Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Športni dogodki

953 odgovorov v tej temi

#1 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2006 - 23:10

Iščem že neki časa, pa nisem našel nobenega topic-a ki bi bil namenjen samo športu. Kar povzroči vprašanje, kaj se sploh ukvarjate s športom?... sedenje pa gledanje tv-ja še ni olimpijska disciplina, da sploh ne začnem o sihronem plavanju.
Tako da, upam, da je kdo tud tu, ki bi rad pokomentiro zadnje športne rezultate v košarki, nogometu, tenisu,... Najljubše (ali pa vsaj najlepše, evo vsaj to bo za koga športnike/ce. S čim se ukvarjate, kako pogosto,itd...

Morem začet, moj definitivno najljubši šport je tenis, čeprav se z njim ne ukvarjam, vendar ga vsak teden če ne preko tv, spremljam rezultatno.
Moja najljubša športnica je Venus Williams, za njo navijam že ne vem koliko let..
Kdo spremljal Australian Open?? No, zmagala je odkrita lejzbika Amelie Mauresmo Aja pa Serena je izven top 50, medtem ko naša Katarina Srebotnik 27! in se viša vseskozi.. :pepper: .

No, kakorkoli že, sam najraje tečem, pa prehodim veliko...(doma na podeželju, kaj hu***a pa naj drugega delam :D ). Pa rolanje je moj thing, pa odbojka... nogometa pa ne prenesem :oops:
Za najlepšega / najlepšo se ne bi mogel opredelit (še morem razmislit)

PS: Kaj ljudje vidijo na Marii Sharapovi??? Ok, noge ma lepe ja, samo drugače mi je pa čisto povrečna... :?:

[urosss, teme v Klepetalnici so resnejše narave, obrekovanje znanih slovenskih oseb, ki se niso same izrekle za istospolno usmerjene ni dovoljeno, prav tako ni zaželeno v enem postu objaviti 20 ali več smeškov! Pa še to [u]ne vem [/u]se piše narazen in ne nevem!
Uredila ženska]

It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

#2 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 977 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2006 - 23:33

Eno temo, kako se mi razgibavamo sem že jaz odprla. Tu maš:
http://www.mavricni-...?showtopic=1995

Drugače pa kar se tiče gledanja...gledam smučanje, umetnostno drsanje ( če mi ravno paše), košarko ( sicer veliko manj kot v OŠ in gimn) in tenis.
Hud dolgčas mi je nogomet, rokomet, vaterpolo...te stvari. Aja pa kolesarske dirke in forumla 1.

Sharapova je precej kjut, meni veliko bolj kot Kournikova. Sicer jih pa ne gledam kot ženske, ampak kot tenisačice in glede tega spoštujem Devenportovo. Aja Sharapova baje z Roddickom hodi zdaj ( trači), ki je pa moj najljubši tenisač.

#3 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 10 februar 2006 - 04:32

olimpija zmagala s posteno razliko danes (vceraj)!!! Slika objavljena
pa ne me prasat proti komu so igral, ker ne vem :oops:
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#4 deniss

deniss

redni gost

• Člani
  • 350 prispevkov

Objavljeno 10 februar 2006 - 08:44

Benetton, s 95:77 ...
Lepa tekma ni kaj. Sicer bomo ostali doma, to pa je tudi ok, saj sem prepričan, da med šesnajsterico trenutno nimamo kaj iskati! :eu:

#5 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 10 februar 2006 - 18:02

Ne bom dolgovezil za spremembo. Treniram Aikido. In ga obožujem.
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#6 kekc

kekc

biskvitek

• Člani
  • 46 prispevkov

Objavljeno 10 februar 2006 - 18:11

je kdo gledal SuperBowl? NFL??
če ima kdo interes za ameriški nogomet, naj mi sporoči :) !

#7 mickey

mickey

zasvojen'c

• Člani
  • 419 prispevkov

Objavljeno 10 februar 2006 - 20:07

Jaz sem tudi bolj ali manj tenis frik. Poleg rekreativnega igranja, ne zamudim skoraj nobene partije mojih najljubših tenisačov ali še raje tenisačic. Najbolj kompletni igralki sta mi vsekakor Amelie Mauresmo in pa seveda Justine Henin Hardene, za katero tudi navijam - poleg veteranke Mary Pierce.
Pri fantih pa ga ni čez Rogerja Federerja - enostavno najboljši.

#8 letmebeme

letmebeme

biskvitek

• Člani
  • 32 prispevkov

Objavljeno 10 februar 2006 - 20:16

HUDO!!!!!!!

ŠPORT JE :pepper:

Jest sm vedno kej trenirala, bla zasedena 6 dni v tednu, odkar sm pa na faksu pa morm priznat vse skupi pošteno zanemarjam.

Žal mi je, da nikol nism trenirala tenisa al pa smučanja, ostale zadevce k so mi ble všeč sm pa večinoma preiskusla.

Po TV gledam tenis (k je bil Australian Open sm se vsak dan ob treh ponoč zbujala, joj kok me je medl pol nasledn tedn k je blo treba spat ponoč :lool: ), pa smučanje, košarko, rokomet....
Če se najde cajt in zaiteresirani osebki grem pa kej tud v živo pogledat.

Men osebno Sharapova ni ok, niti vizualno niti njen način igranja, mi je pa Kim faca, tko kot oseba, pa tud stil igranja, kadar je v formi in ni preveč poškodovana, mi je božanski.
ajd in letmebeme

#9 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 10 februar 2006 - 21:24

Kim? Js pa nisem za Belgijki :D konkurenca. Navijam Vedno za Venus, samo najbolj mi je pa všeč stil Davenportove, ima tak svoj stil, pa zelo lepo mi igra, ker vem ja Williamsovi klub temu da zmagujeta ( ok zadnje čase ne :evil: ) igrata zelo grdo, kr napaka napaka, in izsiljujeta napake.
Davenportova pa sam winnerje žge. :D Upam da bo spet dobla num.1 nazaj.

Js sm tud par noči vstajo, samo glede na to da je Venus zgubla že v prvem krogu( kar res nisem vidu pričakovat) me je kr malo minlo... Sej je blo ok, škoda da je Amelie dobla dve tekmi s predajo ker bi bili drugač mesarsko klanje pomoje. :)

Aja naslednji teden so v Antwerpu, če zmaga Venus, bo zmagala 3-jič v razmiku 5 let in bo za nagrado kot bonus dobila ZLAT TENIŠKI LOPAR S DIAMANTI VSEPOVSOD PO NJEM. V vrednosti 1.000.000 dolarjev!!!!
Joj kak upam da bi zmagala, samo bo Kim tud igrala tako da bo težka :P

Aja, še eno vprašanje. Kaj si mislite o teh grozno velikih denarnih nagradah? Kaj niso že rahlo pretirane?? Da tisto kar dobivajo za reklamne kampanje za oblačila pa to sploh ne omenjam... :shock:
It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

#10 letmebeme

letmebeme

biskvitek

• Člani
  • 32 prispevkov

Objavljeno 12 februar 2006 - 17:00

joj, midva bi mogla skupi gledat tenis!!!
jest tolk navijam za Belgijki, da bi po moje folk mislu da sm Belgijka
pač res sta mi ful dobri, obe, čeprav Kim še malo bolj

Denarne nagrade, hm :?:

rečmo, da ti enkrat uspe zmagat :lool:

cel life ti ni trebe nč delat
(je pa res da je treba na začetku ful denarja vložit v to, pač vsa potovanja, hoteli, loparji, trener,... in nikoli ne veš, če ti bo dejansko uspelo priti med najboljše..... SAM ITAK treniraš zato ker v tem uživaš in ne zarad denarja....drgač pa res ne bi blo hudga če bi ble mal manjše nagrade )
ajd in letmebeme

#11 kjesi

kjesi

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 06 marec 2006 - 23:48

Mene pa zanima, če bo kdo gledal prihajajoče svetovno prvenstvo v nogometu v Nemčiji?
Pravijo da bo to največji športni dogodek leta, pa čeprav so se ravno zaključile Olimpijske igre...
Je komu to brezglavo tekanje za žogo gor in dol po igrišču sploh všeč?

Ali boste gledali samo zaradi seksi nogometašev :D ?
lp
Vrniva seee na naaaaajino obaloooooo, kjer sonce v vetru bo sijalooooo...

#12 NowHow

NowHow

Častni član

• Člani
  • 331 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2006 - 17:47

Mene pa zanima, če bo kdo gledal prihajajoče svetovno prvenstvo v nogometu v Nemčiji?
Pravijo da bo to največji športni dogodek leta, pa čeprav so se ravno zaključile Olimpijske igre...
Je komu to brezglavo tekanje za žogo gor in dol po igrišču sploh všeč?

Ali boste gledali samo zaradi seksi nogometašev :D ?
lp

kakšne pregrešne besede :aaa:

fuzbal spremljam ze od nekdaj... in ni samo sport, je nacin življenja. Ne gre pa samo za tekanje za žogo, je timski šport in ima veliko opravit s kolegijalnostjo, zvestobo in pitjem piva. Same dobre stvari torej....

poleg fuzbala spremljam po malem se zimske sporte, vcasih pa basket (k je bla Olimpija še špica)...
Nekoga moraš imeti rad... pa čeprav sebe

#13 kika

kika

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2006 - 18:01

hm ženski tenis-temu pa res sledim. ka se tiče belgijk-hmmm-kim clijsters mi je ql, nemorm pa one henin-nevem antipatična mi je u nulo. drgač pa če igrata williamsovi vedn navijam za njim-se učas kr mal preveč derem zram:)
pa rokomet mi je ql za gledat.drgač košarko mi je pa mal minlo gledat.igrat pa ne
instead of pointing to another take a look at yourself

#14 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2006 - 18:56

Šport spremljam res zelo redko. In to zgolj zato, da gledam ljudi, na tekmi mi je tekma dejansko še najmanj zanimiva. Edino rokomet gledam zaradi rezultatov, drugače pa včasih spremljam drsanje (une ženskice v unih oblekcah :drool: :love: ), pa recimo skoke v vodo (ženskice v kopalkah :drool: ), aja kakšno atletiko tudi pogledam, iz teh razlogov me ne zanimajo športi na snegu, kjer se sploh ne vidi tekmovalcev... Nogomet me niti v sanjah ne zanima, tenis niti, edino tenisačice imajo dobre postave in ob udarcih spuščajo dobre zvoke :oops: ... To je pa mislim da tudi ves moj prispevek k športu. Športnikov pa poznam tako malo, da se najraje niti ne spuščam v te debate :P

#15 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 099 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2006 - 19:13

O športu tudi tukaj:
http://www.mavricni-...h...979&start=0

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#16 kekc

kekc

biskvitek

• Člani
  • 46 prispevkov

Objavljeno 16 september 2006 - 22:31

Jutri (17.9) se bo odvijala tekma ameriškega nogometa v Vevčah klik ob 1ih.
Vsi ste vljudno vabljeni in upam,da nas pridete spodbujat.

#17 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 16 januar 2007 - 00:50

Mene pa zanima kakšno mnenje imate o trenutnem stanju slabih rezultatov (skoraj vseh) slovenskih športnikov? Opažam, kako država finančno prikrajšuje športna društva, priča pa smo tudi mnogim razpadom klubov. Imamo številne kvalitetne športnike, ki pa zaradi nepremerljivo boljših pogojev bežijo v tujino. To je za našo državo po mojem mnenju zelo slabo, saj so uspehi naših športnikov (ki so glede na majhnost države odlični) zelo dober promotor Slovenije. Poleg tega pa številni odhodi športnikov v tujino tudi zmanjšujejo konkurenčnost, kar pa posledično vpliva na kakovost športnih tekmovanj...

Opažam, da so vedno slabši rezultati pri alpskem smučanju, pri skakalcih...
...da ne omenjam raje nogometa, košarke (sploh zgodba Olimpije), rokometa... :?:

Lp, dreamy
Ali ni na tem svetu, ki je daleč od popolnosti, prostor tudi za nesmiselne stvari?

#18 kid

kid

piščan'c

• Člani
  • 185 prispevkov

Objavljeno 16 januar 2007 - 18:34

Kar se tiče uspešnosti slovenskih športnikov in kolektivov, je moje mnenje tako, da smo mi vedno imeli in še imamo full talanterane športnike, ki so in ki bodo dosegali dobre rezultate. Ne glede na to, da res naši smučarji in skakalci danes mogoče ne zmagujejo, pa jaz mislim, da za to ni kriva država. Pač, talenti so povsod po svetu in ne moremo vedno zmagovati. In tako kot ne moreš vedno zmagati, ne moreš nit vedno izgubiti.

Pa saj niti ni tako hudo. Imamo Petro Majdič, ki je, vsaj po mojem mnenju, prava senzacija. Niti ne razumem, kaj naj bi bilo narobe z rokometom. Krimovke so itak eden najboljših kolektivov v Evropi, Celjani se lahko z vsakomur enakovredno kosajo, ko bodo enkrat delčke v svojih glavah sestavili še naši reprezentantje bo pa sploh super. Gold Club je igral v Ligi prvakov, pa ima samo enega samega sponzorja. Imamo super tenisačico Srebotnikovo, hokejista Anžeta Kopitarja, ki mimogrede vodi po št. glasov navijačev za All star novincev v NHL, Slovenija je, če ne prva, pa druga država s predstavniki v ligi NBA. Jaz mislim, da smo lahko več kot zadovoljni. In jaz sem, jaz mislim, da nam kar se športa tiče nič ne manjka. Je pa mogoče res, da obstaja nekaj, nekoliko omejenih posameznikov, ki vodijo te naše "super posameznike", kar se potem pozna pri rezultatih reprezentanc.

Moje mnenje je, da če smo lahko na koga ponosni, smo lahko na naše športnike. Vsaj oni imajo jajca, če jih že drugi nimajo. Čist tako, med nami rečeno.

#19 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 16 januar 2007 - 19:30

kid, se popolnoma strinjam- imamo veliko talentiranih športnikov in veliko odličnih rezultatov :)
Meni je žalostno to, da v se v šport tako zelo malo vlaga- s finančnega vidika. Zanima me, kaj bo z našim obljubljenim stadionom, katerega je Jankovič zagotovil do konca leta 2007 :?: V Lj pa se tudi potrebuje nova športna dvorana, ker Tivoli (baje) ne ustreza merilom za evroligaška tekmovanja... :?:

Vendar pa za nekatere neuspehe ni kriv samo denar. Denimo skakalci- v slabi formi so zaradi nove tehnike, ki so jo trenirali in jim baje ne ustreza :? Na drugi strani pa so naše biatlonke letos doživele pravi preporod- sploh Majdičeva :respect: Baje so biatlonkam pomagale dobre psihološke priprave (poleg trdih treningov seveda)... mal mi je edino žal za alpsko smučanje :?
Nestrpno že pričakujem SP v rokometu- baje da fantje ciljajo dokaj visoko, navijam pa tudi za Srebotnikovo :navijacica:
Kaj bo pa z Olimpijo? Miliča so prodal, mal bo kriza ker so še ob enega centra... :? Se pa nekaj šušlja, da bo mogoče Jankovič odkupil Olimpijo :shock: Krimovke so zadnjo tekmo super odigrale, so me pa rokometašice na EP malo razočarale... pa sej ne more it vedno vse kot po maslu...

No ja, obeta se nam kar nekaj odličnih športnih dogodkov :pepper:
Ali ni na tem svetu, ki je daleč od popolnosti, prostor tudi za nesmiselne stvari?

#20 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 605 prispevkov

Objavljeno 16 januar 2007 - 23:19

ne pozabit na Roka Flanderja, danes je zmagal in postal svetovni prvak v parlelem deskanju.
imamo dobre športnike, sam mi jih začnemo takoj kritizirat ko imajo slabe rezultate.
je pa res, da je tukaj krivo tudi to, da ne dajo možnosti mladim.

#21 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 17 januar 2007 - 00:34

je pa res, da je tukaj krivo tudi to, da ne dajo možnosti mladim.

Ja, na mladih svet stoji :stima:
In ja, Flander je svetovni prvak!!! :pepper:

#22 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 17 januar 2007 - 04:22

Flander je car ja, Koširju se je zalomilo. Pa bo že...

Žalostno je ja, in z dreamy se strinjam - ogromno potenciala ni izkoriščenega ravno zaradi pomanjkanja sponzorskega denarja. Od redkih športov se v Sloveniji dejansko da živet vsaj približno spodobno, davčna zakonodaja tega tudi ravno ne spodbuja. Kaj je bolj in kaj manj krivo je težko reči, sploh ker spomin pričara vse blazne emocije, ki smo jih doživljali v zlatih časih slovenskega športa, Od Union Olimpije, nogometne pravljice, merjenja moči med Tombo in Koširjem, Debevčeve medalje, Peterke, prvih zmag deskača Koširja, rokometašev in rokometašic... "Nekaj gnilega je v deželi Danski," je nekdo nekoč zapisal.
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#23 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 17 januar 2007 - 19:10

Danes sem ujela deskanje Flanderja... :) Za malenkost mu je ušlo finale :?:
Zvečer (20.40h) pa Olimpija igra proti Partizanu... bo zanimiva tekma. Me zanima kako se bo Olimpija znašla brez Miliča. V soboto je Helios zmagu Partizan, tko da se mogoče tudi danes obeta zanimiva tekma ;)
Navijam za Olimpijo :gogo: in seveda za dobro igro :navijacica:

#24 sladostrastna

sladostrastna

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 17 januar 2007 - 19:25

Sam včasih, kako vrstico o šprtnih dosežkih ali pomanjkanju teh preberem. Mamo nekja vrhunskih šprtnikov, mamo pa tud cel kup šprtnikov in še več ekip, od katerih športna in druga javnost pričakuje dosežke. Pa včasih enostavno ne gre. Smučanje že dolgo ni paradni konj slovenskega športa, kaj se je pa z nekaterimi ekipami zgodilo mi pa tudi ni jasno. Krivimo lahko pomanjkanje denarja, menajva trenerejav, nove tehnike, pomanjkanje snega, prostorov etc. Lahko pa rečemo, da manjka motivacije (tudi finančne) in samozavesti, prave želje po uspehu. Pri športu je isto kot pri vseh drugih stvareh v življenju. Sam da verjetno štrikanje stane manj, kot letni trening na Arktiki ali kje že. Želeti si je treba doseči cilj in zelo preprosto biti NAJboljši. Konkurenca je huda, sam saj bo. Za tako majhno nacijo, imamo veliko uspehov. Preboji pri športih, ki jih prej ni bilo...hokej, tek na smučeh, Brajkovič!, celo box. Mene slabi rezultati ne potarejo, vse se dogaja ciklično, tudi zmage in medalje še pridejo. Tako kot včeraj.

Javnost pričakuje preveč. Športniki so na nek način vsem na očeh, pri nas bolj kot npr. filmske zvezde(, ki jih nimamo). Vse to nič ni, kaj se dogaja z onimi, o končno nekdo, ki se je pribil v kvalifikacije etc...to so samo besede, ki vzbujajo množično depresijo. Lepih rezultatov je dovolj, veselimo se s tistimo, ki dosegajo rezultate in spodbujajmo, tiste, ki jim ne gre. Aja, ene pa posljimo v penzijon! Sej bo.

Ne vem, če je kdo slišal priredbo Angie, preimenovane v Anžej....besedilo te priredbe pove veliko o uspehu (v šprtu).
It is said that women dress for other women, and out of a spirit of competition. This is true. But if there were no longer any men, women would no longer dress at all. Gabrielle Coco Chanel

#25 Demetrius

Demetrius

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 17 januar 2007 - 23:12

Mislim, da so slovenski športniki kot skupina še vedno v vrhu tako v evropskem kot svetovnem merilu, le da se je mogoče uspešnost iz popularno središčnih športov preselila v bolj obrobne športe, ki medijsko in sponzorsko (še) niso tako zanimivi. Enako je z razdeljevanjem državnih sredstev, natančneje pri Fundaciji za financiranje športnih organizacij, kjer pa je problem v neobjektivnosti vodstva, zato bi marsikdo s pristojnim ministrom na čelu rad videl, da bi se to poslovilo že pred koncem mandata (naslednje leto). Pred kakšnim letom je bil o tej problematiki dober članek v Več-u, v katerem so postregli s številkami in imeni, ter tako dokazali, da največ sredstev dobijo športi s predstavnikom v svetu fundacije; v tistem letu tako (še vedno) SZS, saj je predsednik sveta nihče drug kot Tone Vogrinec, Veslaška zveza pa drobiž - uspešnost očitno za njih ni kriterij, iz istega primera je razvidno tudi, da denar v panogi ni zagotovilo za uspeh, zato bi moral biti nagrada.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov