Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kako veš, da je nekdo za?

• Prosimo prijavite se za odgovor
17 odgovorov v tej temi

#1 mateja19

mateja19

piščan'c

• Člani
  • 192 prispevkov

Objavljeno 22 december 2005 - 21:00

Zanima me, kako vi veste, da vas oseba hoče, da je za akcijo? (mislim na osebo, ki je ne poznate). Je dovolj seksi pogled, namig, ali je to govorica telesa...? Vsak si to drugače interpretira, nekomu je dovolj že pogled, da mu/ji je jasno, nekateri potrebujejo besede (i wanna fu*k u like an animal).

Se že veselim vaših odgovorov. :)

#2 Nara Yulia

Nara Yulia

zasvojen'c

• Člani
  • 449 prispevkov

Objavljeno 22 december 2005 - 21:22

Zanima me, kako vi veste, da vas oseba hoče, da je za akcijo? (mislim na osebo, ki je ne poznate).

Če je to v ne-plesnem okolju, je dovolj dober test pogovor.

Če pa v plesnem, pa :P Ni, da ne ugotoviš takoj ;-)
How often have I said to you that when you have eliminated the impossible, whatever remains, however improbable, must be the truth? (Sir Arthur Conan Doyle)

#3 wang

wang

piščan'c

• Člani
  • 83 prispevkov

Objavljeno 22 december 2005 - 21:57

Zanima me, kako vi veste, da vas oseba hoče, da je za akcijo? (mislim na osebo, ki je ne poznate). Je dovolj seksi pogled, namig, ali je to govorica telesa...? Vsak si to drugače interpretira, nekomu je dovolj že pogled, da mu/ji je jasno, nekateri potrebujejo besede (i wanna fu*k u like an animal).

Hm, osebno mi takšni in drugačni "pohotni" pogledi, ki so nakazovali na priložnostni seks niso nikdar bili preveč všeč. Pač nisem človek, ki bi ga "one-night stand" navduševali. :?: Verjamem, da pridejo mnogim tudi take priložnosti na pot, osebno pa zagovarjam rek, da naj spolnost izvira iz ljubezni in ne ljubezen iz spolnosti.
Vsekakor pa sem doživela, da mi je ženska to pokazala z globokim pogledom ali z besedami ali pa je zadoščal strasten poljub in drsenje rok po mojem telesu.
Nisem pa še doživela, da bi katera neposredno izrazila (z besedami kot soi wanna fu*k like animal) željo, da si želi seksa z mano. Po moje bi jo sedaj kar malo čudno pogledala. :?
Vsi tisti, ki preživijo življenje v iskanju resnice, dobro vedo, da so podobe, ki jih dobijo o njej nujno minljive. (J. Boswell)

#4 MigMac

MigMac

piščan'c

• Člani
  • 112 prispevkov

Objavljeno 23 december 2005 - 03:06

Jaz prepoznam, če se me oseba veliko dotika, ko se z mano pogovarja in se mi nasmiha drugače kot bi se ti prijatelj ali znanec.

Če nisem 100%, ponavadi jaz začnem temo, če je tej osebi kdo všeč in upam, da mi ta oseba razkrije, če sem ji všeč.

Na plesišču pa to ni problem prepoznati takoj, ko se začne hot dance. :D

#5 sidni

sidni

biskvitek

• Člani
  • 25 prispevkov

Objavljeno 23 december 2005 - 19:38

rekla bi, da se to začuti, čeprav poznam primerke, ki nimajo ravno razvitega občutka na tem področju (v smislu, da si prijazen pogled ali nasmeh prehitro razlagajo kot namig na kakšne intimnosti). problem je tudi, če si v kakšno tako noro zaljubljena, da se ti zamegli razum in v njenih čisto prijateljskih gestah vidiš hude šanse zase.

Jaz prepoznam, če se me oseba veliko dotika, ko se z mano pogovarja in se mi nasmiha drugače kot bi se ti prijatelj ali znanec.

to je lahko čisto res ali pa tudi ne. tista, ki si ji ZARES všeč, te bo ponavadi tazadnja otipavala… v tvoji bližini bo (zaradi bojazni pred zavrnitvijo) prej »zmrznila« kot pa se ti obešala okoli vratu. razen seveda, če si želi samo avanturo.

Na plesišču pa to ni problem prepoznati takoj, ko se začne hot dance. :D

no, ja… to, kar je včasih videti kot hot dance, je lahko v resnici samo izraz veselja in izkazovanje prijateljske ljubezni med lezbijkami v zelo alkoholiziranem stanju, ki pa nimajo nobenih »umazanih« namer druga z drugo. Alko in ostale droge pač povečajo željo po dotikanju.

vsekakor pa – sto ljudi, sto čudi!
ene ne naredijo nobenega koraka, druge pa naredijo še kakšnega namesto tebe.
če si dovolj pozorna (in pa tudi realna), že začutiš, da si te nekdo želi, tudi če ti tega ne pove direkt u faco.
Live and let live!

#6 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 247 prispevkov

Objavljeno 23 december 2005 - 19:54

Na geste, poglede, dotike se ne zanašam, nikoli se niti nisem odzvala. Na plesišču pa sploh ne, ker takrat se ženske med sabo obnašamo, ko da smo v kurbenhausu in nikoli nobena ni kej preveč resno reagirala na karkoli. Resno pa veš, da si te želi tip, ko se ti pritisne ob hrbet in ja..sej vsi vemo :mrgreen:

Moje načelo je direktnost, če bi se mi ena oseba tok dopadla za one-night-stand...ja bi ji najbrž kar razkrila svoje namene...ne maram cinclat ( beri: omahovat). Če pa bi me ena oseba tko begala s svojimi namigi, bi jo pa tut najbrž direkt vprašala...samo ne a se hočeš dat dol z mano, kej malo manj direktnega :mrgreen:

#7 ana

ana

zasvojen'c

• Člani
  • 593 prispevkov

Objavljeno 24 december 2005 - 14:22

meni se je nekajkrat, recimo štirikrat zgodilo, da me je moški v očitnem obupu, ker sem prezrla vse ostale znake, vprašal ali če sem slučajno lezbijka :lool: ali če on slučajno zgleda kot gej :lool: :lool:
...in vse te lude krasne črke, ki delajo kar same pisemček zate in naju nadlegujejo, zlasti črka f je poredna žival, fej jo bodi. Tudi ti ljuba nedefinirana črkica (tvoje ime) se fajn imej.

#8 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 7 792 prispevkov

Objavljeno 24 december 2005 - 22:23

Pogledi, ki te non stop "oblegajo".
Dotiki, ko pride mimo.
Govorica telesa, še posebej če je to pri partijih.
Vglavnem to začutiš, opaziš, vidiš ;)

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#9 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 872 prispevkov

Objavljeno 25 december 2005 - 01:10

Jaz sem totalno tupa, kar se zapeljevanja tice - ponavadi sploh ne opazim, da me (je) kdo, ce sem lih ujela pogled, pol mi je kapnilo :shock: Tud sama nisem neka pecarka, edin to, da sem tisto osebo gledala in gledala, se ji nasmehnila, ce so se pogledi srecali (ali pa sramezljivo umaknila pogled). Ce pa sva bille bolj oddaljene, pol pa malce drugacen smeh, za odtenek glasnejsi in odzvenjajoc, heh, that's me.

Se mi je pa nazadnje zgodilo, da mi je bejba mezikala in se mi nasmihala, jaz pa kar govorila in govorila, pol pa kar na1x ups, I like it :oops: In ze sem bila zatrapana. Just like that. Potem pa se seveda na vsak nacin skusas "accidantly" dotikat te osebe - ce je oseba za, pa itak zacne v tebi vret in razum odplava dalec dalec proc ... hehe

Tista lahkotnost zapeljevanja :)
A hug is the shortest distance between Friends.

#10 sEnorita

sEnorita

piščan'c

• Člani
  • 102 prispevkov

Objavljeno 25 december 2005 - 22:57

Vsekakor tisti stalni pogledi in ko se pogleda ujameta, pogleda stran ... Pol se začne nasmihat ... Pač daje kakšne signale, ki so več kot očitni! To vsekakor občutiš :mrgreen: :evil:

#11 mateja19

mateja19

piščan'c

• Člani
  • 192 prispevkov

Objavljeno 26 december 2005 - 00:16

Jaz nekako tako kot Immortal Illusions pozno skapiram, oz. ne gledam toliko okoli sebe, mi mora človek res v oči pasti, da ga sploh opazim (da me gleda, mi kaj namiguje)
Ta svet se pa vrti, če si al pa te ni....

#12 gregor

gregor

piščan'c

• Člani
  • 95 prispevkov

Objavljeno 26 december 2005 - 11:59

za densanje je vse skupaj zlo vprasujoce, mam frende k densajo hot z vsemi tipi naokoli pa se zajebavajo na koncu pa niso gej in je to samo hec, tko da ... ja, cudni casi:)
Marsikoga prisiliš, da se prešola o tebi; to ti trdo zaračunajo. Prišel si k njim in si šel vendar mimo: tega ti nikoli ne odpustijo.

#13 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 321 prispevkov

Objavljeno 26 december 2005 - 16:26

Jaz nisem ravno dovzeten za take signale pa razen parkrat, kar sem poskusil, niti nimam želje po tem.
Ples se mi ne zdi tako zanesljiv pokazatelj, ker takrat vsak rad malo pretirava. ;) Bolj to, če ne skopari s pogledi, se večkrat spogledata, dotiki, če je bolj neposredno pa tudi iz pogovora. Ampak do slednjega pri mnogih najbrž sploh ne pride. :D
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#14 Noem

Noem

biskvitek

• Člani
  • 37 prispevkov

Objavljeno 26 december 2005 - 21:12

Pri meni je pa odvisno od situacije...vedno padam na poglede, čeprav sem se velikokrat tudi tukaj malo spekla in narobe presodila človeka, se že dostkrat zaljubila in pol ugotovila da je baba str8 ko sva se že ful zbližali in pol ti preostane edino to da se umakneš, če drugače ne gre al pa vse skupi pozabiš in ostaneš sam prijatelca....ampak to zna tudi bit zelo kompicirana stvar. Tako da se niti na poglede več povsem ne zanesem in če nisem skoraj sigurna se potrudim da se ne takoj zapalim, čeprav srčku itak da ne moreš ukazat z razumom :? drugače pa mi je najbolj bistven pogovor skozi katerega ugotovim če je oseba res za ;)
Nikoli ne obupaj, zato vedno upaj!

#15 goro

goro

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 27 december 2005 - 22:23

Začutim preko očesnega stika.

#16 powwwer

powwwer

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 28 december 2005 - 12:50

:? :? :? Jah,prebiram in prebiram tole temo,pa naletim na poglede-ubijalske,ubijalskep oglede,...sej že itak ves cajt po tem forumu sam jokam d sm ""žrtev"" pogledov oz. tud en drug model ""žrtev"" mojih,sam poglejte tukaj o namigih v sex še to,da imajo s tem probleme že itaq str8 folk,ka šele mi, pač k smo še geyi in lezbijke-to situacijo sam še bolj uteži in jo poslabša. Tko d men je res kr dost bad k ne veš če te neka oseba dobesedno jebe u glavo k se ji nekak svita d padaš na isti spol al pa ti res hoče kej sporočit :P , maybe celo željo po "horny sexu" :D :evil:

:?: zajeban je vse skup :?

lp :mrgreen:
iščem in iščem....

#17 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 29 december 2005 - 20:37

Verjetno sem premalo samozavesten in tega ravno na začutim, vsaj pri naključnih ljudeh ne. Ali bolje rečeno: začutim verjetno že, pa me je strah, kaj če je zgolj moja želja in vidim nekaj, kar ni, pa da bi imel probleme, če bi naletel na kakšnega homofoba. Verjetno je na to vplival en zelo neprijeten dogodek v enem lokalu, ko sem v gneči opazil fanta, ki mi je bil všeč. Tudi on me je opazil, nameh za nasmeh, veliko sva se gledala, niti za trenutek mi ni nakazal, da mu moja pozornost ne ugaja in da naj spizdim ... dokler me ni povsem šokiral, kakšno uro kasneje. Šel je mimo, se ustavil pri meni in rekel. ČE ME ŠE ENKRAT POGLEDAŠ, TI RAZBIJEM GLAVO.

Pri ljudeh, ki jih poznam ali pa vem za njihov "status", pa sem bolj sporoščen in bolj ali manj začutim, kakšna je energija med mano in določeno osebo.
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#18 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 551 prispevkov

Objavljeno 01 februar 2006 - 15:30

Mene vsi gledajo hot, kaj pa zdaj? :?: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: (evo to ti je mera samozavesti) :mrgreen:

no samo res ... js ne morm razločit kej s temi pogledi, za tiste ljubeče se takoj vidi ja, srčkaste ... sam za tiste i wanna fuck you like an animal :?: no ja ... sej so razlike ja, sam zdej da bi sam po pogledu razloču a misli stay out of my territory al I want you in it, pa ne morš glih pomoje.
Je pa ziher da za ene poglede lahk takoj poveš, kaj pomenjo, sam tko kot sm rek :mrgreen: mene vsi gledajo hot (wow my ego is reaching sky limit 8) )I DONT KNOW WHAT TO DO ... (citat:lik jennifer garner v pearl harbor)

... You sexy matherfucker ... :evil:

It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov