Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Plesni tečaj kizombe za istospolne pare

17 odgovorov v tej temi

#1 _anita_

_anita_

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2015 - 22:31

Pozdravljeni, mavrični ljudje! :ponos:

Novica za vse, ki radi migate - 22. marca se bo v plesni šoli Buba pričel prvi tečaj kizombe za istospolne pare.  :juhej:

Za tiste, ki ne veste kaj kizomba je - klik

Skupina bo zaprtega tipa, namenjena izključno same sex parom, plesalci pa se med seboj ne bodo menjavali, zato so zaželjene prijave v paru, vendar se lahko prijavite tudi posamično in potrudili se vam bodo poiskati soplesalca/soplesalko. Tečaj bo obsegal 8 vaj, potekal pa bo vsako nedeljo ob 19.uri v športno plesnem centru Buba.

Plesno predznanje ni potrebno, edino kar potrebujete je volja do plesa in miganja z boki! V primeru zanimanja lahko kasneje plesno znanje nadgradimo tudi z ostalimi senzualnimi plesi (salsa, bachata...)

Za več informacij in prijavo klikni tu

P.S. Na bannerju sta ženski (učiteljici Maja in Mateja), tečaj pa je namenjen tako moškim kot ženskim parom!

#2 N'alan

N'alan

nov na sceni

• Člani
  • 252 prispevkov

Objavljeno 27 februar 2015 - 08:04

Kizomba je super, Anita  ;) Če boste kdaj v prihodnosti razširili krog potencialnih udeležencev tečaja na celotno LGBT skupnost, bi se z veseljem udeležil tečaja - moja punca je navdušena nad kizombo, jaz bi pa raje plesal (oz. se poskusil približati temu, hahaha) na enem LGBT tečaju, ker bi se počutil bolj varno in sproščeno, kot pa na kakem drugem tečaju. 

Od koga je to odvisno? Mogoče nas je več na tem forumu, ki bi jih to zanimalo, pa po trenutnih standardih niso primerni za tečaj in zato niti niso komentirali; poanta je itak najbrž ples v varnem okolju, ne a priori plesni tečaj za istospolne pare? 

Držim pesti za razširitev programa ;) 

(Nisem mogel več urediti komentarja, prosim za izbris nedokončanega vpisa zgoraj. Hvala administratorjem.)

This is the real me. 

#3 Blue

Blue

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 27 februar 2015 - 22:57

Sliši in vidi se super! :)   :zurka:

Zdaj pa še samo rabim čas in soplesalko ;)

A res ne bi bilo mogoče vključit še kakšnega "mešanega" lgbt para v tečaj? Navsezadnje mislim, da je glavni namen zaprte skupine ravno varnost, kot si omenil N'alan...

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about... Be kind...  Always!

#4 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 28 februar 2015 - 11:14

Mesano je mesano, samo zensko/samo mosko pa spet drugace. Nekateri raje plesejo v nemesanih skupinah. Edino, s cimer se strinjam tule, bi lahko v zensko skupino sprejeli se trans zenske.

#5 _anita_

_anita_

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 28 februar 2015 - 14:11

Pozdravljeni! :)

Mogoče sem malo nerazumljivo napisala, saj je bila oz. je še ideja zelo sveža. Torej na tečaj vabljeni VSI istospolni/trans/ipd. pari/posamezniki, v želji se naučiti novih plesnih korakov. Kot sem že omenila, bo skupina zaprtega tipa. Kar pomeni diskretno okolje, kjer bi se tečajniki počutili varne, sprejete in najbolj pomembno... sproščeno plesali, brez kakršnihkoli čudnih, nezaželjenih pogledov neodobravanja!

Kako smo prišli do ideje? Jaz in moja (superduper) punca zelo radi pleševa in sva si želeli skupaj obiskovati plesni tečaj, a je bila edina možna varianta tečaj družabnih plesov, kjer se pari med sabo ne menjavajo. Skoraj vsi smo plesali na maturantskem plesu ali valeti in približno poznamo korake. Željni sva bili nekaj novega, nekaj kar še nobena od naju ne zna. Potem smo s Športno-plesnim centrom Buba prišli na idejo, zakaj pa ne bi bili pionirji v Sloveniji s tečajem Kizombe za istospolne pare. :navijacica:  S plesom se partnerjem tesneje povežeš, sploh pa pri kizombi, kje je značilna bližina med plesalcema v zgornjem delu telesa (pa še ful je sexy   :mmmm: ).

Zdaj pa samo klik klik, da se prijavite in si s tem zagotovite mesto v skupini. Če ne pa vsaj, v pozdrav ideji, širite glas in novico! ;)

p.s. Banner je še v izdelavi in ga bom dodala naknadno gor, saj bomo nanj dodali še moški par, tako da bo še iz letaka razvidno, da so vabljeni tako ženski kot tudi moški pari. :)

#6 Eos23

Eos23

Častna članica

• Člani
  • 907 prispevkov

Objavljeno 28 februar 2015 - 14:21

Oooo, FUL DOBRO! Res. :juhej:

Držim pesti za čimveč udeležencev, pa da bo vam(a) kdaj v prihodnje zneslo še kak tečaj v MB napravit. To bi bilo zagotovo nekaj za naju!

P.s. Cene so na osebo ali par? Ker nič ne piše ... (Verjetno kot večina - na osebo, ne?)

Prispevek uredil/a: Eos23, 28 februar 2015 - 14:22.

There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.
You are NOT invited to the other side of (in)sanity.
Ex cineribus resurgam, ferox et potens.

#7 _anita_

_anita_

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 28 februar 2015 - 14:43

@N'alan zate in za tvojo punco ti svetujem, da se mogoče udeležita kakšne individualne ure kizombe, da si pridobiš na samozavesti in kasneje udeležitev mešanega tečaja. :)

@Eos23 cena je na osebo in se mi zdi res ugodna, glede na to, da je to 8 vaj. Tudi sama zelo zelo držim pesti, da nam uspe zbrati dovolj posameznikov/parov željnih po znanju novih plesnih korakov. In potem, v bližni prihodnosti organizirati še kakšen drug tečaj senzualnih plesov (salsa, bachata...).

@Blue ti se kar prijavi, mogoče se bo pa še kakšna punca prijavila... in nikoli ne veš, kaj se lahko razvije iz tega ;) Čas se vedno najde, sploh termin se mi zdi super, ker ob nedeljah povečini imamo vsi čas in ne bo lepšega kot to, da ob 19h prideš v Športno-plesni center Buba in se skupaj podružimo in naplešemo! :)

#8 SamoSvoja

SamoSvoja

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 28 februar 2015 - 19:48

Jaz pridem!! :juhej:

#9 Eos23

Eos23

Častna članica

• Člani
  • 907 prispevkov

Objavljeno 28 februar 2015 - 19:55

@Eos23 cena je na osebo in se mi zdi res ugodna, glede na to, da je to 8 vaj. Tudi sama zelo zelo držim pesti, da nam uspe zbrati dovolj posameznikov/parov željnih po znanju novih plesnih korakov. In potem, v bližni prihodnosti organizirati še kakšen drug tečaj senzualnih plesov (salsa, bachata...).

Ja, se mi je zdelo. :) Definitivno je sprejemljiva in ugodna. No, ko se boste pojavili v MB ali v primeru, da se vrneva z ženo v Lj ali vsaj bližino, ko poštimava situacijo, ki nama trenutno onemogoča udeležbo, se zagotovo vidimo. Senzualni plesi rocks! ;) Še enkrat kudos, da sta se odločili to organizirat ter tistim, ki ste se že odločili prijavit ter se udeležit (ali se boste v prihodnje). 

Prepričana sem, da bo nepozabno!
:vrtnica:

There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.
You are NOT invited to the other side of (in)sanity.
Ex cineribus resurgam, ferox et potens.

#10 _anita_

_anita_

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 02 marec 2015 - 19:15

Link do eventa, kjer je tud ful kjut banner    :postelja:

#11 N'alan

N'alan

nov na sceni

• Člani
  • 252 prispevkov

Objavljeno 03 marec 2015 - 16:07

_Anita_, kaj pa je mešani tečaj? 

This is the real me. 

#12 modest-rose

modest-rose

nov na sceni

• Člani
  • 295 prispevkov

Objavljeno 03 marec 2015 - 17:11

Ojoj, kapo dol, punce!

