Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Zelo, malo manj, ne dosti in ne - prijetni dnevni dogodki

445 odgovorov v tej temi

#1 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 099 prispevkov

Objavljeno 04 julij 2010 - 11:48

+++ Včerajšna parada pred Mestno hišo in nastop Tinkare Kovač ter njene besede :spostovanje:
+++ Solata v Foculusu :D
+++ Družba
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#2 ChEry

ChEry

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 04 julij 2010 - 22:14

++++včerajšnje videnje prijateljev in prijateljic po zelo dolgem času
++spoznanje da je sangria ševedno pitna
+obujanje spominou

-videnje določenih oseb
-nepotrebno impulzivno izrečeni stavki
-celotedenska peklenska vročina

#3 Las Meninas

Las Meninas

Častni član

• Člani
  • 1 003 prispevkov

Objavljeno 04 julij 2010 - 22:38

++++++ 2 dni kopanja v Habakuku

------moram se učit
Ko so nacisti prišli po komuniste, sem molčal, saj nisem bil komunist. Ko so zapirali socialdemokrate, sem molčal, saj nisem bil socialdemokrat. Ko so prišli po katoličane, nisem protestiral, saj vendar nisem katoličan. Ko so prišli pome, ni bilo nikogar več, ki bi lahko protestiral. Evangeličanski pastor Martin Niemőller

#4 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 06 julij 2010 - 19:07

+++ dobr sem se naspal
+++ šel v šoping in si kupu par lepih cunj
--- zapravu preveč denarja
--- na poti iz busne do doma me je ujela nevihta
+++ končno sem si kupil slušalke

:) :)
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#5 ChEry

ChEry

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 07 julij 2010 - 14:59

+++končno spet u službo :)
-----------------------------------------psm&krči-------------- :(
---tečna sem tolk za znoret..
---------usodni dan za mojo rastlinco(no zdej pa najdte drugo stvar za težit,ha!)
+-+-+-+razmišljam o določenih osebah.
-lačn!

#6 jmuminov80

jmuminov80

zasvojen'c

• Člani
  • 601 prispevkov

Objavljeno 07 julij 2010 - 17:03

-------- v službi delam pod pritiskom in delam napake , kar je razumljivo , ko ti nekdo diha za vratom....Pričakujejo od mene, da obvladam stvari, ki jih prej nisem počela, da znam , da gredo mlade dame na dopust in iskren nimam več volje , vse mi je v vodo padlo.
-------- doma sm se spičla z sosedom kr sem ga lepo prosila, da zmanjša muzko vsaj za dve uri da mal okice spočijem. Model znoru kaj se pa jst grem? :pazi se: To njegovo muziko poslušam do dveh zjutraj bum, bum , bum mi kr v glavi zvoni.
------- sploh se ne grem več :vdam se:

Čudno je kako je malo potrebno za sreću, i još čudnije, kako nam često baš to malo nedostaje!

#7 baby

baby

redni gost

• Člani
  • 361 prispevkov

Objavljeno 07 julij 2010 - 19:25

----------- komaj se pobrala s postelje
------------- cel dopoldne totalno apatična
--------------na šihtu čisti dolgčas, poleg tega smo imeli obisk nadrejenih s področja vzhodne evrope, posledično so bili vsi živčni ko psi :roll:
++++++++ sodelavka me je s svojim ''flirtanjem'' spravila v boljšo voljo :D :D
++++++++ zdj pa Bled, pjačka med Angleži in fuzbal :ljubezen:

#8 ChEry

ChEry

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 08 julij 2010 - 12:52

+ustala brez budilkee
---v naslednjih 10min. dobila vsaj 6 klicev (adijo jutranje poležavalje)
+komi čakam da pridm u službo
++++++druženje s šefico :) :angelcek2:
-pogrešam nekoga
----------PMS-a še ni konec,spreminjanje razpoloženja kot aprilsko vreme mam že vrh glave :buu: :neumen: :solzice: :nevihta: :vdam se: :pazi se:
+++še par dni pa jo bom vidla

#9 apolon

apolon

Častni član

• Člani
  • 2 322 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2010 - 21:15

+++++++++ S turističnim nadstropnim avtobusom Veseli Janez (ni veseli janezek, packi :P ) sem se peljal po Ljubljani, v prvem nadstropju je brez strehe (!), vožnja je bila brezplačna, bila je namreč prva vožnja po Ljubljani. Za nadaljnje vožnje bo cena 18 evrov za odrasle. Avtobus je zbujal precej pozornosti pri pešcih, kolesarjih, voznikih. Voznik mestnega potniškega avtobusa linije 1 je takole nam kazal: :stima: . Sedel sem v pritličju, iz zdravstvenih razlogov nisem hotel sedeti zgoraj. Spodaj in zgoraj imata dobre in slabe strani: zgoraj ni vroče, spodaj je pa bolj udobno sedeti, sedeži so oblazinjeni, zgoraj so bili plastični sedeži. Znamka avtobusa je Neoplan. Kakšen je bil avtobus, s katero sem se peljal? KLIK

Človek ne more preživeti brez narave, narava lahko preživi brez ljudi.

#10 etty

etty

zasvojen'c

• Člani
  • 446 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2010 - 22:45

+++ kr dobr tedn za mano
+++ dans se ful nasončla, jutr se grem spet sončt in kopat na Savo, pa najbrž pol še kr cel tedn :mrgreen:
+++ nogomeeeet :zogobrc:
+++-- babi me je vprašala, če sem bila na Paradi, ker me ni nikjer vidla, pol sva se mal pogovarjali o tem, nakar teta reče o kaki paradi je govora, jaz ji povem za kaj gre, ona pa udari s homofobijo na plan, češ take ljudi je treba poslat na njivo delat, pa da se ji gnusijo itd..pa sem rekla, sej delajo oz. delaMO tko ko vsi drugi, babi mi je pa potem pomežiknila in nadaljevala, da to je v naravi in prirojeno itd, samo da se nekaterim ljudem tega pač ne da dopovedati :spostovanje: :poljubcek:
--- s kompom so neki problemi, tko da čakam, kdaj ga dobim, upam da čimprej in da bo zvok delal
+++ kolegici in oba kolega :poljubcek: :ljubezen:
++ spet me meša, čeprav me ne bi smela :tralala:
"The human heart feels things the eyes cannot see, and knows what the mind cannot understand."

Robert Vallett

#11 mravlja

mravlja

zasvojen'c

• Člani
  • 432 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2010 - 18:51

+++++++ prvi dan prakse je za mano
----- bil je katastrofalen prvi dan
----- že takoj, ko sem štartala na prvo dodeljeno nalogo na drugi konec ljubljane, mi je počila guma na kolesu
----- napotili so me na avtobus in rekli, naj grem na končni dol in tam blizu je tista stvar, ki sem jo morala fotkati
----- avtobus pelje podaljšano progo do bernčičeve in ne do ježice, kot so oni mislili
----- skoraj dve uri iskala križiščr nemške ceste z dunajsko, nakar mi povedo, da nemška ne obstaja več in so jo preimenovali v odvozno/obvozno cesto
+++ fotke so sicer kar v redu, sploh tiste s kopališča
--- na kopališču bi se najraje vrgla v vodo, pa nisem mogla, ker sem bila na delu in se mi je mudilo nazaj na dnevnik
---- še vedno mi niso zrihtali nobenega telefona (na enem mi ne delajo smsi, drugi pa je šel prejšnji teden plavat v morje in je umrl)
+++++ draga mi je v tolažbo častila sladoled in shake, ter me polupčkala :poljubpunce:
? upam, da me bo zvečer, ko se vrnem domov, počakala in mi, tako kot je rekla, zmasirala noge in podplate
+++----- danes sem že od osmih zjutraj na nogah, a kaj, ko sem bila 4/5 tega časa na ubijalski vročini brez sence.

Right now, nothing can kill my vibe

#12 Nika

Nika

biskvitek

• Člani
  • 36 prispevkov

Objavljeno 13 julij 2010 - 12:43

+++++ danes delam dva šihta skupaj...počutim se polna energije in hvalabogu je slabost minila.
++++ ju3 me čaka sestanek s društvom Hospic in komaj čakam,da spet vidim svoje stare kolege
----- petek pregled na onkološkem v kliničnem Lj
+++++ sobota priprave za v nedeljo...nedelja pa pune šuse na Bled in 20 dni na Bldeu...komu lepše kot meni :paprika:
V ljubezni je mogoče marsikaj oprostiti, ne pa tudi pozabiti.

#13 Kapca

Kapca

piščan'c

• Člani
  • 57 prispevkov

Objavljeno 16 julij 2010 - 20:35

--- premalo spanja
+++++++ njeno nežno zbujanje in poljub za dobro jutro
+++++++ zajtrk v postelji
++ krof, kos torte in bela kava na jutranjem sestanku v službi
----- vročina
+ vikend z njo pri mojih starših

#14 Misplaced

Misplaced

piščan'c

• Člani
  • 115 prispevkov

Objavljeno 17 julij 2010 - 00:31

--- Sem morala poslušati najdolgoveznejšo pripoved vseh časov o tem, kaj je naredil pes neke znanke in kako ga je to naučila s podrobnim opisom vadbe. Ljudje dejansko mislijo, da so njihovi ljubljenčki zanimivi in potem UTRUJAJO. :buu:

Imaš hrčka? Ja? Reks? Super. Konec pogovora.
I didn't ask to be a princess - but if the crown fits ...

#15 MaliKuharcek

MaliKuharcek

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 17 julij 2010 - 20:15

---+++ Zbujanje ob 15 do 5 da grem s kolesom v službo ( 17 km ) ------ Delam čisto vse dni razen ob torkih
+++++ v službo pridem ves prepoten, torej je to dobra telovadba
+++++ Očistil in narezal 15 kg lignjev, 2 kg morskega psa (trdovratna žival ne gre pa ne gre ga narezat ) , 52 bučk in na žaru spekel 250 šniclov in 100 kosov piščanca , spaniral 100 dunajskih da ne omenjam 25 kg mladega krompirja ki je izpadel izvrstno
+++++ Paša za oči te dni 3 nogometne ekipe nanese 70 prepotenih mladih izklesanih in HOOOTTTT fuzbalerjev
+++++ Same znane reprezentance iz anglije čeprav ne rad gledam nogomet ampak njih se splača
---+++ Elektru Maribor je spet uspelo za eno uro jim je ven vrglo nek dalnovod za naše kraje eno uro je bilo brez elektrike približno 800 ljudi je pa blo lepo videt če se je kdo peljal mimo ko je bila cela vas na ograjah in vsi se pogovarjali z sosedi če imajo elektriko sej ne da se jim je ista štorja zgodila prejšni mesec ko smo bli brez elektrike 5 ur je za eno uro bla pol je prišlo do preobremenjenosti dalonvoda in ga spet vun vrglo in je ostal tak celo noč grrrrrr
+++++ Naredil informativni izračun ta mesec bom zaslužil 600€ pa še prakso dobim nakazano ki sem jo opravljal marca bo tut ene 70 veverčkov naskakljalo na moj račun da ne omenim da delam tudi celi avgust woohoo bo dnarja
Have a nice day
Stay CooL
Stay LGBT

#16 baby

baby

redni gost

• Člani
  • 361 prispevkov

Objavljeno 17 julij 2010 - 21:39

+++++++++ na šihtu je blo zakon, tokrat smo vsaj delali
---------------- 10 min preden sem končala je prišla sestra s kolegico, ki sta mi povedali, da je nekdo, s katerim smo bili včasih kr pogosto skupaj naredil samomor :kaj:
+++++++++ na šihtu sva se s šefico vsedli na tla hodnika in se kakih 45 min prov fajn pogovarjali :)

#17 veljko

veljko

nov na sceni

• Člani
  • 252 prispevkov

Objavljeno 17 julij 2010 - 22:19

POSITIV: Zagledal, da sem prejel nakazilo na poslovni TRR. Na ta način velika skala pade s srca... :)))

NEGATIV: Nisem danes doživel. :) Hehe, imam pač to srečo, da obidem tisto, kar mi ne paše. ;)

#18 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 18 julij 2010 - 12:44

---+++ Zbujanje ob 15 do 5 da grem s kolesom v službo ( 17 km )
+++++ Očistil in narezal 15 kg lignjev, 2 kg morskega psa (trdovratna žival ne gre pa ne gre ga narezat ) , 52 bučk in na žaru spekel 250 šniclov in 100 kosov piščanca , spaniral 100 dunajskih da ne omenjam 25 kg mladega krompirja ki je izpadel izvrstno

Tako prisrčno si tole spisal. So se mi kar sline pocedile. :) Pa kapo dol, da v 1 smer narediš 17 km za v službo.

--------------------------- ne vem, kaj je bilo tistega petkovega večera v zraku, ampak bilo je precej spooky. Ko sem se iz Kamnika vračala v Ljubljano, sem imela cel "žur" s kamniškimi semaforji. Nekje cesto popravljajo, drugje je ne, ampak predstavljaj si,

1. da pri utripajoči oranžni (= semafor ne dela) zapelješ na glavno cesto, nakar po 20 m srečaš nasproti vozeče avtomobile, ki so imeli zeleno, wtf
2. na drugem semaforju čakaš pri rdeči, ko semafor začne iznenada utripat oranžno, okej, spelješ
3. se pelješ mimo žnj semaforja oz. se ti samo zdi, da je bil tam, ko vidiš, da nasproti vozeči avtomobili čakajo pri rdeči (torej sem jaz imela zeleno, a ker je bil zelo očitno semafor na moji strani OBRNJEN stran od ceste, tega nisi videl)
4. ko se tkole drnckaš po neoznačeni cesti, s stranske ulice mimo hiš prinori avto in se trčenju komaj izogneš (to je pa bilo celo pri Trzinu), WTF SE DOGAJA???? :halooo: Mogoče bi tole spadalo v temo Grozljiva doživetja. Slika objavljena

#19 Puff

Puff

zasvojen'c

• Člani
  • 759 prispevkov

Objavljeno 18 julij 2010 - 19:42

++ malo se je ohladilo
++ jutri grem končno že spet v knjižnico. Bo treba kakšne učbenike vzeti za faks ipd.

#20 etty

etty

zasvojen'c

• Člani
  • 446 prispevkov

Objavljeno 20 julij 2010 - 22:12

--- način jutranjega bujenja (auch)
+++ se s cimro nekaj pogovarjali in je bla čist vesela, ker sem zadnjič popucala flet (predvsem ogledala :D)
+++ avgusta gremo za 1 teden na morje najbrž =D
++--++ kolegica si dala pirs, pa je javkala nevem kok časa, nazadnje ni pa nič čutila, posledično je še mene prijelo, da bi se pirsala, pa se na koncu nisem, sem pa zvedla da majo ful poceni, tko da v kratkem bomo spet kej luknjali :ljubezen:
--- lačn
+++ v petek gremo najbrž vn, zgleda da nas bo cela klapa :P
--- še vedno nisem dobila nakazane plače
---++ dans vidla bivšo in ne morm verjet kok se je spremenila, na slabše seveda :mrgreen: groza, pa ne more človk tok nizko past no. *zavije z očmi* Aja... očitno eni lahko. :D
+++ s kolegom igrala košarko, pa sva se neki dajala - it was fun =)
+++ rada jo maaam :postelja: tko ful veliiik :objempunce:

Prispevek uredil/a: etty, 20 julij 2010 - 22:12.

"The human heart feels things the eyes cannot see, and knows what the mind cannot understand."

Robert Vallett

#21 ann

ann

piščan'c

• Člani
  • 155 prispevkov

Objavljeno 23 julij 2010 - 23:31

+ Prejšni teden, ki sem ga preživela s svojo drago. Bilo je zelo lepo, saj sve imele ves teden samo zase. :objempunce:
- Še vedno imam poškodovano ramo in zato ne morem igrati odbojke. :(
- Se peljeve z drago v šoping pa poči guma na avtu, potem pa vidiš kak ti noben noče pomagat in sem se spraševala: "kje so zdaj tisti bahavi moški." Po tričetrt urnem smiljenju samemu sebi sma se malo skoncentrirali in gumo menjali v slabih petnajstih minutah. Pa smo tudi ženske marsikaj zmožne, čeprav delamo nekaj prvič. :P Bilo bi tudi lažje če bi se dal odpret prtljažnik... Sicer pa tudi v taki smoli je nekaj dobrega. Za drugič bom vsaj znala menjat gumo in morda še komu pomagat. :mrgreen:
+ Končno je želvica malo zrasla :ljubezen:
+ Čez tri dni pa končno maturantski izlet. Upam, da se bom imela super. :angelcek2:
Get Fit & Stay Well

#22 etty

etty

zasvojen'c

• Člani
  • 446 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2010 - 05:16

+++ mela sem se ful fajn, ker je končno prišla do mene in sva ga še skup pili, pol se pa dobili s klapo in šli ven :mrgreen:
++-- srečala poznan folk
---- z enimi tipi šli nekam in ker nisem hotela pustit kolegice same, sem šla pač z njo do njih... in tam se mi je zgodila neka ZELO neprijetna situacija :(
++ en je bil vsaj tok prijazen, da naju je peljal domov
---- i feel like shit :/
---+ hočem jest in jutri si naročim dostavo, pa če me zakoljejo, bmk
---- .... kaj da fak? nevem več, kaj nej :/
---+ rabim nekoga ob sebi ampak trenutno nimam nikogar (in si ga najbrž tudi ne zaslužim), samo en muc kuka skozi rešetko na mojem oknu, kar mi daje vsaj malo pozitive

Robert Vallett

#23 strunaMitraljez

strunaMitraljez

piščan'c

• Člani
  • 99 prispevkov

Objavljeno 25 julij 2010 - 14:58

- vsak idiot k ma 5 minut časa, mi za*ebe plane !!
- avto pucat?
+ moj maček je legenda, ker ne upa z meter visoke police skočit :D
+ glede na to, da sem prilično sitna, me je mati spravila v dobro voljo (:
+ Schengenfest, morje, par dni pri lubici
+ neuradno eno leto in uradno pet mesecev z lubeznijo :objempunce:

#24 gray

gray

piščan'c

• Člani
  • 80 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2010 - 12:12

++ slavnostno kosilo za 50 let (pa ne mojih :P )
---- (še) en pogreb
-- že 3 dni barvam isto hudičevo ograjo!
- čupa mi je zrasla čez oči in zdaj zgledam, kot da bi namenoma mela en bieber cut al kako se že temu reče
As long as she thinks of a man, nobody objects to a woman thinking. - Virginia Woolf

#25 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2010 - 18:31

+++ Družinski kuža se je odlično odzval na vse dog whisperer trike, v minutki mi ga je uspelo pripraviti, da mi je dal palco, ki mi jo prej NIKOLI v dveh letih ni. Uspelo mi je še da na enournem sprehodu ni več ovohaval VSAKEGA (kot prej) drevesa, vlekel naprej in vlekel k drugim psom. Na koncu mi vrvice sploh ni bilo treba držati, ampak je kar prostovoljno hodil poleg mene, kot da ničesar drugega ne obstaja.

+++ Bolj pomembno kot pa obvladanje in pokoritev psa so ti trije dnevi vadbe z njim v meni spremenili nekaj. Se mi zdi, da vadil niti ni on ampak sem vadila jaz imet "calm and assertive energy", ki se te drži še dolgo po tem, ko psa ni več okoli. Posledično se tudi jaz počutim mnogo bolj samozavestno. Obojestranska terapija =D

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov