Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Gej filmi

• Prosimo prijavite se za odgovor
173 odgovorov v tej temi

#76 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 15 april 2012 - 10:58

Do zdaj sem si od gejevskih filmov pogledal Watercolors, Shelter, From beginning to end, Prayers for Bobby, Summerstorm, Get real, Brokeback mountain....
Najboljši mi je bil From beginning to end. Dejansko je pa vsak po svoje dober. =)
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#77 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 7 775 prispevkov

Objavljeno 15 april 2012 - 11:12

Največ sem si jih ogledal v sklopu festivala gejevskega in lezbičnega filma, nekaj tudi doma. Od vseh se mi je v spomin vtisnil le Boys don't cry. Tega filma ne bom nikoli pozabil, zanimiva in tragična zgodba. No v kinu Vič sem gledal tudi Gora Brokeback :D Me pa moti pri teh LGBT filmih zgodba, ki je usmerjena večinoma v žalostni scenarij. Zato mi zadnje čase bolj pašejo LGBT filmi z veliko erotike oz. "soft core".

Glorč :paprika:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#78 Yurix

Yurix

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 17 april 2012 - 22:23

Včeraj sem pogledal Shleter ... Ahhh... Nenormalno lep film... :nerodno: :nerodno: :) Hvala za predloge.

Nekaj še jih čaka na ogled. :)

#79 rookie

rookie

piščan'c

• Člani
  • 142 prispevkov

Objavljeno 21 april 2012 - 02:07

Ja Shelter je fajn (gl. igralec je zelo hot), mogoce je malo za lase privlecen, ampak dobro, Weekend (2011) je pa super. Res mi je bil vsec, ga toplo priporocam. Odlicna igra, dobra rezija, realisticna zgodba, film kot se spodobi :)

#80 hidden

hidden

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 21 maj 2012 - 21:00

summerstorm =nemški film in pa c.r.a.z.y španski film :)

Prispevek uredil/a: hidden, 21 maj 2012 - 21:00.

#81 Alien

Alien

piščan'c

• Člani
  • 67 prispevkov

Objavljeno 29 maj 2012 - 21:29

Glede na to koliko vas je komentiralo film Shelter, sem si ga potem tudi jaz ogledal.
Film mi je bil res všeč. Glavni igralec je pa tudi yummy. :)
Zgodba sicer ni toliko realna, a mi je vseeno všeč.

#82 cyrusII

cyrusII

piščan'c

• Člani
  • 100 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2012 - 10:36

Zakaj to vsi govorite?? Zgodba je dokaj realna, ampak v ZDA, Nizozemski, Nemčiji, Belgiji... Je pa tudi v Sloveniji polno primerov, ko sta oče in mati šla v Nemčijo, otroke pa pustila doma pri babicah, bratih, tetah itd. Poznam tudi primer ko je mati šla v Avstrijo in majhno hčerko pustila 16-letnemu sinu da skrbi za njo. Nerealno vam je mogoče da sta pač gaya in je vse tako happy-end romanca, ampak v tujini je pač to bolj normalno kot pri nas. Že če pogledamo v Avstrijo poznam ogromno parov, ki so doma na vasi in so poročeni oz. registrirani in cela vas ve da sta gaya pa nima nihče nič proti in so v super odnosih z družino. Lahko povem mojo osebno izkušnjo, da sem bil enkrat na zmenku v Avstrijcem in so za nama v gostilni sedele neke babice in sem slišal kako je ena rekla "uu, da sta luštna onadva skupaj". V Sloveniji pa sem velikokrat doživel mrke, ubijalske poglede, če je kdo slučajno prisluškoval zmenkom. Ja nič, bo treba v tujino da doživimo en tak Shelter :-D

#83 Alien

Alien

piščan'c

• Člani
  • 67 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2012 - 11:13

Nerealno vam je mogoče da sta pač gaya in je vse tako happy-end romanca, ampak v tujini je pač to bolj normalno kot pri nas.

Točno na to sem mislil, ampak sem se napačno izrazil.
Drugače se pa strinjam s tabo. Ampak se bo treba do takrat še dosti načakat, nažalost.

#84 Crane

Crane

nov na sceni

• Člani
  • 292 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2012 - 23:38

Joj, zadnje čase gledam precej gej filmov... Danes sem si ogledal Boy culture. Glavni junak, prostitut "z občutkom za moralo", viha nos nad promiskuiteto svojh dveh cimrov (in tudi na splošno ga to moti pri gejih). Ta visoka morala privede do tega, da se njegovo prvo razmerje konča še preden se začne, na koncu pa se seveda vse dobro izteče ;) Res priporočam, zanimivi, netipični liki in situacije.
Super se mi zdi tudi angleški film Weekend, ki ima dokaj visok IMDb rating. Avtentična igra glavnih igralcev, ki igrata tipčka, ki se spoznata v klubu v petek zvečer in čez vikend razvijeta čustveno razmerje. Kar je posebno pri tem filmu je to, da igrata res prepričljivo, ob koncu nisem imel občutka, da sem gledal film, ampak resnične dogodke.
You should meet my son je zelo zabavna komedija :D Mama, ki bi naredila vse, da bi se njen sin poročil, vsak teden na večerjo povabi novo bodočo nevesto... Potem ko v reviji Glamour izpolni kviz "Kako ugotoviti, ali je vaš fant gej?" in odkrije kruto resnico, pa se odpravi na novo misijo - poiskati mu fanta.

Tudi kakšni kratki filmi znajo biti dobri, nekateri so pa pravo razočaranje :?:

#85 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 546 prispevkov

Objavljeno 10 junij 2012 - 15:21

You should meet my son je zelo zabavna komedija :D Mama, ki bi naredila vse, da bi se njen sin poročil, vsak teden na večerjo povabi novo bodočo nevesto... Potem ko v reviji Glamour izpolni kviz "Kako ugotoviti, ali je vaš fant gej?" in odkrije kruto resnico, pa se odpravi na novo misijo - poiskati mu fanta.

Hvala za priporočilo tega filma! Sem bila skeptična na začetku, ker ima potencial za poraznost, ker je tako čudaški, tako zelo stereotipiziran in ker je večina ženskih likov tako. zelo. glasna., ampak funkcionira, jaz sem se ful krohotala. :D

#86 netko00

netko00

piščan'c

• Člani
  • 199 prispevkov

Objavljeno 10 junij 2012 - 16:55

Tudi jaz sem ga pogledal, in je res zelo smešen. :D Konec je malo bolj tak - nič posebnega, ampak vseeno je dober film. :)
If time and space are curved, where do all of the straight people come from?
Author Unknown

#87 f.ushion93

f.ushion93

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 10 junij 2012 - 16:59

Najboljši gej film, ki sem ga gledal, je bil Between Love and Goodbye. Film je enkraten. Močna vsebina, tako da ko sem ga jaz gledal, sem bil še cel dan v nekem čudnem psihičnem stanju. :roll:
Sicer pa vsekakor priporočam.

#88 rookie

rookie

piščan'c

• Člani
  • 142 prispevkov

Objavljeno 11 junij 2012 - 00:39

Ravno sem pogledal "You should meet my son" in je kar v redu za tako indie produkcijo. Zgodba in scenarij se mi zdi da malo sepata, zato je vse odvisno od obeh glavnih igralk, ki s svojo igro kar dobro resujeta vse skupaj. Je pa tak film pri katerem se ne smes prevec obremenjevati z zgodbo in verjetnostjo le-te, ker je, resnici na ljubo, precej nedomisljenih stvari. Je pa lahkoten in precej zabaven. :)

#89 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 11 junij 2012 - 01:10

^Tudi jaz sem si zvečer pogledal ta fîlm, ko sem videl temo. Sicer preprost film ampak tudi zabaven. Prav primeren za sprostitev. =) Še nekaj filmov iz te teme ''me čaka''. :)
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#90 Heribr

Heribr

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 23 junij 2012 - 14:04

Bent je tut super film
Ampak to je v Nemčiji ko je bla druga svetovna vojna, tako da... ni najbolj vesel film

#91 R_o_k

R_o_k

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 25 junij 2012 - 18:02

http://www.afterelto...orite-gay-films

#92 rookie

rookie

piščan'c

• Člani
  • 142 prispevkov

Objavljeno 30 junij 2012 - 17:18

Simpaticen je tudi The Big Tease (1999). Zabaven mockumentarec (? :)) o skotskem frizerju, ki se pomeri na "svetovnem prvenstvu" v oblikovanju pricesk.

#93 NewINTown

NewINTown

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 30 junij 2012 - 23:59

ko to da noben ni omenil Twist
ta mi je najbolši, :)
if i am gonna burn in hell for supporting the cause i care about .....
THEN BRING ON THE FLAMES, BITCHES :D

#94 salvador

salvador

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 17 avgust 2012 - 21:28

Vsi moji najljubši filmi so bili že omenjeni. Mogoče bi dodal le nekaj malo bolj svežega in sicer Going Down In La-La Land.
Everyone I know is getting married or pregnant. I’m just getting more awesome.

#95 Diego

Diego

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 26 avgust 2012 - 01:41

Zadnjič sem po naključju naletel na film The War Boys, ki predstavlja zgodbo treh zdolgočasenih mulcev ob mehiško-ameriški meji. Istospolna zveza sicer ni postavljena v ospredje, je pa dokaj dobro vpeta v osnovno zgodbo.
Film je sicer bolj festivalske narave in ima nekaj globine, kar je bil zame dodaten plus.

Od ostalih filmov sta mi bila všeč predvsem Sommersturm in Shelter. Po mojem mnenju je všečen tudi prvi del Eating out, verjetno predvsem na račun igralske zasedbe :)

#96 Aquarius

Aquarius

nov na sceni

• Člani
  • 227 prispevkov

Objavljeno 04 september 2012 - 22:18

Od kje vi dobite vse te filme, na partisu jih ni :(

#97 ImJustSaying

ImJustSaying

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 04 september 2012 - 22:20

Ko pogledam kak film na to temo, potem kar celi dan (ali še več) razmišljam o zgodbi. Če pa se mi kak igralec dopade, pa še tolko bolj... Do sedaj sem si ogledal: Get Real!, Mysteryous Skin, Prayers For Boby, Shelter, Gora Brokeback in pa Trick.. Vsak po svoje je dober in je pustil nek pečat na meni... razen "Mysteryous Skin".. ni slab film.. ampak sem ga mogel 2x pogledat da sem razumel.. zgodba je globoka (morda še najbolj od vseh).. ampak jaz enostavno ne maram takih koncev.
Let`s go and see the stars, the Milkyway, or even Mars...

#98 Diego

Diego

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 05 september 2012 - 00:15

Od kje vi dobite vse te filme, na partisu jih ni :(

Nekatere izmed njih si lahko pogledaš preko Youtuba, seveda če te ne moti slabša kvaliteta.
Pri iskanju ostalih (zaenkrat) pomaga Google :utihni:.

#99 aLEshY

aLEshY

nov na sceni

• Člani
  • 238 prispevkov

Objavljeno 05 september 2012 - 12:40

Seveda jih ni na Partisu, ki smrdi po strejtovstvu do neba. Če hočeš gejevske filme, pojdi na Gaytorrents.

#100 underwater

underwater

biskvitek

• Člani
  • 25 prispevkov

Objavljeno 06 september 2012 - 21:35

Curta - Eu Nao Quero Voltar Sozinho - Subtitles: English

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov