Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Samo prijatelja...?

34 odgovorov v tej temi

#1 Base

Base

gay friendly

• Člani
  • 20 prispevkov

Objavljeno 25 oktober 2017 - 23:15

Pozdrav vsem skupaj,

na forumu sem nov, čeprav ga že lep čas spremljam. Najprej vse pohvale administratorjem in moderatorjem, forum je super.

No, da preidem k temi.
Imam zelo dobrega kolega, poznama se 4 leta in se res super razumema. Prva tri leta je bilo nekako normalno moško prijateljstvo - bratstvo, zadnje leto pa je precej bolj intenzivno - da razložim;
Odnos je zelo poglobljen. Naj povem še, da sem sam gay zanj pa ne vem - naj bi bil straight in zame ne ve, da sem gay. Za kakšen odnos gre? Ogromno sma skupaj, dosti stvari delama skupaj, potujema skupaj, spima skupaj (ne eden zraven drugega ampak objeta), božanje in čohanje (tudi pod majico), ko se srečama se vedno objamema in ostanema v objemu nekaj trenutkov itd... vem, sliši se cute in vse ampak na nek način sem zgubljen... je vse to zaradi MOČNEGA zaupanja (ker naceloma nikomur ne pusti, da se ga dotika sploh pa ne po trebuhu in pod majico - jaz lahko) ali je tu kaj večje ozadje?? Kaj menite vi? Je lahko prikrit gay tudi sam? Bi moral nehati s tem - sicer ne vidim potrebe ker se imama oba fajn... prosil bi pač za mnenje in par nasvetov :D mislite, da se bi to končalo, če (ko) bo zvedel, da sem gay?

Hvala za vse odgovore! ;)

Base

#2 Otaku

Otaku

nov na sceni

• Člani
  • 233 prispevkov

Objavljeno 26 oktober 2017 - 19:10

Glede na kar si napisal, bi rekel, da si mogoče tudi on želi kaj več. Še posebej, če dejansko skupaj objeta spita, ipd.

Je pa opisana samo tvoja stran zgodbe ... 

#3 Base

Base

gay friendly

• Člani
  • 20 prispevkov

Objavljeno 26 oktober 2017 - 20:47

Hvala za odgovor. Verjamem, da je težko reči... ampak sem zgubljen. Ne vem kaj si naj mislim. Mislim - prav fino mi je. Ampak hmmm. Ne bi pa imel nic proti ce bi bila skupaj... haha

#4 nekdo

nekdo

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 27 oktober 2017 - 18:02

Amm je že imel punco? Koliko je/sta stara. ker dotikanje pod majico je že fino intimna zadeva, vsaj za moje pojme.

#5 Base

Base

gay friendly

• Člani
  • 20 prispevkov

Objavljeno 28 oktober 2017 - 00:54

Je že imel.

21 sma stara :)

#6 milkyway

milkyway

piščan'c

• Člani
  • 136 prispevkov

Objavljeno 28 oktober 2017 - 22:20

No punca je lahko tudi samo krinka. Ali pa je mogoče bisex.
Po eni strani bi rekel, da daj karte na plano in mu povej.
Po drugi strani pa je to mogoče malo "rizično", ker se lahko situacija neugodno razplete.
Innnn nobene pametne rešitve oz ideje z moje strani hehehehe ;)

P.s. mi je pa to objemanje in stiskanje res sumljivo. V vsakem hecu/fori je nekaj resnice. Ali pač?

#7 Base

Base

gay friendly

• Člani
  • 20 prispevkov

Objavljeno 28 oktober 2017 - 23:53

Milkyway mogoče... ampak če to ne moreš zvedet drugače kot, da pove.

Saj, mogoče bi bilo dobro da ve. Ampak se lahko na smrt skregama zarad tega, kar nočem, ker ga imam preveč rad. Po drugi strani pa če se "sanjsko razplete" češ jaz sem tudi, bi pa bil najsrečnejši človek na svetu. Lahko pa je tudi, da se še lovi... hmmmm...

Res je, da to že bolj na par kaže. Sicer pa mi tudi drugi govorijo, da se v javnosti obnašama kot par hahahaha. Z načinom pogovarjanja itd :'D

Sicer če bom povedal, bom povedal takrat, ko bom mel občutek, da lahko najmanj zgubim. Dokler sma tako povezana in če pride do izgube se mi lahko samo zmeša...

Prispevek uredil/a: Base, 28 oktober 2017 - 23:55.

#8 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 463 prispevkov

Objavljeno 29 oktober 2017 - 08:47

Kaj pa če bi ti njega vprašal, ali čuti kaj več do tebe? Ker sta tako intimna, se mi zdi to smiselno vprašanje.

Če odločno zanika, se še vedno lahko zlažeš in tudi ti potem zanikaš, če ti vrne vprašanje in dobiš občutek, da ne bo dobro sprejel. Če pritrdi, potem pa super! ;)

Why are they clapping?

#9 Base

Base

gay friendly

• Člani
  • 20 prispevkov

Objavljeno 29 oktober 2017 - 09:00

Mogoče je res smiselno, samo jaz nimam "jajc" da to izpeljem. Komaj mesec nazaj sem se sprijazno s samim samo, po letih borb tako, da še je vse sveže.

Mislim, da druge izbire kot "uživaj v trenutkih dokler so" nimam... kaj menite?

#10 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 463 prispevkov

Objavljeno 29 oktober 2017 - 09:15

Meni se vseeno zdi lažje drugega vprašat kot pa drugemu priznat.

Why are they clapping?

#11 Base

Base

gay friendly

• Člani
  • 20 prispevkov

Objavljeno 29 oktober 2017 - 12:29

Meni tudi, haha. Ampak ne njega :D

#12 N'alan

N'alan

nov na sceni

• Člani
  • 252 prispevkov

Objavljeno 29 oktober 2017 - 17:10

Ja no, kaj pa če on reče ne, pa se je prav tako zlagal? :D To ne pelje nikamor. 

This is the real me. 

#13 BBB

BBB

zasvojen'c

• Člani
  • 471 prispevkov

Objavljeno 29 oktober 2017 - 17:32

Načeloma nikomur ne pusti, da se ga dotika, s tabo pa spi kar objet. Kljub temu, da sem srečal že kar nekaj straightov, za katere bi rekel, da so tam ene 95% gej (in obratno, seveda), pa bojda to niso, mi tole zveni kot da ima tudi sam neke rezervacije in le stežka pokaže svoja prava čustva, razen ko se počuti zelo varno. Ni pa mnenje nekoga iz spletnega foruma garant za nič, tako da je lahko tudi najbolj straight človek na celem svetu.

Se mi pa niti ne zdi, da je glavno vprašanje, ali je on gej, ampak ali si ti pripravljen in popolnoma sprijaznjen z lastno spolno usmerjenostjo. Najbrž si mlad, nikamor se ti ne mudi, ne hiti v zadeve, če v to nisi prepričan. Nič ne boš zamudil. Leta niso pokazatelj tega, kdaj je pravi čas, ampak izključno lastna pripravljenost, razmišljanja, izkušnje itn. Ti pa vseeno polagam na srce, da razmisliš, ali je ta platonska zveza zate sploh koristna. Ta trenutek se ti zdi, da je vse popolno tako kot je, a se vanj očitno zaljubljaš in ga imaš za nadomestek fanta, čeprav to ni. Dolgoročno zna biti to zelo nezdrava situacija, ker se boš nanj navezoval vedno bolj in če ne boš razrešil te dileme, boš slej ko prej postajal nanj tudi ljubosumen, ko bo kdaj pa kdaj pozornost posvečal še komu drugemu. 

Only a few prefer liberty; the majority seek nothing more than fair masters.

#14 Base

Base

gay friendly

• Člani
  • 20 prispevkov

Objavljeno 29 oktober 2017 - 18:42

Ja no, kaj pa če on reče ne, pa se je prav tako zlagal? :D To ne pelje nikamor.

Se strinjam :D

BBB; to pa je res! Sicer sploh ne vem kdo je kriv, da sma odnos tako poglobila, verjetno kar oba...

Glede odnosa, se na nek način zavedam, da je nezdrav in da gre res bojda za nadomestek fanta. Kar se tiče moje usmerjenosti sem 100% ;) sem se pa nekako odločil, da ne bom po nepotrebnem izgubljal energije in se obremenjeval s tem da bi mogo zaključit. Bom pustil da usoda naredi svoje. Če bo perihodnost "rekla" da je konec, naj tako ostane...

#15 Base

Base

gay friendly

• Člani
  • 20 prispevkov

Objavljeno 29 oktober 2017 - 18:42

Ja no, kaj pa če on reče ne, pa se je prav tako zlagal? :D To ne pelje nikamor.

Se strinjam :D

BBB; to pa je res! Sicer sploh ne vem kdo je kriv, da sma odnos tako poglobila, verjetno kar oba...

Glede odnosa, se na nek način zavedam, da je nezdrav in da gre res bojda za nadomestek fanta. Kar se tiče moje usmerjenosti sem 100% ;) sem se pa nekako odločil, da ne bom po nepotrebnem izgubljal energije in se obremenjeval s tem da bi mogo zaključit. Bom pustil da usoda naredi svoje. Če bo perihodnost "rekla" da je konec, naj tako ostane...

#16 nekdo

nekdo

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 29 oktober 2017 - 19:41

Jaz bi to izpeljal ob kaki priliki ko bi bilo morda malo alkohola, da imaš še vedno izgovor češ bil sem pijan. Se pa strinjam z BBB v tem da ti trenutno razmerje ki je v tvoji glavi ne koristi najbolje dokler ne vprašaš, ker kaj pa če on misli enako pa nima jajc vprašat, in si bo posledično našel nekoga drugega? Nočem te strašit ampak vseeno pohiti z vprašanjem pa na diplomatski način. Glede starosti pa ja zdaj se bo pol foruma smejalo ampak sam sebe sekiram ker sem 23 tako da še prehitro gre :/ Zato pa nima poante zgubljat časa z nekom v kar nisi prepričan, zato le vprašaj izgubit nimaš kaj ;)

#17 Inspirion

Inspirion

piščan'c

• Člani
  • 64 prispevkov

Objavljeno 29 oktober 2017 - 21:07

nekdo ne ga biksat. Ravno zato ker o tem ne govorita, je situacija za drugega tipa varna. "Nekaj" ima oz. prejme, a ker o tem ne rabi govoriti uradno ne obstaja in se lahko kadarkoli potegne nazaj v svoj strejtovski ščit. Ko bosta o tem spregovorila bo jasno, da lahko obstaja samo eno ali drugo - nedefinirane cone ne bo več. Ne spregovorit gotovo ne bo razlog da bi iskal koga drugega: če bi imel jajca iskat kaj konkretnejšega, bi spregovoril tudi s tistim, s katerim se čuti najvarnejšega. :roll:

Je pa tale štorija totalen deja-vu na bivšega, pa še 21 sva bila stara takrat. :D Isto "strejt" (kakor so ga avtomatsko kategorizirali vsi), s punco ali dvema pred tem. Druženje, še več druženja, poglobljen odnos, do tega da sem ostal pri njemu in so se zgodili isti objemi. Enkrat, dvakrat, večkrat. Nisem ga postavljal direktno pred vprašanje, ker sem začutil, da o čustvih težko govori - jih pa čuti in do določene mere pokaže. Mogoče si opazil podobno. Čez nekaj časa se je zadeva razjasnila, k sreči obema vprid in trajala kar nekaj časa.

Naši GR-stil eksperti tule lahko svetujejo po klasičnem kalupu, dejstvo pa je, da je takšna izkušnja precej drugačna in je ne moreš primerjat z "srečal tipa na netu, mogoče je še mal zmeden". Z vsem, kar to s seboj prinaša. Namesto določenim nasvetom tule, bi sledil intuiciji in imel do razjasnitve v mislih, da lahko sledi praktično karkoli. Za razliko od parih forumašev bi se izognil direktne konfrontacije. Razen v primeru če boš  začutil da ne zmoreš več in si pripravljen tvegati - vse.

Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

#18 Base

Base

gay friendly

• Člani
  • 20 prispevkov

Objavljeno 29 oktober 2017 - 21:27

Wow Inspirion! :o tale zapis pa me je zdaj presenetil, šokiral - a pozitivno!! Hvala za to!!

Tvoja in moja zgodba sta pa kar vzporedni, :D moja bi tudi lahko imela tak konec.

Intuicija? Verjetno bom ji res sledil. Ker se mi tukaj zdi hmm. Najboljša rešitev.

HVALA ŠE 1X :)

#19 nekdo

nekdo

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 30 oktober 2017 - 00:06

Inspirion

Delno se strinjam z napisanim, ampak poznam fante ki se niso sprejeli in so potem nekaj na svojo škodo si iskali punco zaradi takih in drugačnih pritiskov, zdaj a so dejansko bili z najdeno punco srečni ne vem (trdili so da ja) samo kar hočem povedati je da tudi spontanost je treba na trenutke malo podrezati da se zgodi. Seveda ne preveč ker lahko narediš grozno škodo vem tudi na svojem primeru ki mislim da ga bom obžaloval celo življenje. Ampak dejstvo je sploh če je bisex tale prijatel da če spozna koga dokler s tabo @base nima razčiščene pripadnosti bi lahko to bil kak neljubi twist.

Držim pesti da ti rata ko bo čas pravi in da se bo vse razpletlo v tvoje dobro ;)

#20 Base

Base

gay friendly

• Člani
  • 20 prispevkov

Objavljeno 30 oktober 2017 - 00:55

Saj je res ja... to s punco sem tudi jaz poskušal, pa nikoli nisem nobene dobil HAHAHAHA :') NE VEM, a sm res tolk nezanimiv za njih? No p saj sem lahko HAHAHA

strinjam se tud s tabo @nekdo. Ampak me instinkt vodi v "bodi tiho" HAHA.

HVALA za lepe zelje, upam tudi jaz <3

#21 milkyway

milkyway

piščan'c

• Člani
  • 136 prispevkov

Objavljeno 30 oktober 2017 - 16:49

Kaj pa tvoj/njegov penis. No saj vemo kako nas zna izdati ob nepravem trenutku in stoji in stoji...
Skupaj ležita, se objemata itd. Nimaš ob tem trdega? Če je tvoj kolega še tako slep bi to ja začutil ob stiskanju, če ne že opazil.
Ti nič ne opaziš?

#22 Base

Base

gay friendly

• Člani
  • 20 prispevkov

Objavljeno 31 oktober 2017 - 00:36

Ummm, me izdaja ja HAHAHA. Ampak spretno skrijem. Sicer obstaja možnost, da je to opazil seveda, ampak nikoli nisma kaj rekla o tem...

Jaz še to za 1x nisem opazil. Je pa res da ne lezima en na drugem ampak ponavadi oklenjena z rokami, včasih še mu potisnem noge, če mi je hladno hahaha.

Sma pa dosti krat rekla na kopališču da naj kdo od naju še malo počaka ker stoji in stoji, hahaha.

#23 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 10 november 2017 - 13:38

Moje skromno mnenje je, da se pogovorita in da ga vprašaš, če je zainteresiran za kaj več kot samo prijateljstvo. Pri tem boš vsaj vedel pri čem sta (si). Drugače se boš še naprej spraševal, kaj hoče, ali je resnično samo prijateljstvo kar si želi. In če boš dobil pozitiven odgovor, da si želi kaj več, potem pa vama želim veliko sreče in ljubezni. Odvisno pa tudi kaj si ti želiš, da sta samo prijatelja, ali da sta kaj več.

"Let me guess, someone stole your sweetroll?"

#24 Base

Base

gay friendly

• Člani
  • 20 prispevkov

Objavljeno 11 november 2017 - 00:43

Zanimivo mnenje. Hvala. Ampak trenutno še nisem pripravljen za to... vsaj jaz ne.

Želja je itak kaj več, ampak trenutno očitno ostajama na tej točki.. mogoče pa bo kdaj kaj... upam...

#25 Dejandean

Dejandean

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 23 november 2017 - 20:07

Mislim da so vse besede in vprašanja odveč.

Prepusti se toku , ne razmišljaj o tem preveč. Čas svoje prinese. Morda je tudi on v dvomih pa ne ve ali bi ali ne. Če boš kaj prehiteval se ti lahko tako lepo prijateljstvo tudi poruši.

Z željo da vama uspe iz platonske ljubezni tudi kaj več.

1 uporabnikov bere to temo

1 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov

BBB