To, da se partnerje ne menjava, bi tudi mojo drago damo prepričalo, da premaga tremo in se vpiše na tečaj :) Škoda edino, da sva pred kratkim obe vpisali nekaj zase in je novička prišla par tednov prepozno  :jok: Vsekakor poročajte o uspehih in vse lepo! :)

Start by doing what's necessary; then do what's possible; and suddenly you are doing the impossible.

#13 _anita_

_anita_

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 04 marec 2015 - 10:57

@SamoSvoja čimveč takšnih navdušencev rabimo... že komaj čakaaaaaam  :juhej:

@N'alan mešani tečaj pomeni skupino, kjer so moški in ženske in se pari med sabo menjavajo. Ampak če tega ne želiš/ta, to ni potrebno... vse je stvar dogovora. 

@modest-rose nikoli ni preveč aktivnosti, sploh če je to nekaj, kar še nikoli ni bilo/se zgodilo/odvijalo v Sloveniji... predstavljaj si, da bomo mi, pionirji tega tečaja! Zelo bi bilo škoda, če ne bo dosti prijavljenih in s tem ne bo tečaja... najbrž bi se v tem primeru, Športno-plesni center Buba težko ponovno odločil za organizacijo tovrstnega tečaja. Resnično upam, da se bo tečaj realiziral, ker drugače se bova z mojo punco udeležili mešanega tečaja in tam ne bova menjavali partnerjev (i don't share my girlfriend, because she is too hot, when she dance  :nerodno:  )

Zdaj smo končno vsi enaki pred zakonom!!! Zakaj ne bi to proslavili z najboljšim možnim načinom -> s plesom  :ples:   :mavrica: 

#14 caliente

caliente

piščan'c

• Člani
  • 107 prispevkov

Objavljeno 04 marec 2015 - 20:25

No, pa me je nekdo uspel prehiteti z idejo o lgbt kizombi/sensualu. :)  Sama jo plešem že nekje dve leti in vsaj že eno leto tuhtam, da bi naredila tečaj, vendar vse na lastno pest in kot samouk je zelooo težko. Je lažje, če že nekje poučuješ in imaš podporo plesne šole. Sem pa skrajno vesela, da se bo izvedel tečaj in upam, da bo vse udeležene kizomba zasvojila tako kot mene!:) Po tečaju pa pojdite ven plesat na različne evente (to vam vse lahko v Bubi povejo, kdaj in kje se pleše).  Glede ljudi se vam ni treba bati, jaz se ne skrivam, veliko ljudi ve zame in nikoli nisem imela slabe izkušnje. Ples je nekaj tako čudovitega, da bi bil greh ne plesati zaradi strahu pred mnenjem ljudi, tako da le pogumno.

Torej, veliko uživanja v kizombi želim vsem, ki se boste odločili za tečaj, in upam, da se kaj kmalu plesna scena obarva malo bolj mavrično! ;)

#15 _anita_

_anita_

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2015 - 22:44

No, da se malo oglasim in zopet povabim vse, ki bi se skupaj z nami podružili in naučili novih plesnih korakov.

Za vse, ki ne veste ali bi se prijavili ali ne, hitro klik klik do prijave... mesta se presenetljivo hitro polnejo, da slučajno ne boste ostali pred vrati. ;) 

Zaenkrat so prijavljeni (ŽE) 4je pari.  :postelja:    :ples:

#16 SamoSvoja

SamoSvoja

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 15 marec 2015 - 15:55

Še en teden pa začnemo:)

#17 _anita_

_anita_

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 16 marec 2015 - 16:14

Opogumil se je en moški par... wuhuuuuuu  :lalala:  :plosk: Že komaj čakam... mislim, da bomo luštna skupina! 

Vsi, ki se še niste prijavili, pohitite s prijavo!  :stima:

#18 _anita_

_anita_

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 20 marec 2015 - 22:28

Pozor, pozor!!!! 

Dobili smo dve solo prijavi, zato se išče plesalec in plesalka. Če je še kdo samski in se zaradi tega še ni prijavil, naj to stori zdaj. :) 

Se vidimo v nedeljo v Bubi :)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov