Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Cafe Kolaž

31 odgovorov v tej temi

#26 kosovirka

kosovirka

biskvitek

• Člani
  • 35 prispevkov

Objavljeno 06 junij 2016 - 00:23

No ne vem ravno kako se je lahko vedelo? Lahko se je govorilo vedet se pa ni moglo! ;) Kolaž se je zaprl zaradi nerazumljivih dejanj lastnice prostora (in malce žleht "pomočnikov") in če do tega ne bi prišlo bi še vedno lahko sedeli in se družili v najbolj prijetnem in prijaznem lokalu v mestu.:(
Tisti, ki niste uspeli do tja prit niti 1x vam je lahko ZELO žal. Zamudili ste najbolj srčno kavo, ki so vam jo postregli najbolj fajn kelnarji/ca, božanske hišne sokove in ledene čaje, sladice,.... in en kup prijetnih druženj z ljudmi, ki so med sebe sprejeli vsakega, brez čudnih pogledov, šepetanja in čekeranja, pa čeprav si bil nov in ne na "sceni".^^
V upanju, da se bo "Kolaž" zgodba še nadaljevala.

#27 apolon

apolon

Častni član

• Člani
  • 2 322 prispevkov

Objavljeno 06 junij 2016 - 20:34

Pogledal sem program Parade ponosa 2016.

10.6. v Cafe Kolažu, forum: Me nismo nič od tega.

Diskusija o poziciji lezbijk v LGBT skupnosti.

Gostje: Barbara Rajgelj, Tatjana Pirih, Eva Gračanin, Vera Kurtić, Simona Muršec.

Kolaž je trenutno zaprt. Ali bo program Parade ponosa odvijal tudi v Kolažu ali pa bo prestavljen na drugo lokacijo?  :?:

Človek ne more preživeti brez narave, narava lahko preživi brez ljudi.

#28 sleepy

sleepy

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 06 junij 2016 - 23:13

Kolaž je res zaprl svoja vrata, nepricakovano. :( Na zalost se je to zgodilo. Kot so napisali zaradi nesporazumov obeh lastnikov, ki so oddajali prostor. Ne vem od kje ideja, da se je ze pol leta govorilo o zaprtju. Govorice se bodo sirile iz ust do ust in prislo bo do neke tretje zgodbe. No pa saj vsi poznamo kako to gre. Vse, ki zanima kaj se je zgodilo pa le povprasajte tistega, ki je bil lastnik. Hkrati pa se mu trudite stati ob strani, saj nobenemu ni v tem trenutku lahko. Mogoce se bo nasla druga resitev, zagotovo pa se ne bodo predali brez boja zaradi vsega, ki se je zgodilo povsem neprocakovano.. Vsi, ki ste ga obiskali, se posladkali, kafetkali in se druzili z ekipo kelnarjev/kelnarce, zagotovo vete kako je bilo. Meni bo zagotovo ostal v lepem spominu, ceprav sem prvo njegovo leto bolj malo kafetkala tam. Zadnje leto pa pogosto, saj smeha in dogodivscin ni nikoli manjkalo. Ko si bil slabe volje, nisi imel nic za poceti tam so vedno poklepetali s teboj. No samo moja izkusnja, moje mnenje. Bil je kot domaca dnevna soba kjer si se pocutil sproscenega in domacega.
Naj vam ostane v lepem spominu. Meni zagotovo bo. :)
Lp, Sleepy.

Omnia mea mecum porto.

#29 idoru

idoru

nov na sceni

• Člani
  • 220 prispevkov

Objavljeno 07 junij 2016 - 15:16

No ne vem ravno kako se je lahko vedelo? Lahko se je govorilo vedet se pa ni moglo! ;)

Ne vem od kje ideja, da se je ze pol leta govorilo o zaprtju. Govorice se bodo sirile iz ust do ust in prislo bo do neke tretje zgodbe. 

Ja sej??? A je kdo napisal 'vedelo' ali 'govorilo'? Fak no, še hvala bogu da se ni nič 'govorilo' ker bi glede na prebrano prišel iz muhe ven vsaj sinji kit.

No pa saj nima veze, plac je zaprt in to je to.

Prispevek uredil/a: idoru, 07 junij 2016 - 15:17.

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#30 kosovirka

kosovirka

biskvitek

• Člani
  • 35 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2016 - 01:11

Ja ti drgač...no sej pejt se 1x prebrat svojo objavo ;)...sicer se pa v njej nebi našla, če tega ne bi napisala ne?! ^^ 

#31 apolon

apolon

Častni član

• Člani
  • 2 322 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2016 - 05:29

10.6. v Cafe Kolažu, forum: Me nismo nič od tega.

Diskusija o poziciji lezbijk v LGBT skupnosti.

Gostje: Barbara Rajgelj, Tatjana Pirih, Eva Gračanin, Vera Kurtić, Simona Muršec.

Prestavljeno v klub Tiffany.

Človek ne more preživeti brez narave, narava lahko preživi brez ljudi.

#32 blueee

blueee

piščan'c

• Člani
  • 55 prispevkov

Objavljeno 04 september 2016 - 17:33

Ali je na vidiku kaka nova lokacija ali nov lokal?
pameten clovek ne naredi vseh napak sam, moznost da tudi drugim :)))

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov