Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

21 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 410 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:14

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno. Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 trendline28

trendline28

piščan'c

• Člani
  • 54 prispevkov

Objavljeno 22 junij 2017 - 18:58

32 letni iz Kopra iščem fanta mojih let +- 5 let, ki si želi fanta za vsak dan :mrgreen: s smislom in željo po skupnem življenju v dvoje :mezik:  več na pa na/ob dobri skodelici kave ali sprehodu.

#3 rotterdam

rotterdam

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 26 junij 2017 - 18:35

Zdravo, kdo iz MB? :)

my name is Reiner

#4 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 430 prispevkov

Objavljeno 01 julij 2017 - 16:47

Tudi jaz bi po dolgem času želel koga spoznat. Baje, da sem 'zanimiva' oseba, ampak imam na sumu, da je to evfemizem.

Why are they clapping?

#5 TheNewGay

TheNewGay

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 01 julij 2017 - 20:05

Pa poskusmo še enkrat :D

24-letnik iz Škofje Loke v iskanju... kaj pa vem, idealno tudi za kaj bolj resnega, ampak najprej je treba mal poklepetat, it na kakšno pijačo, pa potem od tam naprej it :)

Sem bolj geek sorte, rad preživim čas za računalnikom ali pred TVjem, s kontrolerjem v roki (mislim, dejanskim kontrolerjem, nič nespodobnega se ne dogaja tukaj :D) ali pa samo kaj pogledam.

Ko me ni doma pa rad pridem kaj v Ljubljano pogledat (raje omenim, da ne bo kdo iz Lj. se ustrašil, da sem predaleč stran doma :P) in grem na kak sprehod na izi, ali pa na kakšno pijačo itd.

Tko da če bi mi prišel delat družbo na katerikoli od teh stvari, se javi. Bradati (in na splošno kosmati oz. taki, ki mate vsaj kakšno dlako kje :P) tipi so plus ;)

#6 ChasingKites

ChasingKites

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 07 julij 2017 - 01:16

Hej! :D

Sem David, star sem 18 let in prihajam iz Štajerske. Rad imam umetnost, predvsem dramo in glasbo, tako da me lahko mirno kontaktiraš, če se ti zaljubi iti v gledališče ali pa na kak koncert (najbolj poslušam stvari v gothic rock/new wave smeri, drugače pa tudi pop, retro, rap ali klasično glasbo). Rad tudi berem, sploh (avto)biografije, pa tudi kave nikoli ne zavrnem.

Rahlo se počutim, kot da izpoljnjujem prijavni obrazec na neki dating strani, ampak okej.

Se slišiva!

#7 wonderland

wonderland

piščan'c

• Člani
  • 112 prispevkov

Objavljeno 08 julij 2017 - 23:04

29 letni štajerc, 03 regija. Rad bi spoznal koga za družbo, vse ostalo pa sledi, če kaj sledi :D Drugače pa me zanima umetnost, fantasy-themed serije/filmi, narava, lenarjenje v dvoje, izleti, itd itn. Več pa na PM ^^ 

Live and let live

#8 cikcak

cikcak

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2017 - 19:35

Živjo :)

Ker PlanetRomeo ni preveč učinkovit, sem se prijavil še sem. Iščem nekoga za resno zvezo, boyfriend material bi se lahko reklo, ne pa fuckboy lutke brez osebnosti. Star sm 18 let, sm z bližine Nove Gorice, jeseni pridem v Lj na faks. Če si tudi ti sit vseh "neresnih" ljudi in tistih, ki hočejo samo one night stands & avanture in ti je dejansko kaj do pogovorov, piši. Ponavadi mam res veliko sreče v življenju, upajmo da se tudi tokrat use izide  :kuku:

#9 IAN24

IAN24

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2017 - 23:12

Vsi iscemo nekaj, morda pa se tu najde kdo, ki mu ni samo do avantur in isce kaj vec :), ce se najde kaksen pisi :)

#10 N'alan

N'alan

nov na sceni

• Člani
  • 236 prispevkov

Objavljeno 17 julij 2017 - 14:59

Tema "spoznaj me" se mi zdi še najbolj primerna za tole idejo, ki je v bistvu bolj "Spoznaj me - in pika." Sem opazil, da ravno v tem času pogosto piše "obvoz, če se hočeš igrati igrice", ampak jaz pa iščem prav to - 11 ljudi, ki bi se radi igrali eno neškodljivo igrico. 

Takole je - jazst ves čas nekaj pišem, poezijo, kratke zgodbe, poetično prozo itd.

Za en tekst bi rad imel izkušnjo 11 norih, nevsakdanjih, topshit zmenkov s komerkoli s tega foruma (s komerkoli, pravzaprav, ampak tukaj je ena varna platforma, kjer lahko to željo izpostavim širši množici). 

Da je takoj jasno - ne iščem novih prijateljstev, ne želim ponovnega srečanja, niti fizičnega stika (rokovanje in to seveda, ampak nič porednega  :P),

rad bi imel izkušnjo 11 zmenkov, iz katerih bi lahko dobil material za to zgodbo (ne bo pa nihče prepoznaven ali imenovan ali kakorkoli razgaljen na način, ki bi ga lahko spravil v neprijeten položaj). 

Ker mi je fair play zelo pomemben, se mi zdi dobro, da takoj pojasnim, kaj lahko pričakuješ:

- Eno samo srečanje, brez ponovitve;

- ti načrtuješ vse, si pa želim imeti 11 čim bolj različnih divjih izkušenj (ne me vlačit po "pijačkah", če že, naj bo lokal prekleto unikaten), ampak nič nevarnega/tveganega ali ilegalnega (vratolomni podvigi, vožnja pod vplivom česarkoli, opojne substance, kraje itd. odpade);

- nobene izmenjave kontaktnih podatkov, ker se ne želim ponovno srečevati (ne iščem novih prijateljev, kamoli partnerja - da ne bo lažnih upov, samo rad bi to malo filmsko izkušnjo);

- prinesi mi darilce/pozornost; 

- laži, ampak pošteno. Predstavi mi najboljšo možno (ampak pristno) verzijo sebe - vse, kar si želiš biti ali doseči, mi lahko predstaviš, kot da to že si/imaš (denimo, če si želiš imeti vilo s petimi balkoni, tri avtomobile, pet kamel in dva bazena, lahko nastopiš, kot da vse to že imaš, če delaš v mesnici, ampak želiš biti astronavt, bodi ta dan astronavt itd. - pristnost pa v tem smislu, da izpostavi dejanske stvari, ki te navdihujejo/ženejo itd., ne kar nekaj za lase privlečenega)
- v okviru igre/srečanja mi lahko predlagaš karkoli (in jaz tebi) in na nivoju igre lahko druga stran to sprejme ali zavrne brez obveznosti za dejansko izpolnitev - ampak ko je srečanja konec, je konec in nič izrečenega ni obvezujoče za prihodnost, pa ne iščeš več stika z menoj (in obratno);
- ne glede na to, kako fajn (ali butasto) postane, vse je samo enkratna izkušnja in igra, zato ne jemlji ničesar preresno. 

Upam, da se najde 11 drznih duš, ampak ne vse naenkrat :)

This is the real me. 

#11 felix

felix

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 31 julij 2017 - 21:31

18 let iz Velenja :D

Alkohol in znanost :D

-Theophiluse

~Globina nezavednega je tako blizu. Zavedno je še vedno daleč. Mislim, da niti ni resnično~

#12 Ajka

Ajka

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 02 avgust 2017 - 21:59

18 let iz Velenja :D

Alkohol in znanost :D

#13 Ajka

Ajka

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 02 avgust 2017 - 22:01

Zdravo

Rad te spoznal..za prijateljstvo in druženje.

Sem iz Polzele.

#14 telma

telma

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 03 avgust 2017 - 09:59

Kdo iz Kočevja ali okolice?

#15 Pesnik

Pesnik

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 04 avgust 2017 - 19:18

Zdravo, kdo iz MB? :)

Zdravo Rotterdam, ja - jaz sem iz Mb. Obicajen nesumljiv tip, ki, ko mu je tezko pise poezijo, vmes glasbeno ustvarja in od tega zivi, sicer pa se rad meni o smislu zivljenja in podobnih neumnostih. Ce si za druzbo, mi sporoci, pa se dobiva in kkasno receva na temo "razno". Ne vem, kako to deluje - ali mi lahko posljes osebno sporocilo... no, kakorkoli - javi, ce slucajno tole preberes...

In seveda - jasno, da to ni dejt;=))

PozdraF

#16 Xander

Xander

piščan'c

• Člani
  • 55 prispevkov

Objavljeno 04 avgust 2017 - 23:06

Prihajam iz okolice Ljubljane, star 39 let, ki si želim spoznati fanta svojih let (-5/+5 let starosti). Fanta za vsak dan v dvoje. Seveda, da ve kaj so sponi in padci.

Čav, mene zanima kako se naredi podpis...

#17 zanmik

zanmik

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 05 avgust 2017 - 03:17

Ok bom probal, sem iz Ljubljane, Vič star sem 21 let in si zelim spoznat fanta, se pa ne branim kaksnega chat-a :)

#18 SanjamSanje

SanjamSanje

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 08 avgust 2017 - 22:34

Kdo za chat-anje? :) Ni nujno, da na forumu, lahko tudi kje drugje ... :)

#19 Walder

Walder

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 12 avgust 2017 - 00:10

:adijooo:

Nisem pogost obiskovalec te ali podobnih strani, tud L&G družbe nimam, v določene lokale ne hodim, tako da je to verjetno edini način naredit si reklamo :)

Česa na hitro ne iščem, ker je hitenja dovolj povsod - ponudbe pa tud. Prijateljev imam tud dost. Tako da. 1x v prihodnje mi je cilj spoznati enega fanta za kaj več.

Sem izobražen & zaposlen, z jasnimi cilji za naprej proti katerim se premikam, v prostem času dosti aktiven - najraje zunaj štirih sten. Podobne strani in aplikacije mi ne predstavljajo prioritete, okoli katerih se mi vrti dan. 

Pa dokler imam avto in živim v mini državi, kjer je v 1h dostopno vse, lokacije ne rabim pisat.  :zvecilka:

#20 srebrni_volk

srebrni_volk

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 13 avgust 2017 - 12:52

Je kdo iz Celja?

#21 hribovc

hribovc

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 13 avgust 2017 - 17:06

Tud jaz bi bil v prvi vrsti za kakšen klepet

#22 modrooki

modrooki

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno Včeraj, 07:30

zdravo. sem mlad fant star 17. rad bi spoznal koga mojih let in do nekje 29let. sem iz okolice Celja. piši pa da vidimo kaj bo smiley.png

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov