Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Ta trenutek ...

2269 odgovorov v tej temi

#51 Damzo

Damzo

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 18 september 2015 - 19:24

TT bi Hrvasko in begunce poslal v ku***. "Slovenia poor country". Pol pa ne pričakuj pomoči, ekonomska migrantka! Kolk me to razjezi...da ne omenjam, kako so zdej kr usi ti ljudje begunci. Lepo vas prosim, pa se je kdo kej pozanimal?!

#52 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 127 prispevkov

Objavljeno 18 september 2015 - 19:27

^^ Daj smrko, še nisi v pižami? Pa risanke je že tud konec.

TT odštevam minute (ure, dni?) do trenutka, ko bo Damzo banan zaradi sovražnega govora. 

Če ne bo, pa fuck off moderatorski ekipi in lep večer še naprej.

#53 Damzo

Damzo

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 18 september 2015 - 19:41

Lisbeth, a tudi ti ne veš, kaj je sovražni govor? Zanimivo, recimo moj prispevek zbrišejo, ko povem resnico, druge, ki žalijo ljudi konkretno z besedami bedak, kreten itd. pustijo na miru. Toliko o svobodi govora in nepristranosti.

TT se sprašujem, a je to sploh normalen forum. Sej ni čudno, ko pa moderator xy že od osnovne "občasno" uživa droge. Let's face it. Nekateri se počutijo prav ogroženi, ko jim postaviš ogledalo pred obraz.

#54 Liv

Liv

nov na sceni

• Ban
  • 204 prispevkov

Objavljeno 18 september 2015 - 19:50

Ni normalen. Vsi smo nori. *začne lajat v Damozota*  Droge, orgije, promiskuiteta. *spakira Damozotove kovčke* Slaba družba smo zate. Strah me je zate. Mogoče... mogoče... boš začel uživat v lajfu... Nevarno je... RUN BEFORE IT'S TOO LATE.

Ce que femme veut, Dieu le veut.

#55 kind

kind

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 18 september 2015 - 19:55

"TT se sprašujem, a je to sploh normalen forum. Sej ni čudno, ko pa moderator xy že od osnovne "občasno" uživa droge."

Če občasno uživanje drog pusti za posledice norost, potem...se pogovori z starši ali skrbniki 

Prispevek uredil/a: kind, 18 september 2015 - 19:57.

#56 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 127 prispevkov

Objavljeno 18 september 2015 - 20:02

@Liv & kind: kaj pa TT? Nista napisali TT. Vajina posta sta ilegalno v tej temi!

@Damzo: Nismo normalni. Sami pedri pa dajkice.

TT to. Hhhhhhh.

Prispevek uredil/a: Lisbeth, 18 september 2015 - 20:04.

#57 Damzo

Damzo

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 18 september 2015 - 20:03

O bog, Liv, get help. Očitno ti ni jasno, da je meni moj lajf čist všeč, za druge mi pa dol visi, kako živijo. In orgije niso zame. Če so tebi všeč, prav, mene pa ne vleči v njih haha.

Kind, nisem nikoli poskusil drog in jih ne mislim. Govort, da so nedolzne, je pa nezrelo. Nobena droga ni nedolžna. Ali varna.

TT grem ven. Have fun, ppl. And smile.

#58 Liv

Liv

nov na sceni

• Ban
  • 204 prispevkov

Objavljeno 18 september 2015 - 20:07

Woof.

#59 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 977 prispevkov

Objavljeno 18 september 2015 - 20:40

TT uuuuuuuuuuuuuuu!!!! *a bo še kej? a bo še kej* :nerodno:

#60 jmuminov80

jmuminov80

zasvojen'c

• Člani
  • 601 prispevkov

Objavljeno 18 september 2015 - 20:50

hahah hmm, a misliš, da se bo sprijaznila? :D težka bo...

Se ne morem bol strinjat kot se v spodnji izjavi 

"Beguncev torej nočemo v Sloveniji, hkrati smo pa užaljeni, ker oni nočejo ostati tukaj. Moti nas, ker hočejo v Nemčijo, hkrati pa sami prebiramo oglase za delo v Nemčiji. Mlade moške bi poslali v vojno, hkrati pa pozivamo svetovne politike, naj ustavijo vojno.
Čudimo se, ker imajo pametne telefone, ker smo, kljub svojim pametnim telefon, mislili, da ljudje v Siriji živijo v jamah. Naenkrat so nas polna usta krščanske Evrope, ne znamo pa našteti deset Božjih zapovedi, niti se jih ne držimo.
Ko bežimo mi, smo begunci, ko bežijo oni, so ekonomski migranti. Tako to je v našem svetu dvojnih meril, lažnega domoljubja in občutka superiornosti. Zato ga pa branimo." JELENA AŠČIĆ

Čudno je kako je malo potrebno za sreću, i još čudnije, kako nam često baš to malo nedostaje!

#61 K_444

K_444

piščan'c

• Člani
  • 139 prispevkov

Objavljeno 18 september 2015 - 21:20

Jmuminov80.. ne vem cisto tocno, zakaj si citiral tale moj koment, ker moje vprasanje in tvoj odgovor nista v nobeni povezavi...
TT razmisljam ali bom pocasi blond ratala ali sem ze :/ hahah :)

If you don’t like how things are, change it! You’re not a tree. (Jim Rohn)

#62 Damzo

Damzo

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 18 september 2015 - 21:26

Butasta izjava. Še en pisec, ki ne ve, kaj je (ekonomski) migrant in kaj begunec. Čeprav nekdo, ki je begunec, je potem, če pride na boljši standard tudi ekonomski migrant. Jaz nisem užaljen. Naj grejo kamor hočejo. Butasto je, da se gremo EU pa neko schengensko mejo, ki očitno je en larifari. Pa tolk o Hrvatih, ki samo dovolijo ljudem naprej. Pač uni loleki v Bruslju pa govorijo po svoje, da ne smejo kar naprej begunci itd. Avstrija mejo zapre, pa bodo glih pri nas ostali.

Zanimivo, kako hitro se sredstva najdejo za več tisoč beguncev, jest pa doma vec mesecev poslušam reklame za šolske potrebščine itd. TT upam, da bodo čimprej vsaj neki se zmenil tile v Bruslju.

#63 jmuminov80

jmuminov80

zasvojen'c

• Člani
  • 601 prispevkov

Objavljeno 18 september 2015 - 22:47

Butasta izjava. Še en pisec, ki ne ve, kaj je (ekonomski) migrant in kaj begunec. Čeprav nekdo, ki je begunec, je potem, če pride na boljši standard tudi ekonomski migrant. Jaz nisem užaljen. Naj grejo kamor hočejo. Butasto je, da se gremo EU pa neko schengensko mejo, ki očitno je en larifari. Pa tolk o Hrvatih, ki samo dovolijo ljudem naprej. Pač uni loleki v Bruslju pa govorijo po svoje, da ne smejo kar naprej begunci itd. Avstrija mejo zapre, pa bodo glih pri nas ostali.

Zanimivo, kako hitro se sredstva najdejo za več tisoč beguncev, jest pa doma vec mesecev poslušam reklame za šolske potrebščine itd. TT upam, da bodo čimprej vsaj neki se zmenil tile v Bruslju.

Me sploh ne preseneča tvoja izjava . Eno imava pa le  skupno tudi  jaz  si  ne želim , da ostanejo v Sloveniji. Želim si , da se konča vojna in  da se vrnejo v svoje domove. Me pa  resnično zanima od kje ti črpaš vso to negativo? 

Jebela solata ,sej komi si začel živet . Se te sploh ne predstavljam pri šestdesetih.  

Čudno je kako je malo potrebno za sreću, i još čudnije, kako nam često baš to malo nedostaje!

#64 jmuminov80

jmuminov80

zasvojen'c

• Člani
  • 601 prispevkov

Objavljeno 18 september 2015 - 22:47

Me sploh ne preseneča tvoja izjava . Eno imava pa le  skupno tudi  jaz  si  ne želim , da ostanejo v Sloveniji. Želim si , da se konča vojna in  da se vrnejo v svoje domove. Me pa  resnično zanima od kje ti črpaš vso to negativo? 

Jebela solata ,sej komi si začel živet . Se te sploh ne predstavljam pri šestdesetih.  

#65 wiwi

wiwi

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 19 september 2015 - 00:18

TT zmeden kaj se dogaja na forumu, obtoževanje vse povprek. :misli:

#66 sean

sean

piščan'c

• Člani
  • 150 prispevkov

Objavljeno 19 september 2015 - 02:10

Skoraj eno leto se ze ukvarjam z eno mero. Zaletavam se v zid, a se vedno upam, da mi bo nekoc uspelo izpeljati. TT sem zabil 5 ur, da sem ugotovil, da nimam pojma :( TT ugotavljam, da ima radio 100.8 kar dober program (no, pesmi).

#67 Eos23

Eos23

Častna članica

• Člani
  • 907 prispevkov

Objavljeno 19 september 2015 - 05:25

... začenjam verjet v moč retrogradnega Merkurja. Sweet baby Đizus ... o.O
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.
You are NOT invited to the other side of (in)sanity.
Ex cineribus resurgam, ferox et potens.

#68 Liv

Liv

nov na sceni

• Ban
  • 204 prispevkov

Objavljeno 19 september 2015 - 10:45

Že od petih zjutraj trpim v nečloveških krčih in mučenju. Food poisoning. Resno? In to danes, ko prideta moj gej mož in moja lezbična latentna punca na obisk. In to po desetih dneh dela brez prestanka in prebolevanju prehlada stoje. Resno? I mean... come... ON.

PS: what do you mean, razumem Liv, I have never been to an orgy. I'm like this monogamous kitten and I come here to bark out my frustrations. DUH.

#69 Vikki85

Vikki85

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 19 september 2015 - 11:10

TT imam takšnega mačka in mi je glava ene dve številki premala.. Po treh pivih takšno stanje. Rusom nisem ravno v ponos, kar se tega tiče. Propalo je sve! 

#70 idoru

idoru

nov na sceni

• Člani
  • 220 prispevkov

Objavljeno 19 september 2015 - 13:45

Aw. Damzo 'Angry White Boi' pres. Drama Friday ®. In jst zamudim to. Btw, a je lahko to tradicija zdej. Plis? Sam še theme song mormo najt. laugh.png

TT:

Imam ene 96 opravil in motivirana sem za točno nobenega. In ne morem niti 'zakaj bi dans če lahko jutri', ker bom jutri 9 ur na šihtu. FML. 

Rada bi si na YT najdla en komad, ki me mal pomiri ampak namest tega vidim, da AdBlock ne dela! 

Backup, ki sem ga dala delat zjutraj pred šihtom še vedno ni narejen. Jeb*te USB 2.0 porte.

Razmišljam, če bi s pondeljkom začela z Insanity Max 30. I'm feeling tense.

Razporejam finance za cca 6 mesecev naprej in prihajam do zaključka, da bo drugo leto definitivno treba menjat šiht.

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#71 Damzo

Damzo

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 19 september 2015 - 15:30

TT se mi Liv mal smili. Karma?

Ne nooo, petki niso dnevi za hard debate. Nobene tradicije ne bo.

#72 amy

amy

piščan'c

• Člani
  • 63 prispevkov

Objavljeno 19 september 2015 - 16:15

TT presenecena nad glupostjo sodelavca: ej mam eno lezbicno prjatlco, ti si pa moja lezbicna sodelavka, why dont you two hook up? Isuse o.O
Straight? So is spaghetti before you heat it up.:)

#73 Liv

Liv

nov na sceni

• Ban
  • 204 prispevkov

Objavljeno 19 september 2015 - 16:20

Faking virozo mam in ce bi lahko bi sla to malo privoscljivo pi*do zgoraj zalizat. Sicer mi malo koristi adrenalin, ki mi je svignil skozi kri, ko sem to prebrala, ampak wtf. Zdej ze misli, da se po njem karma ravna.

#74 idoru

idoru

nov na sceni

• Člani
  • 220 prispevkov

Objavljeno 19 september 2015 - 16:28

Loh je tut sobota zarad mene. ^^;

Uuuuu, shots fired.

TT grem preoblečt postlo, vsi zgoraj ne se dat motit.

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#75 Liv

Liv

nov na sceni

• Ban
  • 204 prispevkov

Objavljeno 19 september 2015 - 17:09

The best shot you can fire to a troll is ignore him.  *zen pa ove fore*

Nič, pojedla tri grozdke in se počutim ful bolje, shitty as fuck, ampak bolje. Skenslala službo do srede, ker pač, no effing way, sedaj pa pod kovtrček se zabubit in prebirat the scorch trials in uživat več kot zaslužen free time.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov