Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

spoznati

19 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 411 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:16

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 odprto_morje

odprto_morje

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 23 avgust 2017 - 22:01

Živjo punce!
Iščem družbo v Lj. Ne izključujem možnosti za kaj več kot prijateljstvo.
Če tudi tebi primankuje sproščenih in spontanih pogovorov... bom vesela tvojega sporočila.
Fajn se mejte! :)

#3 Mala103

Mala103

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 24 avgust 2017 - 12:07

Pozdravljene :) hmm, danes bolj na dolgo hah... Torej, sem 24 letnica iz okolice Velenja... Na začetku bolj kot ne sramežljiva in dokaj nezaupljiva, dokler osebe ne spoznam malo bolje, pač, plaha ribica heh :) Sem umirjene narave, po pravici povedano, mi neko žuranje ne diši, raje v dobri družbi ob pogovuru ali pa doma spijem kozarec piva... Sem precej čustvena in na trenutke pretirano romantična (oops :D)... Cenim odkrite in resne ljudi (preveč resne pa spet ne :D ), tko da, punce z neresnimi nameni obvoz, ker mi pač ni do nekih brezveznih igric ;) Sem punca za resnimi nameni, ki v veliki meri ve, kaj si želi v življenju, vsaj kar se tiče ljubezni in temu podobnih stvari, se pa tu pa tam najde kakšna situacija, kjer se še lovim :D Nisem materialist, vse prej kot to in najbolj cenim stvari, dogodke, trenutke, ki se jih pač ne da kupit. :) Vrjamem in zaupam samo dejanjem, besedam bolj malo. Rada imam naravo, živali, potovanja, izlete in spontane trenutke, velikokrat tudi samo lenarjenje ter gledanje filmov itd. :D Če se v veliki meri najdeš v opisu, brez strahu piši, ne grizem :D

Kaj iščem? Trenutno nič kaj specifičnega, sem pač osamljena, brez družbe... Sicer pa, nikoli ne reci nikoli ;)

#4 majasvetlin

majasvetlin

redni gost

• Člani
  • 394 prispevkov

Objavljeno 02 september 2017 - 16:27

Skoraj 30 letnica, s plavimi učkami, dolgimi rjavimi lasmi in lepim nasmehom, iščem kako dekle, ki ni za avanture. Rada imam glasbo, naravo, živali, in vse kar je lepo in pozitivno na svetu. Rada imam kakšne izlete, poučne stvari. Pišite kaj. ;)

Some people got to laugh
Some people got to cry
Some people got to make it through by never won'dring why.

#5 chupa_chups

chupa_chups

biskvitek

• Člani
  • 43 prispevkov

Objavljeno 03 september 2017 - 21:16

Glede na to,da se bližajo jesenski hladnejši dnevi...mogoče katera za spoznanje ob dobri kavici ali romantični večerji? Tudi obisk kina ni izključen niti kakšna topla savna...bodi romantična dušica,ki veš kaj želiš v življenju...

#6 pesnica_13

pesnica_13

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 07 september 2017 - 02:08

Dolgo sem rabila, da napišem kaj si želim in kakšno osebo iščem, ampak pravijo da nikoli ni prelozno. :)

Rada bi spoznala urejeno žensko 30+, ki dela na poslovnem in/ali akademskem področju, ki kljub temu da službeno nosi krila in oblekce, zna biti tudi preprosta in spontana. :)

Sem 22 letna dvojčica, miselno dorasla, drugačna od sovrstnic in aktivna na veliko področjih... od glasbe preko športa..vse do poezije. :)

Garantiram popolno diskretnost in upam, da se najde oseba, s katero bi se ujela tako v besedi, kot v dejanjih.

P.S. Kar je prepovedano, je najslajše. Drži kot pribito!

#7 Some1lost

Some1lost

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 09 september 2017 - 21:25

http://images6.fanpo...608-500-250.gif

Ne iščem punce, ki ji ustrezajo vse karakteristike filmske junakinje. Sure, zrela in razgledana ženska z življensko energijo, iskrenimi namerami, dobrim značajem in prijetnega videza bo vedno pridobila mojo pozornost. Vseeno brez pomembnega delčka to ni to. Ni mi pomemben tvoj naziv, vse kar potrebujem je prava energija med nama, tvoja popolna nepopolnost in sprejemanje mene kot celote - z mojimi šibkostmi, najslabšo in najboljšo verzijo sebe. Elektrika, kemija, iskrice - samo to so moji pogoji in standardi. (:

#8 UK4EVER

UK4EVER

piščan'c

• Člani
  • 161 prispevkov

Objavljeno 14 september 2017 - 11:35

Hey:)
Želim si spoznati dekle (do 19let), s katerim bi se imela kaj za se pogovarjati, da greva na kavo, sprehod....
Zanima me umetnost- glasba (igram klavir), literatura <3, rada rišem, filmi, gledališče....

#9 AljaMasa

AljaMasa

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 16 september 2017 - 18:38

Živjo punce :) sem se preselila v okolico Nove Gorice, zaradi partnerja, drugace sem Štajerka. Iščem kako novo kolegico, za druženje (sprehodi, kave itd), sem pa seveda gay friendly, saj sem bi :) stara sem pa 23 let. Če te zanima kaj o meni, oz bi me bila pripravljena spoznati, mi kar piši :)
Lep dan vam želim

#10 Thirteen

Thirteen

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 16 september 2017 - 19:49

Prijatli pravjo, da sem: "smart af, socially awkward, clumsy around people but extra lovable after a few years." Če si prpravljena tu shendlat mi lahko piseš. :)

#11 Gray_alder

Gray_alder

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 24 september 2017 - 18:08

Pozdravljene. Stara sem 22 let, po študiju v Lj sem se vrnila v Maribor. Rada bi spoznala osebo za spoznavanje, morebitno druženje. Idealno je, če si iz Mb ali okolice. Rada se sprehajam, berem, občasno tudi športam. Živim v centu Maribora, tako, da sem veliko v mestnem središču. Če se komu zdi pomembno- imam punco, zanima me samo prijateljstvo. :) 

#12 Posteljica9

Posteljica9

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 01 oktober 2017 - 21:08

Živjo punce!

Želim spoznati kakšno punco iz NM,KK,Lj.

Stara bodi od 27 do 36 let.Bodi prijetna,nežna,zabavna,nasmejana,zabana,(sem nora)in imej dolge črne lase ali rjave,blond..ki se rada ukvarjaš

s športom,ima rada sprehode v naravi,imaj rada tudi kakšen izlet,pikniki,romantično večerjo,živali.

Nekaj o meni : Sem prijetna ,umirjena,zabavna,precej čustvena,nežna punca tudi resna v svojih namenih,za svojo ljubezen sem pripravljena veliko narediti.Rada se ukvarjam s športom,filme ,hodim v kino,rada imam glazbo in se z njo malo sprostim,včasih tudi malo zažuram,živali,morje,nararava,rada potujem.Ne iščem avanture,rada bi spoznala za začetek Dolenjsko ali Ljubljančanko,za prijateljstvo,če bi se pa ujele pa tudi resna zveza.

Če se ujameva v tem opisu - mi piši na ZS

Prispevek uredil/a: Posteljica9, 01 oktober 2017 - 21:08.

#13 Teopa

Teopa

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 11 oktober 2017 - 13:51

Najprej bi pisala in te brala. Če se bova radi brali, te povabim na kavo. Nadaljevanje se bo pisalo samo.
30+

#14 Lunex

Lunex

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 12 oktober 2017 - 16:35

Pozdravljeni.stara sem 40 in želim spoznati prijetno žensko za kakšen klepet, kavico.Ostalo bo itak čas pokazal.lp

#15 skyfall

skyfall

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2017 - 14:44

Hej, želela bi si spoznati punco z jasnimi pogledi na življenje. Prihajam iz celjskega okoliša, in me ne zanimajo avanture. Vec o meni zs

#16 lolaa

lolaa

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2017 - 20:18

Ma kera namen it ta petek v monokla? Se malo podružimo,spoznamo, mamo v izi večer? :)

Izziv je v tem, da ostaneš to kar si v svetu, ki te poskuša narediti takšnega kot so vsi drugi

#17 YumiMe

YumiMe

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2017 - 23:32

Hi, sem ženska w moškim telesu in ne vem da kotiček je tudi za mne. Ne govorim zelo dobro slovenščino ampak nekoga iščem za pogovore in pomoč.

Lp

--

Being me has a high price. The price is I cannot be someone else.

Being me has a high price. The price is I cannot be someone else.

#18 wynter

wynter

nov na sceni

• Člani
  • 207 prispevkov

Objavljeno 18 oktober 2017 - 09:26

oj!

sm ponovno študentka v lj, imam malo preveč časa med predavanji pa bi te rada povabila na kavico... rada spoznavam nove ljudi, sem zelo odprta, ne kompliciram, baje sem zabavna, rada grem na kak žur, igram družabne igre, čvekam ob kavicah s kolegicami, grem na kak koncert, sprehod (nisem preveč športen človek)... v glavnem, piši.... (če te zanima mogoče še izgled... dolgi lasje, vitka, ponavadi v kiklci, bolj femme)

#19 sugar15

sugar15

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 18 oktober 2017 - 21:31

Katera za klepet

#20 livenlearn

livenlearn

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno Danes, 08:54

Davno je že tega, kar si ugotovila, da je lepo biti sam. V trenutkih, ko spustiš, te prevzame nekaj nepopisno lepega in čas se za trenutek ali dva ustavi. Odrasla si do te mere, da vidiš skozi svoje igrice in igrice drugih ter izstopiš, preden se v igri izgubiš, ter se celi zadevi iz srca nasmejiš. NE iščeš nekoga, ki te bo dopolnil ali izpolnil, ki bo vse, kar nisi, na kogar se lahko vedno opreš, ker je »oh tako popoln« itd., morda iščeš LE družbo, ki ti bo včasih v dobrodošel izziv, spet drugič v zabavo … nekoga, s komer se lahko do solz nasmejiš in hkrati izjočeš kdaj kakšno bolečino ... so-bitje, odlično sogovornico in občasno so-pohodnico, s katero bosta skupaj odkrivali še nepoznano. Ne iščeš nekoga, s komer bi se na vrat na nos vselila skupaj in tako reševala svoje bivanjske in eksistencialne potrebe. Deluješ pa dobro v skupini in ti je blizu "skupinski duh". Morda ti je blizu duhovnost, psihologija, filozofija, vendar se ne kategoriziraš. Si samosvoja in hkrati kot vsi - čeprav si tako zelo izven, si hkrati tako zelo notri (bistva samega). Plešeš v prvi vrsti zase, včasih pa bi bilo lepo koga objet in zaplesat skupaj, v eno.

In ah seveda: veš, da 30-a niso kot 20-a, tako kot verjetno ne bodo kot 40-ta ali 50-ta. Bodi torej lepo nad 30, bolje več kot manj ;) in pripravljena na srečanje v živo. Enjoy the dance now!

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov