Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

spoznati

47 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 410 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:16

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 nekogirl

nekogirl

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 20 maj 2017 - 15:59

Hej, zelim si prijatelja, stara sem 22, zivim v Lj, sem tiha in sramezljiva, iskrena in postena, trmasta, tecna in na nek nacin tudi cudna. Delam napake, ki jih poskusam popraviti, ne znam pobegnit iz preteklosti in moji zidovi so previsoki. Zaradi dolocenih napak, imam nizko samozavest in ne znam se postaviti zase. Zaradi dolocenih ljudi, sem izgubila zaupanje v ljudi in voljo do prihodnosti. Ker vem, da sem do sedaj vsakega zavrnila, bi rada se eno priloznost, da se popravim. Iscem nekoga, ki bi to razumel in mi znal pomagati. Upam, da nisem koga prestrasila. Uzivajte.

''Remember to always be yourself. Unless you suck.''

- Joss Whedon

#3 kleo22

kleo22

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 25 maj 2017 - 18:38

Pozdravcek, rada bi spoznala prijateljico, stara sem 45 in prihajam iz Obale. Vesela bom tvojega sporocila...

#4 thenewgirl

thenewgirl

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2017 - 18:28

Dopisovanje, kava...anyone?

#5 ena_mala_roza

ena_mala_roza

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2017 - 19:06

Pozdravljene... Po enem letu premora, oddiha.. Sem, priznam, postala osamljena. Romantik ne more pričakovati nič drugega ane ;) karierno sem prilezla do tam kjer mi trenutno ustreza, imela sem čas zase. Ampak kaj, pogrešam cartanje ko zunaj dežuje, na potovanjih bi si tudi zaželela družbe.. Nisem ravno pristaš internetnega spoznavanja ampak odkar se družim pretežno s sodelavci težko koga spoznam :) zanima me ogromno stvari, preveč za tukaj, dovolj za pogovor ob kavi ali pivu :)
(if you hate harry potter don't even bother :) )

(26 let, ženstvena with a little gay vibe) :)
A man should look for what is, and not for what he thinks should be. (Albert Einstein)

#6 kleo22

kleo22

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2017 - 19:51

Pozdravcek, rada bi spoznala prijateljico, tudi za vezo, ce bi se ujele....stara sem 45 in prihajam iz Obale, vesela bom tvojega sporocila...

#7 Mala103

Mala103

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2017 - 23:00

Lep pozdrav :) rada bi spoznala koga za pogovor, druzenje ob kavi, sprehode, v glavnem, karkoli :) v postev pride tudi kaka voznja z motorjem, mam zadn zic vedn fraj :P Stara sem 24 let in prihajam iz okolice Velenja... Kaj vec pa v zs :)

#8 parLj

parLj

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2017 - 13:39

Pozz...sva iz Lj če bo kkšni do družbe,sprehoda,sladoleda ipd..se nama oglaste..aktivna pred soncnim zahodom al pa po temi:)))

#9 Luna_

Luna_

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 12 junij 2017 - 07:42

Hej, če si za skok v neznano, mi piši.

#10 Monikrnc

Monikrnc

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 14 junij 2017 - 16:45

A bi nila katera za kavico pri meni danes...

#11 inesita

inesita

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 15 junij 2017 - 11:23

Hej :) Js pa iščem travel buddy-a, oz. mela sem namen iti sama, ampak sem si rekla da poskusim in mogoče bi bilo zabavno iti še s kom :) Uglavnem, šla bom od 24.7. do 7.8. (kakšen dan kasneje bi še šlo, prej pa žal ne zarad službe). V mislih imam trenutno Nizozemsko, Dansko in jug Švedske. Da bi bil kinda roadtrip. Destinacije niso končne, se prilagodim. Lahko tudi kam bolj na toplo recimo. Rada bi vidla, čim več stvari, kar se tiče narave, znamenitosti pa to, partyi odpadejo. Stara pa sem 23 let, in bi najraje mela sopotnico tudi tu nekje :) Če je katera zainteresirana naj mi piše ;)

#12 airwalk

airwalk

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 16 junij 2017 - 13:58

37 let, Lj.....kave bi :-)
Is it true what they say, are we to blind to find the way
The fear of the unknown cloud our hearts today

#13 Taylor

Taylor

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 18 junij 2017 - 22:31

Pozdravljene. :)

Stara sem 20 let, živim v okolici Maribora.

Ker moj gaydar ne dela, bom raje tu napisala post, je bolj ziher. ;) Rada bi spoznala kakšno punco, s katero ne bi ostalo samo pri dopisovanju na forumu. Torej, če je katera pri volji da bi šla z mano na pijačo ali kak sprehod, bom vesela sporočila. :)

#14 bunci37

bunci37

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 20 junij 2017 - 18:05

Šit, če bi lahk napisala navodilo za uporabo, potem bi. :) Večfunkcijski multipraktik bi bil še najboljši opis. Nerada kompliciram, pa mi life večkrat pošlje na pot kako dramo...nism pa drama queen. Folk ima napačen vtis, da sem nedostopna, sem precj ravno obratno. Rada povem, kaj mislim, čeprav ni glih zdravo v določenih situacijah.

Če te nism prestrašla, te vabim, da kaj napišeš. Par besed je dobrodošlih :), če bo cel stavek tolk boljš :). :D

#15 Pokahontas

Pokahontas

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 21 junij 2017 - 07:46

36 let, Ljubljana, nekadilka, introvertirana; se pravi, rajši se družim 1:1 kot na kakšnem žuru s 100 folka ... 

Rada kolovratim okoli, pa sem pomislila, da mogoče ni glih treba, da kolovratim sama ... :)

I'm not crazy. My reality is just different than yours.

#16 simy_p

simy_p

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 23 junij 2017 - 22:06

Iščem žensko za prijateljevanje (kavica, sprehod...) iz Slov. Bistrice in okolice....

#17 Stefi

Stefi

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 24 junij 2017 - 13:31

Pozdravljene dame. 

Ker smo tudi v naši vasi končno prišli do interneta, sem se odločila, da si vzamem čas in se posvetim spoznavanju fletnih deklet. Raje imam buch dekleta, čeprav kakšne seksi femmice se tudi nebi branila. V prvi vrsti bi rada spoznala dekle za druženje, če pa bo preskočila kakšna strela pa kaj več. Sem kmečko dekle, delam na kmetiji, v prostem času rada štrikam in pletem košare. Zelo rada imam živali, še posebej pri srcu pa mi je naša kravica Liza. Stara sem 27 let, sem Štajerka imam rjave skodrane lase, modre oči, sem športne postave. Drage moje, če je katera zainteresirana naj mi piše. Se že veselim vaših sporočil. Štefi.

#18 jacky

jacky

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 24 junij 2017 - 14:19

Všeč so mi vesela, spontana, športno aktivna dekleta, ki imajo strast v življenju.  :mrgreen: . :sonce:

Ps: Če ne potuješ rada se verjetno ne bova ujeli  :o

Looking for something serious too old for games, 22+  :)

#19 january_woman

january_woman

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 26 junij 2017 - 17:15

Obvoz tiste, ki se rade igrate igrice. 

Večdimenzionalna ženska, ki ne mara kompliciranja. Bog ne daj, da si drama Queen. Nisem pobožna, verjamem pa v višjo silo ;).

#20 Amaryllis

Amaryllis

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 26 junij 2017 - 22:25

Pozdravljene, 

po letih študija v Ljubljani sem se preseselila nazaj v Maribor. Tako, da bi želela spoznati osebe iz Maribora. Stara sem 21 let. 

Rada dobro jem, kuham, se družim s prijatelji in uživam življenje. Prav tako se redno ukvarjam s športom. Če je tukaj kakšna, ki bi šla na kak event v sklopu Lenta,

na kako pijačo ali kaj podobnega naj se javi :D 

#21 Punca

Punca

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 27 junij 2017 - 12:05

rada bi spoznala kaksno nezakompleksano osebico, s hrbtenico in ljubeznijo do sebe in lajfa. useeno mi je za leta in spoll ampak res ne maram ljudi brez hrbtenice in srcnosti.  

upam da se kaka taka oseba skriva tudi tuki

lp

#22 chupa_chups

chupa_chups

biskvitek

• Člani
  • 42 prispevkov

Objavljeno 27 junij 2017 - 21:46

Katera za spoznanje z 34 letno punco iz Celjskega konca?

#23 butterfly22

butterfly22

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 04 julij 2017 - 13:46

Pozdravljene,

rada bi spoznala kako punco za druženje, športanje..punco ki ve uživat življenje. če rata kaj več pa še tolko bolje ;) lp

#24 suzica

suzica

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 09 julij 2017 - 12:54

Zdravo...

Iscem zensko za druzenje,za pogovore ob kavi,ce je keri do druzenja in sprehodov naj se oglasi ....

#25 inesita

inesita

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 09 julij 2017 - 18:17

Hej, pišem spet za družbo za potovanje. Je prišlo do spremembe plana in grema s kolegico na Portugalsko. Po Portugalski obali z rent-a car. Šlo se bo v drugi polovici septembra. Stare sma 21 in 23 let, in iščema družbo teh let :)  Super bi bilo, da bi šle še 2 zraven, da si stroške avta delimo, drugače pa čim bolj low budget varjanta kar bo šlo. Če je kira zainteresirana naj piše in se mogoče kej zmenmo :P

Prispevek uredil/a: inesita, 09 julij 2017 - 18:18.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov