Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Plesni tečaji za istospolne pare

6 odgovorov v tej temi

#1 _anita_

_anita_

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 24 september 2015 - 19:16

Pozdravljeni, mavrični ljudje željni učenja novih plesnih korakov!  :ponos:

V pretekli sezoni smo pripravili prvi tečaj kizombe za istospolne pare. Na tečaju je bil en moški par in štirje ženski pari. Preživeli smo čudovitih 8 nedelj in se naučili veliko novih korakov, ki jih sedaj plešemo na kizomba žurih.

V tej sezoni ponujamo še več plesnih stilov. Začeli bomo s tečajem salse, že v nedeljo, 4.oktobra 2015 ob 18.30.uri:juhej: 

Salsa ples in salsa glasba sta navdušila širšo svetovno populacijo, zdaj pa že desetletje polni tečaje salse v plesnih šolah, tudi pri nas v Ljubljani. Salsa in njej podobni ritmi so glasba kubanskega izvora, ki osvaja srca ljudi po vsem svetu. Tudi v Sloveniji število salser in salserov vztrajno narašča in med njihovim plesom je mogoče opaziti le eno – zabavo. V latino ritmih salse, merengua in bachate uživajo prav vsi. Na tečajih se učimo korakov, figur in spinov, na večernih preplesavanjih in zabavah pa to znanje utrjujemo, se družimo, spoznavamo nove ljudi in se v ritmih latino glasbe dobro razmigamo. 

Tečaj bo potekal ob nedeljah ob 18.30h v Športno-plesnem centru Buba, s pričetkom 4.10.2015 in bo obsegal 8 zaporednih vaj (8 nedelj) po 60 minut. Skupina bo zaprtega tipa, namenjena izključno SAME SEX parom. Kar pomeni diskretno okolje, kjer se bodo tečajniki počutili varne, sprejete in najbolj pomembno... sproščeno plesali, brez kakršnihkoli čudnih, nezaželjenih pogledov neodobravanja! Plesalci pa se med seboj ne bodo menjavali, zato so zaželjene prijave v paru. V kolikor se prijavite sami, se bomo potrudili, da najdemo par za vas. 

Prijava možna preko spletne prijavnice: KLIK

Link do eventa, kjer je tudi ful hud banner     :postelja:

Wuhuuuuuu... jaz že komaj čakam! Tudi ti?  :lalala: Povej naprej ;)

#2 883

883

piščan'c

• Člani
  • 123 prispevkov

Objavljeno 24 september 2015 - 19:26

Jaz bi šla, samo nimam soplesalke :) drugače sem takoj za :) če bi se mi katera pridružila...

#3 _anita_

_anita_

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 25 september 2015 - 16:07

@883 Če nimaš soplesalke, kar pogumno se prijavi… po vsej verjetnosti se bo našla kakšna punca z istim problemom! :) 

Nedelja bo dan za PLES! BAILANDOOOOOO  :navijacica:

#4 SamoSvoja

SamoSvoja

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 25 september 2015 - 20:30

ooooooh super. Tečaj kizombe je bil res super! Maja odlično vodi in naučili/naučile smo se veliko. Ful mi je bilo fajn, ker se tega pač ne moreš kjerkoli (nikjer drugje?) naučiti in ples v paru je čudovita zadeva - za tiste, ki radi plešemo, seveda. Let's dance!! :lalala:

#5 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 605 prispevkov

Objavljeno 27 september 2015 - 15:10

Z ženo sva se prijavili in komaj čakava da se začne  d040.gif

#6 Keiris

Keiris

nov na sceni

• Člani
  • 201 prispevkov

Objavljeno 28 september 2015 - 22:23

Super ideja :) Pohvale plesni šoli Buba, upam, da bo čim več prijavljenih! :)

Fall seven times, stand up eight. 

#7 _anita_

_anita_

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 04 oktober 2015 - 16:03

Začetek tečaja se je premaknil na 25.10.2015. Prijave še potekajo in upam, da se nas čimveč prijavi! Več nas je bolj se bomo imeli faaaaajn :) 

Povej naprej ;)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov