Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

spoznati

20 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 413 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:16

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 skyfall

skyfall

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2017 - 14:44

Hej, želela bi si spoznati punco z jasnimi pogledi na življenje. Prihajam iz celjskega okoliša, in me ne zanimajo avanture. Vec o meni zs

#3 lolaa

lolaa

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2017 - 20:18

Ma kera namen it ta petek v monokla? Se malo podružimo,spoznamo, mamo v izi večer? :)

Izziv je v tem, da ostaneš to kar si v svetu, ki te poskuša narediti takšnega kot so vsi drugi

#4 YumiMe

YumiMe

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2017 - 23:32

Hi, sem ženska w moškim telesu in ne vem da kotiček je tudi za mne. Ne govorim zelo dobro slovenščino ampak nekoga iščem za pogovore in pomoč.

Lp

--

Being me has a high price. The price is I cannot be someone else.

Being me has a high price. The price is I cannot be someone else.

#5 wynter

wynter

nov na sceni

• Člani
  • 208 prispevkov

Objavljeno 18 oktober 2017 - 09:26

oj!

sm ponovno študentka v lj, imam malo preveč časa med predavanji pa bi te rada povabila na kavico... rada spoznavam nove ljudi, sem zelo odprta, ne kompliciram, baje sem zabavna, rada grem na kak žur, igram družabne igre, čvekam ob kavicah s kolegicami, grem na kak koncert, sprehod (nisem preveč športen človek)... v glavnem, piši.... (če te zanima mogoče še izgled... dolgi lasje, vitka, ponavadi v kiklci, bolj femme)

#6 sugar15

sugar15

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 18 oktober 2017 - 21:31

Katera za klepet

#7 Khaleesi

Khaleesi

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 22 oktober 2017 - 14:19

Živjo!

Že precej časa razmišljam o objavi prispevka.  :tralala: 

Ker sem se preteklo leto malce preveč vrgla v delo (no žal tudi letos) mi nekako ni uspelo srečati kakšne simpatične punce, ki bi bila pripravljena za kaj resnega.

Za začetek iščem neko pravo energijo ostalo pa tako čas pokaže. Uživam v naravi, vožnji, glasbi, športu, filmu, serijah. Spoznavanju novih krajev ter dobrih večerjah ob kakšnem kozarčku vina. Starostno bi se omejila nekje na 22 - 32 let. Radovedna dvojčica, ki jo res zanima ogromno stvari. Vedno lačna novih odkrivanj/znanj. 

Več o meni izveš na zasebno tako, da kar pogumno! ;)

#8 odprto_morje

odprto_morje

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 22 oktober 2017 - 16:41

Bi rada spoznala sorodno dušo? ————> zasebno sporočilo (pošlji ;) )

#9 StWolf

StWolf

biskvitek

• Člani
  • 49 prispevkov

Objavljeno 29 oktober 2017 - 10:17

Poleg vse moji pisane druščine doma pogrešam žensko družbo..

Sem 24 letnica s Posavja.. ki obožuje naravo, živali, dobre filme, odlično hrano.. pa sigurno se še kaj najde ;)

Družba ob kavi ali pa kakšen sprehod,.. celo samo bedast pogovor bi bila lušna popestritev dneva.. ;) ^^

The easyest thing is to put on a sheep's clothing, but im not easy, so i will just stay wolf !

[tw]

#10 Sensation

Sensation

gay friendly

• Čakajoči člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 09 november 2017 - 22:48

Zdravo,

iščem preprosto, iskreno, pošteno in razgledano punco iz Ljubljane, staro do 29 let za (globoke) pogovore in v primeru iskrice tudi druženje.

Stara sem 23 let.

#11 Estella

Estella

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 14 november 2017 - 16:28

Sem 32 zrela ženska po duši nežna ampak iskrena ter zabavna Celjanka in iščem iskrivo žensko za xruženje ter če preskoči iskrica pa lahko nastane kaj trajnega med nama

#12 kleo22

kleo22

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 21 november 2017 - 19:46

Pozdravcek, poskusila bom še tukaj, če bo kaj več sreče...rada bi spoznala žensko za prijateljstvo in tudi vezo...stara sem 45...vesela bom tvojega sporočila, lp

#13 blondika

blondika

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 21 november 2017 - 22:36

Pozdravljene punce. 

Ponovno se oglasam z enako situacijo kot ve. Po novem nisem vec toliko na obali, z izjemami seveda. Spoznavam nekoga iz Lj.in bi mi v bodice prisla prav tudi druzba iz Lj.ali okolice. Pi rodu primorka. Stejem 26 let. Studentka Predsolske vzgoje. Rada imam nasmejane, pozitivne osebe, ki niso ravno najbolj umerjene, znajo bit tud kdaj mal divje, zazurat, imeti globoke in zaupne pogovore, naravo, sprehode, soping, morje, druzenje ob druzabnih igrah, branje in se marsikaj. Ce se kdo najde v tem opisu mi lahko toplo pise na gmail. Rada se srecujem na stiri oci in ne samo dopisujem preko neta ali smsov. Lep vecer se naprej. 

Rada bi spozala res tisti pravo pristno prijateljstvo, zaupanja vredno in vecno ki nikol ne zamre. 

vodopivecsarah@gmail.com

#14 longEgalaxy

longEgalaxy

biskvitek

• Člani
  • 25 prispevkov

Objavljeno 22 november 2017 - 19:53

Pozdravljene,

Z punco iščema lezbični par s katerim bi se lahko družle, hodile ven (tiffany, metelkova) in podobno, oziroma druzbo za kaksno kavico. Obe sva iz Ljubljane.

Pišite na zasebca.

#15 nima1

nima1

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 27 november 2017 - 14:25

zivjo :)

imamo kaksno lepo, pametno dekle?

lepo prosim naj se mi javi

#16 osamljena

osamljena

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 27 november 2017 - 19:19

Katera za klepet, nato kavica, pozneje pa kaj čas prinese in midve narediva? Če si s štajerske (bolj MB), od 37 naprej, nisi zatežena -   začetek idealen :mezik:

#17 chupa_chups

chupa_chups

biskvitek

• Člani
  • 45 prispevkov

Objavljeno 28 november 2017 - 00:32

Se mogoče tudi ve kdaj vprašate,ko vidite vse te zaljubljene pare...bom tudi jaz mogoče kdaj srečala sorodno dušo....osebo s katero bi delila lepe in malo manj lepe trenutke,razvajale ena drugo in uživale v vsem kar naju čaka...mene to vprašanje zadnje čase pogosto spremlja....mogoče pa še ni pravi čas...mogoče pa le kdaj...

Lep večer

#18 moramposkusiti

moramposkusiti

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 01 december 2017 - 09:13

Dolgo sem prebirala, se odločala...

Moram to narediti. Verjetno je že prepozno zame, vendar - če vsaj ne poskusim....

V mladosti imela izkušnjo s punco, vendar - v tistih mojih mladostnih časih je bilo to presneto nemoralno početje. Ženska se mora poročiti, imeti "normalno" družino. In greš pač po neki začrtani poti. Vendar..... Slej ko prej spoznaš, da to ni to, kar ti daje tisto zadovoljstvo.

Živiš, leta bežijo, zapolniš jih z raznimi dejavnostmi. Vendar nekje v tebi je praznina, želja, ki jo sicer ignoriraš dokler pač lahko. Imaš vso svobodo, delaš kar želiš, vendar - a ni bolje imeti ob sebi nekoga, s katerim deliš?

Kaj želim? Želim nekoga, h kateremu se lahko stisneš, te bo sprejemal takšno kot si, s katerim lahko preživiš čudovite trenutke nežnosti, zaupanja...brez obsojanja. Je katera sploh takšna? Vem, da ste tukaj mlajša populacija, morda pa je tudi kakšna, ki zbira pogum, kot sem ga ves čas jaz. Nisem še dopolnila pol stoletja, torej morda še le ni prepozno?

Če imaš občutek, da si tista - piši, pa bova skupaj ugotavljali.

#19 Saki

Saki

piščan'c

• Člani
  • 57 prispevkov

Objavljeno 01 december 2017 - 23:06

Živjo!  :sreca: 

Rada imam fotografijo, filme, knjige, modo, meglene dni, koncerte... 
Iščem prijateljstvo, če pa se še bolj ujameva sem pa odprta tudi za kaj več, ampak ne iščem resne veze.  :mrgreen:

Če si iz Ljubljane mi kar piši, da se zmeniva za pijačo. ^^

Prispevek uredil/a: Saki, 01 december 2017 - 23:07.

#20 UK4EVER

UK4EVER

piščan'c

• Člani
  • 182 prispevkov

Objavljeno 07 december 2017 - 13:42

Živijo!
Rada imam knjige (branje in pisanje), velikokrat grem na kakšen koncert ali pa v gledališče. Med vikendom (med tednom nimam večinoma nimam časa) pogledam kakšen film, tudi serije, nadaljevanke, nanizanke....
Sem iz Lj.
Če je morda katera za spoznavanje naj piše (do 20, 21 let)
:)

#21 twitterka22

twitterka22

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 09 december 2017 - 01:40

Hej.

Katera tukaj za druzenje, dopisovanje,..? Sem iz celjskega okolisa, 29let, frizurca kot da bi pevko Pink gledal, modro-zelene ucke, nekaj tattoojev na meni, sportnica/hribolazka/smucarka, popotnica, zivim na svojem,.. pisi, ne grizem! :)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov