iz notranjosti Illicha odpravi na WC, preko tega dvorisca/vrta in nas skoraj ujame pri kaki glasni razpravi o penisih haha

- //queer child//

#60 sima79

sima79

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 10 januar 2016 - 17:05

Ja nič bo pa treba v Mariboru nekaj na novo organizirat :) Prosim pomagajte mi! Če se odpre društvo in nek klub, ki bi seveda bil samo za člane koliko bi vas prišlo? Kaj so vaše potrebe oziroma kaj želite? Jaz sem pripravljena odpret in vodit...samo rabim vaše želje, da bomo skupaj lahko imeli nekaj kar nam bo vsem ok :)

Torej čakam...razmislite in pišite ;)

#61 SimplyOne

SimplyOne

gay friendly

• Člani
  • 21 prispevkov

Objavljeno 12 januar 2016 - 14:20

Ja nič bo pa treba v Mariboru nekaj na novo organizirat :) Prosim pomagajte mi! Če se odpre društvo in nek klub, ki bi seveda bil samo za člane koliko bi vas prišlo? Kaj so vaše potrebe oziroma kaj želite? Jaz sem pripravljena odpret in vodit...samo rabim vaše želje, da bomo skupaj lahko imeli nekaj kar nam bo vsem ok :)

Hej sima79, sem imela že podobno idejo, vendar nimam časa za kaj takega, se pa z veseljem pridružim če bo kdo kaj organiziral ali kakšno društvo ustanovil :)

#62 nemazaburek

nemazaburek

gay friendly

• Člani
  • 17 prispevkov

Objavljeno 14 januar 2016 - 00:47

hahhaa ja ja gaydar te ne zavaja.. se dogaja vcasih tam ja.. s prijatli gremo dostikrat po soli tja in smo ponavadi samii v tistem "vrtu" zadaj.. je prav fajn ker nas nihce ne poslusa in potem tecejo glasni pogovori o fantih, sexu in ostalih LGBT temah haha.. najbolj smesni trenutki so ko se kdo iz notranjosti Illicha odpravi na WC, preko tega dvorisca/vrta in nas skoraj ujame pri kaki glasni razpravi o penisih haha

hahahahhha jes!! :) res je fajn tisti vrt zadaj, ja :) :gogo:
hahahhaha, eh pa naj slišijo... kaj ti pa morejo? :D :misli:

jeeej, super :)))
Meni osebno bi bilo super neko okolje, oz nek prostor, kamor bi pač šel, recimo na kavico, in se mirno menil o čemer se želiš meniti... ne da bi se počutil, da moraš znižat ton, da ne bo kdo slučajno grdo gledal. Pa kakšne večere bi lahko imeli vsake toliko (ideje: čage, pogovorni večer, filmski večer, game-nights, ...)
Toliko mi trenutno možgani uspejo sproducirat :spanec:

#63 Sovica

Sovica

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 15 januar 2016 - 09:41

Zakaj bi bil vstop možen le za člane? In zakaj se mora v "navadnih" lokalih znižati ton? A strejti pa na vse grlo kriče, kako so se dol dajali in kdo je imel kako zanimive spolne organe??? In to so potem NJIHOVI lokali? Torej moramo imeti NAŠE in NJIHOVE lokale?

#64 sima79

sima79

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 15 januar 2016 - 13:52

Hja Sovica se strinjam s tabo....ampak žal ja zaenkrat smo še vedno MI in ONI. Pa ja če se strejti glasno pogovarjajo o organih okolica ne odreagira...pa včasih mi je tudi malo neokusno, ko se skoraj dajo dol v lokalu. Če pa sem jaz recimo svojo punco samo za roko prijela pa si že videl neko šušljanje. Želim si samo nek prostor kjer bi lahko bili MI sproščeni...kar se pa tiče članstva pa gre predvsem za lažjo organizacijo večerov...torej pijača za člane je cenejša, ne gre za klasičen gostinski lokal za kar ne potrebuješ določenih dovoljenj itd. Seveda pa če bi želel kak strejt prijatelj prit pa dobrodošel :) Toliko zaenkrat!

#65 Sovica

Sovica

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 15 januar 2016 - 15:06

Saj štekam, ker tudi meni je bilo predolgo neprijetno v javnosti. Odkar pa mi ni, pa je tudi šušljanje potihnilo. Pač se obnašam enako povsod in ne ločujem na naše in vaše.

#66 LittleSunshine

LittleSunshine

piščan'c

• Člani
  • 69 prispevkov

Objavljeno 11 april 2016 - 20:03

https://www.facebook...63800900397969/:)

#67 jaka2000

jaka2000

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2016 - 18:09

je bil kdo na OHCETu v Mariboru?

- //queer child//

#68 marcus

marcus

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 23 avgust 2016 - 18:13

Jap se strinjam čajček naj bi bil še aktualen...
Na poštni pa sem tud jaz opazil dosti lejzbik (sicer nisem ziher nimam glih radarja za to vrsto spola phaha)
...
Od kdaj ima illich vrt odzadaj ?

#69 sadhu_sequencer

sadhu_sequencer

piščan'c

• Člani
  • 152 prispevkov

Objavljeno 25 avgust 2016 - 20:35

Fajn bi bilo da se Skrito zopet odpre. Ta plac je vrhunski.

#70 jaka2000

jaka2000

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 25 avgust 2016 - 21:03

Jap se strinjam čajček naj bi bil še aktualen...
Na poštni pa sem tud jaz opazil dosti lejzbik (sicer nisem ziher nimam glih radarja za to vrsto spola phaha)
...
Od kdaj ima illich vrt odzadaj ?

jaz sem tudi zadnic v cajeku videl en ful kjut gej par, drugace pa je Piaf na poštni kr LGBT obarvan haha
...
Illich ma "vrt" ze par let. zadaj gres ven skoz vrata. sej je zelo zelo majhen.

https://www.facebook...63800900397969/ :)

med informacijami pise da bi se naj ta srecanja nadaljevala vsak mesec ampak ni bilo nic :( zal sem videl ta event prepozno da bi se udelezil ampak bi blo super ce bi se to ponovilo

- //queer child//

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov