Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

7 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 411 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:14

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno. Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 umetnicek

umetnicek

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 02 september 2017 - 11:57

Živijo vsem! :)

Mogoče je deževen septemberski dan pravi za spoznavanje novih ljudi ... zato ne gre drugače, kot da napišem tole pisemce! :) 

Sem 22letni dečko, živeč med Štajrsko in Ljubljano, kjer študiram in preživel ubistvu večino časa. Deloma še v odkrivanju svoje spolne identitete, deloma zgolj v pričakovanju njene potrditve. Rad spoznavam nove ljudi, zato bi mi bilo spoznat koga izmed vas in z njim izmenjat kakšno besedo ali popoldne v neizmerno veselje. :) 

Rad imam umetnost vseh vrst in oblik (od gledališča, fima, glasbe, plesa do likovne umetnosti, malo, čisto malo, tudi modo  :strik: ), filozofijo, naravo, ... skratka vse lepo :) Rad berem, gledam serije, kofetkam, potujem, se sprehajam v naravi, rad se smejim, se pogovarjam, rad mam ljudi. 

pište, pište! :)

#3 trendline28

trendline28

piščan'c

• Člani
  • 55 prispevkov

Objavljeno 05 september 2017 - 19:22

32 letnik, ljubitelj morja, sonca, narave in živali, željan spoznati prijetnega fanta za spoznavanje in klepet :mezik: s smislom za življenje v dvoje...starosti cca 26 - 33 let.

#4 jotopijo1

jotopijo1

gay friendly

• Člani
  • 21 prispevkov

Objavljeno 07 september 2017 - 20:10

Nik, 19, gej. Naveličan sem že, da skrivam tako velik del svoje osebe, zato počasi opuščam svojo obrambo in se ne trudim več skrivati. Ne brišem več zgodovine, ni me strah pokazati, da me punce ne zanimajo.

Na forumu sem predvsem, da bi spoznal nove ljudi. Ne delam si utvar, da bom tu spoznal fanta, s katerim bom razvil več kot prijateljski odnos - iščem predvsem prijatelje. Pišite, če vam je do pogovora.

You know what they say: you might be straight, but so is spaghetti until things get steamy

#5 mattiec2017

mattiec2017

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 16 september 2017 - 14:37

Forum mi je všeč. Želel bi pa koga spoznati za klepet na goriškem morda tudi kdaj za druženje.

Pišite...

#6 Maales

Maales

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 03 oktober 2017 - 09:38

Sem iz Prekmurja. Želel bi si spoznati fanta iz okolice Prekmurja in Maribora za avanture ali pa kaj več.

Prispevek uredil/a: Maales, 03 oktober 2017 - 09:39.

#7 Littlehiro

Littlehiro

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 08 oktober 2017 - 22:48

Ola kdo iz kopra in si želi spoznati še koga ki mu je podoben piši ;)

(ne upiram se vabilom na zmenke, če klikneva še bolše)

Ps ne grizem ;)

Kisses form boy with hipsta hat :adijooo:

#8 Tim91

Tim91

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 11 oktober 2017 - 15:05

Hej! Po dolgem času malo pokukal na Mavričnega :) Sam ravno nisem, vseeno pa kdaj prav pride kdo za klepet :) You're welcome ;)

en Saturno viven los hijos que nunca tuvimos

1 uporabnikov bere to temo

1 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov

ChasingKites